Сслоан пропонує до 15000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Ccloan
CCloan (ССлоан)

Ccloan кредит онлайн Сслоан

Розмір кредиту:400 - 15 000 грн
Термін:від 5 до 29 днів
Ставка:0,01% - 1.33% на день
Рейтинг 4.97 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Ccloan вхід в особистий кабінет

Іноді виникають ситуації, при яких можуть терміново знадобитися гроші і всі пошуки потенційних кредиторів не закінчуються успішно. Друзі та близькі не в змозі допомогти вам, так як знаходяться в схожій ситуації, а банки не розглядають вас в якості потенційного клієнта силу різних причин.

CCloan це надійний фінансовий сервіс, що надають мікропозики на банківські картки в стислі терміни, на вигідних умовах, без застави і поручителів.

Сслоан особистий кабінет

онлайн кредит CCloan

Компанія є частиною міжнародної системи, в Україні зареєстровано як ТОВ «CC ЛОУН», офіс розташований у центральній частині столиці України за адресою: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7А, телефони: +38 044 2227733, +38 093 5831177, +38 097 5831177, +38 095 583177.

Із зазначеним сервісом оформлення позики стає прозорим, зрозумілим і блискавичним. Якщо вам терміново потрібні гроші прямо зараз (наприклад, ви стоїте в магазині і вам трохи не вистачає на ноутбук, телефон, подарунок тощо), вам слід просто заповнити заявку і отримати кредит на вашу дебетову або кредитну картку будь-якого банку України. Протягом декількох хвилин гроші будуть у вас. Ви можете не переживати за збереження даних про себе, безпека транзакцій адже на сайті Сcloan ua здійснюється кодування даних споживачів, у відповідність з жестчайшими правил інформаційної безпеки, тому ви можете бути впевненими, що ваша інформація залишиться тільки в зазначеному сервісі і не буде використана без вашої згоди.

Для оформлення позики є кілька умов:

 • Ви громадянин України;
 • Вам більше 20 років і менше 65 років;
 • У вас відкрита банківська карта або відкрито рахунок у національній валюті в будь-якому банку України;
 • У вас є мобільний телефон з активною сім-картою;
 • Вам треба пройти невелику реєстрацію на сайті компанії і погодитися з умовами надання позики.

Для того, щоб отримати кредит на карту, вам не потрібно нікуди ходити — все, що вам знадобиться це телефон, ноутбук або комп'ютер з доступом до мережі Інтернет, документи, що посвідчують особу вам потрібно буде сфотографувати і надати при реєстрації. Після реєстрації, на оформлення кредиту піде не більше 10 хвилин.

Сслоан вхід

Для зручності користувачів всі процедури максимально автоматизовані, система працює цілодобово без перерв і вихідних.

Максимальна сума позики на сьогоднішній день становить 15 000 грн., мінімальну суму визначаєте ви, компанія не дозволяє оформлення більше одного кредиту одночасно.

Сслоун реєстрація

оформлення кредиту CCloan

Перед оформленням позики, вам слід пройти нескладну процедуру реєстрації на сайті, якщо з цим виникнуть проблеми фахівці служби підтримки (телефон вказаний на сайті) з задоволенням допоможуть вам пройти цей етап.

Після цього необхідно заповнити заявку на отримання позики, в процесі чого вам доведеться:

 • Зробити фото з паспортом в руках, відкритим на сторінці з Актуальною фотографією за допомогою камери на вашому пристрої або, в разі відсутності камери, завантажити фото з іншого пристрою;
 • Пройти перевірку карти або розрахункового рахунку, щоб упевнитися, що карта або рахунок належать саме вам і вони валідні;
 • Визначитися з розміром позики.

Після оформлення заявки очікуйте отримання смс повідомлення на мобільний телефон та / або email, які ви вказали при реєстрації. У них буде текст, яким вам повідомлять про схвалення позики і подальші необхідні кроки. Крім того, ви можете контролювати статус заявки здійснивши вхід в Особистий кабінет. Після того, як прийде інформація про схвалення кредиту, грошові кошти будуть переведені розрахунковий рахунок в найкоротші терміни.

