Що таке cvv2? Навіщо він потрібен? | vse-credity.com.ua ©

Що таке cvv2? Навіщо він потрібен?

2018-10-25

Що таке cvv2? часто задається питання користувачів, які здійснюють покупки в Інтернеті. Цей тризначний код підтвердження платежу. Його не можна нікому повідомляти. Зараз з'явилося безліч шахраїв, які намагаються вивідати секретні цифри. Не можна поширюватися про них, а тим більше робити фото і надсилати ошуканцеві.

CVV2

При видачі картки співробітники банку завжди пояснюють, що крім 16 цифр на карті, не можна давати ніякі реквізити чужим людям. Якщо людина з великим інтересом цікавиться всіма даними пластика, то він замишляє вас обікрасти.

Для чого потрібен код

Щоб виконувати в інтернеті процедури, пов'язані з платежами, системі потрібні дані про клієнта:

 • Номер карти (16 цифр).
 • Ім'я її господаря.
 • Термін дії (місяць, рік).
 • CVV2.

Ідентифікатор cvv2 — це маркер для платіжних карт Visa.

Де на карті знайти код?

Що таке cvv2? Це тризначний номер на зворотному боці пластикової картки. Він розміщений з правого боку, нижче магнітної стрічки. Поруч з ним йде смуга, на якій клієнт банку залишає свій підпис.

Щоб пройти онлайн ідентифікацію, продавець повинен отримати ці три цифри як підтвердження операції з списування коштів. Після того, як карта пройшла, на мобільний приходить пароль для введення в віконце. Готово, платіж направлений за адресою.

Дуже зручно оплачувати покупку, якщо знаєш реквізити карти і секретний код напам'ять. Не потрібно шукати карту. З клієнта потрібно тільки ввести реквізити.

Відмінність між паролем і cvv2

іноді, люди думають, що пароль PIN і CVV-одне і теж. Це в корені неправильне судження. Пін-код стане в нагоді для операції в банкоматі, для покупок в мережі він марний. Крім того, він налічує не три, а чотири цифри.

В інтернеті слід вибирати сайти з перевіреними даними. Бажано, щоб були присутні спеціальні протоколи захисту персональних даних SSL (HTTPS://). Вони діють за таким принципом:

 • Інформація вводиться клієнтом.
 • Зчитується сервером.
 • Повністю видаляється з бази даних.

Через те, що дані не зберігаються, доводиться вводити букви і цифри кожен раз заново. Зате карта знаходиться в безпеці.

Чи можна не вказувати цифри при платежі?

Ні, однозначно не можна. Аналогічно, не зняти грошей в банкоматі без пін-коду. Буває, що на карті немає трьох цифр. Що це означає? Те, що онлайн шопінг зробити не вдасться, карта не призначена для роботи в інтернеті. Виходу два:

 • Поміняти карту в банку.
 • Створити віртуальну карту через Інтернет-банкінг.

Як працює віртуальна карта? При покупці, на телефон буде приходити смс з кодом. Його введення і буде підтвердженням згоди на списування коштів. На жаль, такі карти не особливо захищені в онлайн просторі. Тому, рекомендуємо встановлювати ліміт на зняття коштів. Шахраям складніше буде вкрасти гроші.

Качай Гроші Microcredit.ua Kltcredit (КЛТ кредит) SOS Credit Megagroshi (Мегагроши) Pozichka (Позычка) Банк Кредит Дніпро CASHUP Money24 CCloan Гроші Всім FinMe Creditup Капуста у кишені (iKapusta.com.ua) Приват Банк Cashinsky (Кэшинский)

Запобіжні заходи

CVV2-необхідний ідентифікатор для покупок на Інтернет-просторі. Його наявність на карті не зовсім обов'язково, але бажано. Щоб убезпечити карту від впливу третіх осіб, потрібно:

 • Карту тримати при собі, не давати в руки чужим людям.
 • Пароль тримати в таємниці, не записувати його на папір, не тримати біля карти.
 • Якщо карта загублена, відразу після виявлення пропажі дзвонити в банк. Співробітники гарячої лінії допоможуть її заблокувати. Те ж саме можна зробити самостійно, через онлайн банкінг.
 • Створити карту виключно для оплати в мережі.

Схожі статті

Всі статті