Як економити гроші? Поради, які працюють | vse-credity.com.ua ©

Як економити гроші? Поради, які працюють

2018-11-02

Як економити гроші? Наша країна переживає не найкращі часи. Фінансова криза, зростання цін. Над тим, як мінімізувати свої витрати, стали замислюватися мільйони людей. Економити-не означає позбавляти себе всіх життєвих радощів. Запевняємо, застосовуючи деякі способи на практиці, ви не відчуєте себе ущемленим. Зате в гаманці зашелестять купюри.

Декілька порад, щоб шопінг не забирав багато коштів:

 • Оновлювати гардероб і купувати дорогі речі потрібно по акціях.
 • Звертати увагу на розпродажі.
 • Використовувати купони і знижкові карти в гіпермаркетах.
 • Купувати одяг не по сезону ("сани" влітку, "віз" взимку).

Здійснюючи покупки в магазинах, користуйтеся кэшбеком. Частина коштів від покупки можна буде повернути на карту або рахунок мобільного телефону. У супермаркетах часто проводять акції, пов'язані з кэшбеком. Наприклад, потрібно купити три товари певної марки, і отримаєш четвертий в подарунок. Дійте розумно: якщо без предмета можна обійтися, то не варто купувати його тільки із-за гарячої пропозиції.

PayPong (ПейПонг) MyCredit Благо CASHUP Cat Credit Kltcredit (КЛТ кредит) Приват Банк Експрес фінанс (expressfinance.com.ua) Укрсиббанк ПУМБ Pozichka (Позычка) ОТП Банк Microcredit.ua CashYou Dinero (Дінер) Просто позика

Як економити гроші? Ходити за покупками тільки зі списком. Якщо переглянути чек з магазину, то можна помітити, що приблизно третина (як мінімум!), займають продукти, куплені імпульсивно.

Проходьте повз вітрин з делікатесами. Якщо якийсь товар можна замінити дешевшим, зробіть це. Пам'ятайте, що товари дешевше, зазвичай лежать на нижніх полицях і не завжди помітні погляду.

Контроль витрат

Оптимізувати свої витрати можна шляхом контролю руху фінансів. По-старому завести спеціальний блокнот, і записувати туди прихід і витрата коштів. Можна вести сторінку в Ексель. Для тих, кому зручніше буде вести облік в мобільному, рекомендується завантажити Play Market або App Store відповідну програму, з серії “Домашня бухгалтерія”. Через місяць-другий можна буде оцінити, наскільки ефективно ви витрачаєте кошти, і куди “йдуть” гроші.

За покупками краще ходити з готівкою, тому що людям психологічно важче розлучитися з купюрами, ніж з деякими цифрами, які знаходяться на рахунку пластикової картки. Велику суму з собою брати не можна.

Справляємося самі

Справляємося самі массаж

Як економити гроші? Відмовитися від послуг, які коштують дорого, а ви можете впорається самостійно. До них можна віднести:

 • Послуги клінінгових компаній.
 • Відвідування косметолога.
 • Няня.
 • Манікюр, педикюр.
 • Майстер з ремонту чого-небудь.
 • Репетитор.
 • Таксі.

Якщо від чогось з цього списку не можна відмовитися, завжди можна знайти людину, яка буде робити те ж саме, але набагато дешевше. І не обов'язково, що якість наданої послуги стане нижче.

Використання гаджетів

Мінімізувати витрати на мобільний зв'язок легко. Існує безліч месенджерів, в яких можна спілкуватися безкоштовно. Зловити чужий вай-фай не складе труднощів. Він є практично у всіх магазинах, кафетеріях. Виходить, що не потрібно купувати поповнення на телефон, щоб спілкуватися з друзями.

Відпочинок та дозвілля

Оптимізувати свої витрати на розваги і подорожі можна. При цьому, не відмовляючи собі в них. Якщо ви віддаєте перевагу відпочивати закордоном, то купуйте тільки “гарячі тури”. Шукайте акції та знижки на квитки, літайте не в сезон. Можна значно зменшити витрати, якщо їздити своїм ходом, не витрачатися на посередників з туристичного агентства.

Шкідливі звички

Вся акцизна продукція коштує грошей, при тому не маленьких. Куріння і вживання спиртних напоїв не тільки спустошує гаманець, але і впливає на здоров'я. Розлучіться з шкідливими звичками. Гроші краще витратити на абонемент в спортзал.

Схожі статті

Всі статті