Dinero пропонує до 10000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Dinero
Dinero (Дінеро)

Вирішіть всі свої проблеми за допомогою Дінеро (Dinero.ua)

 • Розмір кредиту300 - 10 000 грн (до 15 000 грн)
 • Термін:від 7, 14, 30 днів
 • Ставка:0% - 1,30% на день
Рейтинг 4.99 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Навігація сторінкою:

У кожного з нас трапляються непередбачені ситуації, коли дуже потрібні гроші. Часто ми просимо в позику від друзів або ж родичів, беремо кредит в банку або ж користуємося онлайн кредитуванням. Саме про останній пункт ми поговоримо в цьому огляді.

кредит від Dinero.ua

Існує безліч онлайн платформ, які пропонують Вам свої послуги з кредитування, але не всі з них ведуть чесну політику. Але в цій статті ми розповімо Вам про систему Дінеро, яка за свої роки роботи зарекомендувала себе, як надійна, чесна і прозора платформа видачі кредитів. Завдяки Dinero, Вам більше не доведеться вичікувати дні, щоб отримати заповітні гроші на ті чи інші потреби. Щоб отримати кредит на карту від "Дінеро" (dinero.ua), Вам знадобиться тільки паспорт, ну і звичайно ж, банківська карта, адже саме на неї будуть перераховані гроші. Мікрокредитування – це те, що зрозуміло всім людям. Будь-яка людина, незалежно від своєї посади, рівня заробітку або ж соціального статусу, має можливість оформити кредит і вже через декілька хвилин (як правило ~ 15 хв) отримати доступ до фінансів. Після того, як потрібна сума була перерахована на Ваш рахунок, у Вас є від 5 до 30 днів, щоб погасити кредит. Якщо ж ситуація склалася так, що 30 днів Вам недостатньо, то натиснувши на кнопку «Особистий кабінет» чи «Вхід» Ви без проблем можете продовжити цей термін. Кредит Дінеро насправді доступний всім жителям нашої країни.

Умови займу в Dinero (Дінеро)

 • Розмір кредиту:300 - 10 000 грн (до 15 000 грн)
 • Процентна ставка:0% - 1,30% на день
 • Термін:від 7, 14, 30 днів
 • Способи отримання:Готівкою, на карту
 • Вік:від 18 до 75 років
 • Перелік необхідних документів:Паспорт громадянина України; ІПН; Банківська картка
 • Кредитування в містах:Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Dinero (Дінеро)

 • 🌐 Сайт:https://www.dinero.ua/
 • 📌 Юридична адреса:03035, м. Київ, вул. Сурикова 3А,
 • 📞 Телефон:
  38 (067) 326 22 33 38 (073) 326 22 33 38 (050) 326 22 33
 • 📧 Email: [email protected]
 • 🕖 Графік роботи
  Пн-Пт: 09:00-21:00 Сб-Нд: 09:00-21:00

📈 Динаміка запитів по Dinero (Дінеро) в Google

🎬 Відео про Dinero (Дінеро)

Де я можу знайти більше інформації про Dinero (Дінеро) ?

Як сайт https://www.dinero.ua/ виглядав у минулому?


Чим вигідний Дінеро Кредит?

Dinero.ua головна сторінка

Дуже часто люди задають питання про надійність платформи Dinero і захисту їх даних. З упевненістю можна сказати, що Ваші дані захищені і ніяким чином не зможуть потрапити в руки шахраїв. Крім цього, платформа має і ряд інших переваг, наприклад:

 • При оформленні першого кредиту в Дінеро, Ви отримуєте можливість повернути гроші з нульовим відсотком. Сума отримання може варіюватися від 1000 до 10000 гривень. Після цього у вас є 30 днів, щоб безвідсотково погасити кредит. Якщо Ви успішно закриєте кредит протягом 30 днів, то Вам буде надана така можливість, а саме – кредит на суму 15000 гривень.
 • Отримати кредит дуже легко і просто. Для цього Вам не знадобляться різні документи. Вам потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. Це істотно спрощує видачу кредиту для Вас. Ніяких непотрібних довідок і папірців!
 • Dinero.ua працює як годинник! Вони спростили процес видачі кредиту і тепер у Вас є можливість буквально протягом 15 хвилин стати власником чималої суми грошей. Якщо ж Ви захочете повторно взяти кредит, то весь цей процес буде набагато швидше, так як Ваші дані вже є в системі.
 • Компанія йде на поступки клієнтам і якщо Ви не встигнете вчасно повернути позику, то можна продовжити цей час. Для цього Ви повинні зайти в свій особистий кабінет і змінити термін повернення.
як працює Дінеро

Як бачите, Dinero завжди готовий допомогти вам в різних ситуаціях і зажадає за це зовсім небагато. Дуже часто, коли люди чують про онлайн кредити, то це відразу ж викликає у них здивування. Але чому? Що може тут піти не так? Ви надаєте мінімальний пакет документів і відразу ж отримуєте гроші на рахунок. Обдурити Вас не можуть ніяк. На сайті є спеціально відведене місце для коментарів, щоб ви змогли їх прочитати і дізнатися про чужу історію. Позитивні відгуки говорять про те,що компанія рухається в правильному напрямку і головне завдання-це розвиток. Команда не стоїть на місці. Відбувається вивчення ринку, учитываеются всі ваші побажання і поліпшується сервіс при видачі кредиту. Якщо тепер Вам потрібно 15 хвилин, щоб отримати кредит, то мета компанії звести все на мінімум.

акції від Dinero.ua

Цікава стаття по темі: Безвідсотковий кредит

Відгуки про: Dinero (Дінеро)


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у БистроЗайм

Оформити заявку в Dinero