Кредит готівкою - і тільки з вигідними умовами

2019-04-10
Навігація сторінкою:
Кредит готівкою - і тільки з вигідними умовами | vse-credity.com.ua ©

Трапляється, що терміново потрібні гроші, а просити у близьких соромно. Вигідна пропозиція від банків: кредит готівкою. Послугою вже скористалися тисячі українців. Щоб залучити безліч нових клієнтів, банківські структури пропонують максимально вигідні умови. Якщо потрібен кредит без відмови Україна видала ліцензію відразу декільком банкам. Де краще взяти гроші в борг? Нижче описані основні переваги кожного з пропозицій популярних організацій.

Ощадбанк

Державний банк, про існування якого знає вся Україна Ощадбанк видає позику готівкою по всій території країни, для резидентів. Максимальний термін - до 5 років, з можливістю передчасного погашення. Обов'язково, щоб доходи перевищували витрати здобувача. Не потрібно приводити з собою у відділення поручителів або вносити заставу. Споживчий кредит видають на будь-які потреби. Послугу активно використовує Одеса. Отримавши на руки кошти, можна зробити ремонт в квартирі або витратити на освіту. Такий вид позики вихід, якщо несподівано зламалася машина або холодильник, а великої суми немає. Все, можна взяти до 250 000 грн. Основні переваги:

 1. Відсутність прихованих комісій.
 2. Швидке винесення рішення.
 3. Чіткий графік погашення.
 4. Можливість стежити за своїми платежами в мобільному додатку.

Державна структура, Батьківщиною якої є Україна без довідки про доходи, кредит готівкою не видає. Крім цього документа, буде потрібно паспорт та ІПН. Здобувач повинен мати внесок на рахунку або отримувати виплати в Ощадбанку.

Альфа Банк

На відміну від Ощадбанку, в Альфа Банк можна позичити до 500 000 грн. Максимальний термін погашення - до чотирьох років. Рішення приймається менш ніж за годину. Організація має Іноземні коріння. Відділення, діяльність яких регулює Україна без довідки про доходи видають позику, довіряючи своїм клієнтам. У місті Київ послуга має величезну популярність: відмов практично немає. Здобувач повинен бути старше 21 року і молодше 69. Тобто, звернутися можуть пенсіонери та студенти.

Кредит на карту швидкий без довідки про доходи. У разі, якщо здобувач не бажає підтверджувати свою платоспроможність, сума позики-до 50 000 грн. Мінімум, можна оформити кредит на 5 000 грн. Взяти гроші в борг просто і зручно, переваги оцінили Харків та інші міста України. Платіж вноситься щомісяця, рівними платежами. Щоб погашати кредит, не обов'язково відправлятися у відділення. Можна скористатися можливістю погашати онлайн, через особистий кабінет. Якщо запит схвалений, в подарунок претендентові оформляється пластикова карта.

Особливості пропозиції:

 • Позичальником може стати будь-який житель України, який досяг повноліття.
 • є можливість пролонгування.
 • не потрібен заставу і поручителі.
 • Необхідні документи: паспорт, ІПН. Адреса електронної пошти та мобільний телефон.
 • На будь-які цілі.
 • Можливість подати заявку онлайн, отримати попереднє рішення за годину.

ПриватБанк

Кредит готівкою від ПриватБанк користується величезною популярністю. Дана банківська структура організована в місті Дніпро. На даний момент, впевнено зайняла своє місце в сегменті ринку. Найчастіше, за великою сумою звертаються ПриватБанк до 50000 грн реально отримати при першому зверненні. Якщо у клієнта хороша кредитна історія, ТО відмов практично немає.

Оформити кредитку БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ Київ та інші міста України можуть в будь-якому відділенні. При першому зверненні, сума може бути нижче максимальної. Після декількох місяців співпраці, з'являється шанс збільшити ліміт. Для цього, потрібно своєчасно вносити оплату за процентною ставкою і тілу кредиту. Коли організація переконається в платоспроможності, то банк може підвищити ліміт автоматично, повідомивши користувача по смс.

Оформити позику без довідки про доходи з поганою кредитною історією в Приватбанку неможливо. ІПН здобувача вводять в базу УБКІ. Якщо консультант отримає відповідь, що позичальник недобросовісний (має порушення з оплати кредитів або проблеми з законом), то грошей не дадуть. Крім того, відмовлять претендентам молодше 21 року, або відсутня прописка.

Також, взяти можна індивідуальний кредит, з великим лімітом. Максимальний термін його погашення - два роки. Верхня планка з видачі кредитів близько 100 000 грн. Україна знаходиться в стані кризи, тому така сума виручить як підтримка для бізнесу. Знадобиться для покупки автомобіля або житла. Щоб скористатися пропозицією, потрібно бути постійним клієнтом.

Інструкція з оформлення (Київ, та ін):

 1. Звернеться до будь-якого з відділень.
 2. При наявності карти, пред'явити її.
 3. Знадобиться паспорт та ІПН.
 4. Якщо є довідка про доходи, то шанс отримати велику позику підвищується.
 5. Розгляд заявки може затягнутися до двох днів, залежно від бажаної суми.
Dinero (Динеро)Море ГрошейКредит ПлюсFinhub (Финхаб)Cat CreditА-банк

Для проживаючих в місті Київ з поганою кредитною історією оформити позику реально, але доведеться довести свою платоспроможність. Наприклад, пред'явити довідку про заробітну плату. Щоб отримати кредит на максимально вигідних умовах, під низький відсоток, бажано бути клієнтом банку. Перед тим, як підписати договір, рекомендуємо звернеться в відразу кілька структур, вибравши пропозицію, з мінімальною переплатою за процентною ставкою.

За матеріалами: vse-credity.com.ua

Схожі статті

Всі статті

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Читати огляди кредитних компанiй