Фінансова компанія «CCLOAN» працює по всій території України. Не важливо, в якому місті ви зараз, єдиною умовою є наявність у вас доступу до мережі Інтернет.

Як взяти кредит онлайн в Ccloan?

З 2016 року в мережі діє постійна акція: всі клієнти компанії CC LOAN мають можливість оформити перший кредит з оплатою 0,01% в день за користування ним. Подумайте, при відсутності ризиків ви зможете відчути всі переваги мікрокредитування і зрозуміти наскільки необхідно мати такий запасний варіант.

Швидка позика на карту в МФО Сслоан

акції компанії CCloan

В компанії CCLOAN з метою стимулювання позичальників, підняття їх морально-психологічного стану і просто для створення гарного настрою проводяться різноманітні лотереї, акції. Так, в липні 2018 року був розіграний телефон Samsung Galaxy S7, в серпні і вересні були розіграні планшети Samsung Tab S2, в жовтні — розіграш Apple iPhone 7.

Таким чином, взявши кредит на виконання однієї мрії ви цілком можете попутно здійснити ще одну, отримавши абсолютно безкоштовно новий телефон або планшет, непогано, так?

Умови займу в Ccloan

Розмір кредиту: 400 - 15 000 грн
Процентна ставка: 0,01% - 1.33% на день
Термін: від 5 до 29 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 20 до 65 років
Перелік необхідних документів: фото паспорта Персональна банківська карта
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Сслоан

Веб Сайт: https://ccloan.ua/ua/
Юридична адреса: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7А
Телефон: 38 (044) 222 77 33 38 (097) 583 11 77 38 (095) 583 11 77 38 (093) 583 11 77
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 08:00-20:00 Сб-Нд: 10:00-18:00

📈 Динаміка запитів по Ccloan в Google

🎬 Відео про CCloan (ССлоан)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от Ccloan на любую сумму до 15000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про CCloan (ССлоан) ?

Як сайт https://ccloan.ua/ua/ виглядав у минулому?


Промокоди Сслоан

Погашення позики, як і його отримання, максимально спрощено. Щоб погасити кредит Вам необхідно скористатися пунктом меню «Як погасити кредит» і вибрати зручний спосіб: через Особистий кабінет на вашу банківську картку або рахунок, використовуючи систему інтернет-банкінгу вашого банку, використовуючи термінали самообслуговування або у відділенні будь-якого банку України через касу.

погашення позики CCloan

При цьому ви самостійно вирішуєте коли погасити кредит, сплачувати всю суму або сплачувати частинами, відсутні штрафи за дострокове погашення кредиту, з допомогою інструменту «Особистий кабінет» ви легко зможете розпланувати свої витрати, дізнатися залишок позики, терміни його погашення, зробити виписку по платежах.

Ви здійснили вхід в Сслоан що далі?

Якщо ви не встигаєте погасити кредит в строк, то можете оформити послугу продовження кредиту — пролонгацію, яка дозволяє перенести дату погашення кредиту без нарахування пені і негативних змін у кредитній історії. Для того, щоб Ви могли скористатися цією послугою, Ви повинні:

 • Визначитися на скільки днів Ви хочете продовжити кредит. Якщо Ви пролонгируете кредит в останній день дії договору, то можете продовжити його на 29 днів, якщо Ви плануєте скористатися послугою пролонгації не в останній день дії кредиту, строк, на який Ви маєте можливість продовжити кредит повинен бути рівний або менше фактичної кількості днів користування кредитом.
 • Погасити нараховану пеню за попередній період (якщо вона є).
 • Сплатити суму раніше нарахованих відсотків пропорційно кількості бажаних днів пролонгації.

Вартість пролонгації - це сума нарахованих відсотків за попередній період пропорційно кількості днів, на яку є намір пролонгувати кредит.

