Бистрозайм пропонує до 10000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Быстрозайм
Быстрозайм (bistrozaim)

Быстрозайм кредит онлайн Бистрозайм

Розмір кредиту:300 - 10 000 грн
Термін:від 7 до 65 днів
Ставка:0% - 1.7 - 2% на день
Рейтинг 4.94 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Быстрозайм вхід в особистий кабінет

Головна сторінка Быстрозайм

Дуже часто ми потрапляємо в ситуації, коли терміново потрібні гроші. Зламалася машина, потік бойлер, потрапили в лікарню або втопили телефон, а до зарплати ще тиждень чи два і все, що було зароблено непосильною працею вже витрачено або прогуляно. А гроші потрібні тут і зараз і похід з простягнутою рукою по друзям-знайомим позитивного результату не дав …

Бистрозайм особистий кабінет

Кредит онлайн Быстрозайм
 • Можна взяти кредит у банку. Це складний шлях, який не кожному по силам, тому, що мікрокредитуванням банки воліють не займатися, а якщо і займаються, то вам потрібно витрачати час на похід до відділення фінансової установи, надання їм, крім документів, що засвідчують особу, довідки про доходи та інформації про поручителів. Крім того, найчастіше в банках відсоток відмов за такими зверненнями становить понад 80%.
 • Можна взяти позику в Ломбарді. Тут ситуація як у мультфільмі «Простоквашино», адже «Щоб продати щось непотрібне, треба спочатку купити що-небудь непотрібне», не завжди є сенс ризикувати фамільними прикрасами або потрібне для роботи і розваг ноутбуком залишаючи їх в якості застави в ломбарді. Крім того, речі, що залишені в заставу оцінюються в 2-3 рази менше ринкової вартості, та й ніхто не дасть гарантій, що на час, поки ви залишаєте річ у ломбарді з нею нічого не станеться.
 • І найпростіший спосіб — це оформити мікрокредит В швидко позиці. В такому випадку від вас вимагається мінімум зусиль і 20 хвилин вільного часу. Ви можете отримати позику в розмірі від 300 до 10000 грн. на свою кредитну або дебетову карту будь-якого українського банку.
Головна сторінка Быстрозайм

З усіх способів банківські установи пропонують найменші відсотки за кредитом, однак у договорах прописують безліч додаткових комісій, штрафів і пені — за дострокове погашення платежу, недотримання графіка виплат, за обслуговування кредиту, за СМС-повідомлення про операції, розрахунково-банківське обслуговування, користування системою клієнт-банк і т. д., крім того банківські установи часто відмовляють у кредиті людям не мають офіційного місця роботи, з доходом нижче певної суми, вимагають наявності поручителів і хорошої кредитної історії. Таким чином, звернувшись в банк вам потрібно дуже постаратися сподобатися їх менеджерам, для того, щоб вам схвалили кредит.

Мати справу з ломбардами є тільки в тому випадку, якщо ви повністю довіряєте конкретного ломбарду, адже за втрату речі, за великим рахунком, вони несуть відповідальність в межах суми позики, яка значно менше вартості речі. А це означає, що в разі пропажі речі вам компенсують тільки суму, в яку була оцінена річ, але От хіба можна адекватно оцінити старовинну ікону, що дісталася у спадок від прадіда? Тому потрібно дуже обережно підходити до співпраці з ломбардами.

Обираючи ж мікрокредит Быстрозайме ви нічим не ризикуєте, погасити позику в будь-який момент, всі умови прозорі, кінцева сума видно під час оформлення кредиту і після цього доступна у входу в особистий кабінет.

Крім того, гроші ви отримуєте негайно, куди ви витратите грошові суми стосується тільки вас тому ніяких зайвих і незручних запитань вам ставити не будуть. Що стосується особистих даних про вас теж можете не турбуватися, ця інформація є комерційною таємницею Быстрозайма і розголошувати її компанія не буде ні за яких обставин, адже в умовах жорсткої конкуренції на ринку мікрофінансування імідж для компанії це все, а імідж у Быстрозайма бездоганний, що підтверджується багаторічною роботою без скандалів і відгуками про компанії тисяч задоволених клієнтів.

Бистрозайм вхід

ЧОМУ САМЕ БЫСТРОЗАЙМ?

