Як економити гроші? Поради, які працюють

2018-11-02
Навігація сторінкою:
Як економити гроші? Поради, які працюють | vse-credity.com.ua ©

Як економити гроші? Наша країна переживає не найкращі часи. Фінансова криза, зростання цін. Над тим, як мінімізувати свої витрати, стали замислюватися мільйони людей. Економити-не означає позбавляти себе всіх життєвих радощів. Запевняємо, застосовуючи деякі способи на практиці, ви не відчуєте себе ущемленим. Зате в гаманці зашелестять купюри.

Декілька порад, щоб шопінг не забирав багато коштів:

 • Оновлювати гардероб і купувати дорогі речі потрібно по акціях.
 • Звертати увагу на розпродажі.
 • Використовувати купони і знижкові карти в гіпермаркетах.
 • Купувати одяг не по сезону ("сани" влітку, "віз" взимку).

Здійснюючи покупки в магазинах, користуйтеся кэшбеком. Частина коштів від покупки можна буде повернути на карту або рахунок мобільного телефону. У супермаркетах часто проводять акції, пов'язані з кэшбеком. Наприклад, потрібно купити три товари певної марки, і отримаєш четвертий в подарунок. Дійте розумно: якщо без предмета можна обійтися, то не варто купувати його тільки із-за гарячої пропозиції.

Украинское Бюро Кредитных Историй (УБКИ)CreditupCashpointMegagroshi (Мегагроши)Pozika.com.ua (Позыка)Квик Мани (Qmoney)

Як економити гроші? Ходити за покупками тільки зі списком. Якщо переглянути чек з магазину, то можна помітити, що приблизно третина (як мінімум!), займають продукти, куплені імпульсивно.

Проходьте повз вітрин з делікатесами. Якщо якийсь товар можна замінити дешевшим, зробіть це. Пам'ятайте, що товари дешевше, зазвичай лежать на нижніх полицях і не завжди помітні погляду.

Контроль витрат

Оптимізувати свої витрати можна шляхом контролю руху фінансів. По-старому завести спеціальний блокнот, і записувати туди прихід і витрата коштів. Можна вести сторінку в Ексель. Для тих, кому зручніше буде вести облік в мобільному, рекомендується завантажити Play Market або App Store відповідну програму, з серії “Домашня бухгалтерія”. Через місяць-другий можна буде оцінити, наскільки ефективно ви витрачаєте кошти, і куди “йдуть” гроші.

За покупками краще ходити з готівкою, тому що людям психологічно важче розлучитися з купюрами, ніж з деякими цифрами, які знаходяться на рахунку пластикової картки. Велику суму з собою брати не можна.

Справляємося самі

Справляємося самі массаж

Як економити гроші? Відмовитися від послуг, які коштують дорого, а ви можете впорається самостійно. До них можна віднести:

 • Послуги клінінгових компаній.
 • Відвідування косметолога.
 • Няня.
 • Манікюр, педикюр.
 • Майстер з ремонту чого-небудь.
 • Репетитор.
 • Таксі.

Якщо від чогось з цього списку не можна відмовитися, завжди можна знайти людину, яка буде робити те ж саме, але набагато дешевше. І не обов'язково, що якість наданої послуги стане нижче.

Використання гаджетів

Мінімізувати витрати на мобільний зв'язок легко. Існує безліч месенджерів, в яких можна спілкуватися безкоштовно. Зловити чужий вай-фай не складе труднощів. Він є практично у всіх магазинах, кафетеріях. Виходить, що не потрібно купувати поповнення на телефон, щоб спілкуватися з друзями.

Відпочинок та дозвілля

Оптимізувати свої витрати на розваги і подорожі можна. При цьому, не відмовляючи собі в них. Якщо ви віддаєте перевагу відпочивати закордоном, то купуйте тільки “гарячі тури”. Шукайте акції та знижки на квитки, літайте не в сезон. Можна значно зменшити витрати, якщо їздити своїм ходом, не витрачатися на посередників з туристичного агентства.

Шкідливі звички

Вся акцизна продукція коштує грошей, при тому не маленьких. Куріння і вживання спиртних напоїв не тільки спустошує гаманець, але і впливає на здоров'я. Розлучіться з шкідливими звичками. Гроші краще витратити на абонемент в спортзал.

За матеріалами: vse-credity.com.ua

Схожі статті

Всі статті

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Компаньон Финанс (kf.ua)

Читати огляди кредитних компанiй