При пролонгації діють стандартні умови кредиту згідно вашого договору. На відміну від прострочення, при пролонгації Вам не буде нараховуватися пеня, а також пролонгація не відбивається на Вашій кредитній історії.

Для користування зазначеною опцією вам слід пройти в розділ «Як продовжити кредит» і вибрати найбільш зручний для Вас спосіб оплати продовження кредиту. Зверніть увагу, що послуга пролонгації недоступна при оплаті через касу банку або банківським переказом. Гроші, які будуть перераховані Вами через касу банку, будуть спрямовані на погашення заборгованості (пеня, проценти, тіло кредиту). Рекомендуємо пролонгувати кредит через Особистий Кабінет або термінали самообслуговування.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Сслоун?

Після дати виплати кредиту, зазначеної в договорі, Вам буде щодня нарахована пеня в розмірі 3% від тіла кредиту в день. Однак, якщо Ви навмисне ухиляєтеся від зобов'язань по виплаті кредиту, то інформація щодо Вашої заборгованості буде передана в кредитні бюро, що негативно вплине на Ваші майбутні спроби отримати кредит в банках або кредитних компаніях, а також можуть застосовуватися методи примусового стягнення, у тому числі в судовому порядку.

Слід зазначити, що сервіс діє виключно в правовому полі України, всі спори вирішуються правовими методами, при цьому відповідальність за непогашення позики в розмірі нарахованих відсотків, пені, витратами на юридичний супровід і судові витрати ляжуть на плечі винної сторони, тобто позичальника.

Як повернути кредит в Сслоан?

Скільки разів, не розрахувавши свої фінансові можливості ви опинялися без єдиної гривні в кишені? Чи були у вас випадки, коли ви відмовлялися від відвідування концерту, покупки телефону, покупки гарного подарунка на день народження рідним через те, що в кишенях гуляє вітер, а до получки залишаються лічені дні? А адже переплативши кілька відсотків ви цілком могли б отримати гроші тут і зараз, без зайвих нервів.

Слід розуміти, що на сьогоднішній день видати невелику позику на короткий термін можуть ломбарди і мікрофінансові організації, наприклад сервіс ccloan, які можуть видати вам гроші у борг.

Ломбард — це заклад, який надає позику під заставу вашого майна. Для того, щоб отримати позику, вам доведеться пожертвувати улюбленою річчю, наприклад в заставу можна залишати:

 • Дорогоцінні прикраси;
 • Цінні метали в злитках;
 • Цінні камені;
 • Колекційні монети, зброя;
 • Нагороди, виконані з цінних сплавів;
 • Побутова техніка;
 • Годинники відомих брендів;
 • Картини, ікони та інші предмети антикваріату та ін

Крім того, що вам доведеться віддати цінну річ, ця річ ломбардом оцінюється набагато нижче ринкової (іноді в два-три рази нижче). При цьому ломбард несе відповідальність за збереження речі лише в межах її оціночної вартості, що дозволяє деяким нечистим на руку ломбардам заявляти про зникнення такого майна з наступним відшкодуванням оціночної вартості, яка, як ми вже сказали раніше, нижче її реальної вартості.

Для оформлення позики в сслоан, досить заповнити просту форму в Інтернеті. CCloan дає позику протягом 10 хвилин. До того ж, для того, щоб отримати позику, вам не доведеться покидати межі магазину, робочого офісу або власного будинку: заявки обробляються в режимі онлайн.

Основні переваги ccloan перед ломбардами наступні:

 • Відсутність необхідності вносити заставу;
 • Максимально спрощена схема кредитування;
 • Оперативність обробки заявки;
 • Можливість отримати позику, перебуваючи вдома;
 • Більш лояльне ставлення до позичальника.

Таким чином, взяти мікропозик вигідніше і зручніше, ніж відносити «чужому дядькові » цінна прикраса, техніку або нагородний орден улюбленого дідуся.

Якщо вам потрібні гроші терміново — вибирайте ccloan.

Цікава стаття по темі: Кредит студентам

Ccloan відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Оформити заявку в CCloan