Быстрозайм є найбільшою небанківською фінансовою організацією в Україні, працює виключно в рамках чинного законодавства, зареєстровані на території України, де сплачує податки і збори (ТОВ «Служба миттєвого кредитування», юридична адреса: м. Запоріжжя, вулиця Сорок років Радянської України, 39-А, оф. 25), має дозвіл Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (свідоцтво серії ІК №118). За час роботи з 2007 року компанія обзавелася тисячами задоволених клієнтів, на рекомендаційних ресурсах про сервіс виключно позитивні відгуки реальних людей.

Основні переваги:

 • Оплата тільки за фактичні дні користування кредитом;
 • Дострокове погашення без штрафів;
 • Часткове погашення;
 • Можливість оформлення позики 7 днів на тиждень;
 • Програми лояльності.

Компанія має ряд нагород, що підтверджують професіоналізм і компетенцію:

 • « Самий швидкозростаючий бізнес України », нагорода медіа імпульс;
 • Лауреат премії «Смарт Ідея», Ukrainian Business Idea 2011;
 • Премія в області інновація, BCH London 2011 BCI;
 • «Вибір Року 2011», Асоціація Фінансових Компаній;
 • «Альтернативний Кредитор Року», Нагорода Credit.

Быстро Займ реєстрація

Крім того, якщо ви не на «Ти» з мережею Інтернет або у вас немає кредитної або дебетової карти, а може ви хочете отримати кредит готівкою або просто віддаєте перевагу живе спілкування з чуйними фахівцями   компанія може запропонувати вам відвідати представництва організації в ряді великих міст країни. На сьогоднішній день відділення представлені в 28 містах України в 9 областях, зокрема: Дніпропетровській, Полтавській, Запорізькій, Харківській, Миколаївській областях, планується подальша робота по збільшенню кількості відділень для зручності клієнтів.

Постійно зростаюча конкуренція на ринку надання фінансових послуг призводить до постійного зростання якості обслуговування, швидкості схвалення позики, максимального спрощення і автоматизації всіх процедур. За думку клієнтів компанії Быстрозайм саме завдяки впровадженню передових практик ведення бізнесу, упорі на підборі максимально ввічливого і компетентного персоналу в службу підтримки, турботи про потреби кожного клієнта без винятків, а в особливості турботі про постійних клієнтів, зазначена компанія є кращою на ринку фінансових послуг.

Як взяти кредит онлайн в Бистрозайм?

GooglePlay

Умови займу в Быстрозайм

Розмір кредиту: 300 - 10 000 грн
Процентна ставка: 0% - 1.7 - 2% на день
Термін: від 7 до 65 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 до 75 років
Перелік необхідних документів: Паспорт громадянина України; ІПН; Банківська картка
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Бистрозайм

Веб Сайт: https://bistrozaim.ua/
Юридична адреса: 69037, м.Запоріжжя, вул.Сорок років Радянської України, 39-А, оф.25
Телефон: 0 (800) 507 570
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 09:00-20:00 Сб-Нд: 09:00-20:00

📈 Динаміка запитів по Быстрозайм в Google

🎬 Відео про Быстрозайм (bistrozaim)

С [12-12-2023] получайте первый кредит от Быстрозайм на любую сумму до 10000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Быстрозайм (bistrozaim) ?

Як сайт https://bistrozaim.ua/ виглядав у минулому?


Швидка позика на карту в МФО Бистрозайм

Оформлення кредиту в Быстрозайм

Якщо ви громадянин України, віком від 18 до 75 років, маєте доступ в мережу Інтернет, у вас є паспорт і довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного податкового номера (можливе надання замість цього будь-якого іншого документа: пенсійного посвідчення, студентського квитка, посвідчення, військового квитка, закордонного паспорта) і у вас немає заборгованостей  перед іншими микрокредитными фінансовими організаціями ви можете розраховувати на отримання позики в бістро позику в сумі від 300 до 10000 грн.

Якщо вас зацікавили умови прямо зараз пройдіть процедуру реєстрації, і приступите до заповнення анкети. Вже менш ніж через годину ви зможете отримати кредит на карту онлайн і вирішити свої фінансові труднощі.

