Кредит молодятам - іпотечна програма для молодих сімей

2018-12-04
Навігація сторінкою:
Кредит молодятам - іпотечна програма для молодих сімей | vse-credity.com.ua ©

Людям, які тільки оформили свої стосунки і починають створювати власний побут, комфортне проживання сім'ї, не завжди вдається швидко купити особисте житло. Нестабільність доходів, збільшення витрат, пов'язане з загальною ситуацією в країні, а також економікою, нерідко не дозволяє взяти кредит молодятам в банку на пристойні гроші. Навіть іпотека не завжди їм доступна. З появою дитини витрати збільшуються і ситуація ще більше посилюється. Але і тут є хороший вихід. Це спеціальна державна пропозиція, розрахована на молоді сім'ї, які потребують квартирі або будинку. Вона доступна громадянам у віці не старше 35.

Хто може скористатися федеральною програмою«молода сім'я »

Кредит молодятам

Певні категорії людей можуть скористатися разовою компенсацією від держави з метою придбання житла. Це цільова субсидія, витратити яку можна виключно на оплату житлової позики.

До потенційних позичальників є три основні вимоги.

  1. Вікові обмеження - вік обох членів сім'ї повинен бути до 35. Якщо один з подружжя старше зазначеного цензу, в допомозі буде відмовлено.
  2. Офіційна реєстрація шлюбу. неважливо, перша вона або п'ята у тієї чи іншої людини, чи був у попередньому випадку розлучення або ж чоловік (дружина) помер. Більш того, мати-одиначка, якщо у неї є певний рівень прибутку, що дозволяє виконувати кредитні зобов'язання, теж може оформити кредитний контракт. Але Цивільне співжиття не може бути підставою для отримання пільги.
  3. Сім'я повинна бути поставлена на облік в адміністрації населеного пункту як така, що потребує поліпшення житлових умов.

У разі, коли не виконується хоча б один із зазначених пунктів, кредитна позика за пільговим принципом не буде отримана. Таким парам потрібно кредитуватися за стандартною схемою з певними відсотками.

Базові (основоположні) кредитні умови

Учасники програми кредит молодятам мають право на державну матеріальну допомогу, яка є нічим іншим, як субсидією. Ці гроші перераховуються на банківський рахунок з метою часткового погашення заборгованості. Але є ключові принципи, які сім'ї необхідно виконати самостійно. Їх небагато.

  1. Сплата початкового внеску. При відсутності дітей його розмір від 20% від загальної вартості придбаного майна. Якщо в сім'ї є дитина - до 15%. Отже, кредитні кошти дорівнюють 85%.
  2. Задовільний матеріальний стан. Доходу сім'ї (головного платника і його другої половинки) має бути достатньо для погашення заборгованості. Крім цього, в сім'ї повинно залишатися не менше, ніж сорок відсотків прибутку і сума в розмірі встановленого прожиткового мінімуму на дітей (кожного).
  3. Оформлення страховки та її сплата. Страхування поширюється і на позичальника, і на предмет покупки (будинок, квартира). Оформляється вона на рік, після чого продовжується. При відсутності страховки піднімається процентна ставка на один відсоток.

Важливо розуміти і інші особливості.

Нерухомість до моменту остаточного розрахунку по кредиту, знаходиться в заставі, отже, розпоряджатися нею протягом усього часу власник не зможе.

Переваги молодих

Банк Кредит ДнепрSOS CreditКредитор (kredytor.com.ua)Credit PlusИдея банкКредитная карта EasyPay

Звичайно ж, це не розстрочка, відсотки понад основної цифри платити доведеться. Але, кредит молодятам дає ряд переваг, головне - менша процентна ставка. Вона залежить від декількох причин:

  • початковий внесок - чим він вищий, тим дешевше буде виплата;
  • Термін - оптимально оформляти іпотеку на період до 10 років;
  • Діти - все залежить від фінансової установи (одні з них знижують, інші підвищують);
  • Страховка - спочатку 12 місяців вона обов'язкова, потім при відмові відсоток збільшується.

Є й інші нюанси, але про них повідає банк при укладенні фінансового договору.

За матеріалами: vse-credity.com.ua

Схожі статті

Всі статті

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Быстрозайм (bistrozaim)

Читати огляди кредитних компанiй