Для зручності клієнтів на сервісі працює підтримка, — ви можете задати свої питання і оперативно отримати відповідь. Крім того перед оформленням мікропозик ви можете зв'язатися з фахівцями гарячої лінії за безкоштовним багатоканальним телефоном і отримати вичерпні відповіді на будь-яке питання.

Промокоди Бистрозайм

Переваги компанії Быстрозайм

Скористайтеся промокодом від Бистрозайм - 0000

Процес оформлення позики на сайті швидко позику дуже простий і автоматизований. Для початку вам слід зареєструватися у системі (або увійти, якщо ви вже зареєстровані), після чого вам стане доступна опція оформлення позики: виберіть потрібну суму, вкажіть кредитну або дебетову картку і чекайте схвалення позики.

Процес оформлення займе не більше півгодини.

Ви здійснили вхід в Бистрозайм що далі?

 як повернути кредит в Бистрозайм?

Даний процес умовно можна розділити на три етапи:

 1. Етап. Виберіть найближче відділення. Для цього ви можете скористатися картою, розміщеної на веб сайті або запитати у друзів і знайомих з числа клієнтів компанії.
 2. Етап. Відвідайте відділення, де подайте заявку на оформлення кредиту. З будь-яких питань ви можете проконсультуватися з фахівцем компанії, який допоможе заповнити документи і відповість на будь-які запитання, що стосуються оформлення позики.
 3. Етап. отримайте готівку на руки. На все про все ви витратите не більше 20 хвилин. Ви отримуєте готівку, які можете витрачати на будь-які ваші потреби. Все просто!

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Быстро Займ?

Способи погашення кредитів в Быстрозайм

Способів погашення боргу існує безліч. У століття інформаційних технологій вам не потрібно відвідувати касу або офіс, вам навіть не обов'язково виходити з дому, адже ви можете сплатити суму заборгованості через мережу Інтернет, використовуючи свій смартфон, ноутбук, планшет або персональний комп'ютер.

Основні способи погашення позики:

 • Готівкою у відділенні (офісі, філії) фінансової організації;
 • Кредитна картка будь-якого українського банку;
 • За допомогою терміналу;
 • За допомогою терміналів EasyPay, iBox;
 • За допомогою електронних платіжних систем;

Всі питання пов'язані з фінансами найкраще вирішувати в строки, зазначені в договорах, враховуючи, що проведення фінансових операцій здійснюється не миттєво, банківський день зазвичай закінчується в районі 14-15 годин, тобто оплачуючи заборгованість після зазначеного часу в день, зазначений в договорі як крайній термін, ви ризикуєте отримати штрафні санкції, оскільки оплата по факту пройде на наступний фінансовий день.

Тому, краще або сплатити заборгованість заздалегідь або проводити оплату готівкою, щоб мінімізувати ризики, пов'язані з ненадходженням коштів на розрахунковий рахунок кредитної організації.

Як повернути кредит в Бистрозайм?

Вигідні позики онлайн в Быстрозайм

«Що винен — віддати повинен», говорить народна мудрість. Будь-які договірні відносини потрібно виконувати, бо за невиконання договірних зобов'язань завжди слідують негативні наслідки, передбачені як договором, так і чинним законодавством. В разі запізнення з оплатою боргу існує система нарахування штрафів і пені за прострочення, а у разі, якщо позичальник затягує в подальшому з виплатою боргу, існує практика стягнення заборгованості через суд зі всіма витікаючими наслідками:

 • Примусове стягнення боргу з урахуванням витрат на юридичний супровід і судові витрати;
 • Арешт майна;
 • Занесення в чорний список позичальників.

Враховуючи зміни в законодавстві у разі судового рішення стягнення заборгованості можуть також загрожувати проблеми з вильотом за кордон.

Тому кожна свідома людина, до того як оформити кредит повинен зважити всі за і проти, оцінити свої фінансові можливості.

При виникненні же обставин, коли ви не можете погасити борг з об'єктивних причин краще це питання вирішити з представниками кредитора, це в будь-якому випадку буде краще судових позовів.

Цікава стаття по темі: Кредит онлайн без поручителів

Быстрозайм відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Компаньон Финанс (kf.ua)

Оформити заявку в Бистро Займ