Розстрочення або кредит? Який варіант економніше? | vse-credity.com.ua ©

Розстрочення або кредит? Який варіант економніше?

2018-10-30

Що ви вибираєте: розстрочка або кредит? мабуть, зараз практично у кожної сім'ї є за плечима пару кредитів. І це не дивно: при великій кількості можливостей, хочеться отримати все і відразу. Особливо це стосується великих покупок: кожна третя машина на дорозі куплена в борг. Яким чином краще вносити свої гроші частинами? У чому відмінність між кредитними зобов'язаннями і розстрочкою?

Розстрочений платіж і кредитні зобов'язання

Що це таке? Ситуація, в якій товар віддають того ж дня, але платити рівними частинами буде потрібно ще кілька місяців. Очевидна гідність: немає комісії, на відміну від кредитних зобов'язань. Сам товар виступає в якості застави - якщо не буде платежів, то його повернуть в магазин. Іншими словами, не настало ще повноцінне право позичальника розпоряджатися річчю. Її, зазвичай, пропонують продавці. Кредит оформляється у відділенні банку.

Плюси покупки і оплати по частинах:

  • На заборгованість не нараховуються відсотки. Зазвичай, саме це гідність і приваблює людей. Вони забувають, що у цієї процедури теж є підводні камені. Наприклад, внесення відразу половини суми боргу, або обов'язкова страховка.
  • Не переглядають кредитну історію.
  • Рішення приймається швидко і на місці.
  • Можна повернути товар і отримати свої гроші назад.

Мінуси розстрочки:

  • Доведеться внести відразу більшу частину суми, в якості авансу.
  • Погашати борг необхідно в максимально стислі терміни. Це не зручно, якщо, наприклад, в розстрочку взята машина, доведеться щомісяця віддавати левову частку зарплати.
  • Ціна для товару може бути значно завищена.

Може краще в кредит?

Cat Credit Банк Кредит Дніпро Просто позика Кредит Маркет Miloan Качай Гроші Ultracash (Ультра Кеш) Credit365 Твої Гроші CreditOn (crediton.org.ua) Приват Банк Альфа Банк Україна Creditup MyCredit БыстроЗайм Megagroshi (Мегагроши)

Думаєте, що економніше: розстрочка або кредит? Спірна ситуація. З одного боку, кредит — це зайві відсотки. зате, його можна виплачувати 7-10 років, в той час як максимальна розстрочка, в середньому, - всього на рік.

Розглянемо випадок: в кредит була куплена квартира. Початковий внесок не вносився, зате всю суму розтягнули на цілих 10 років, по 5 тис. грн на місяць. З них тільки 3 тис. йдуть на погашення кредиту, решта - відсотки.

А якщо взяти житло в безвідсоткову виплату? Відразу потрібно віддати половину вартості. Потім, протягом року, по 20 тис. грн на місяць. Досить накладно. У цій ситуації, якщо у сім'ї скромний достаток, буде вигідніше квартира в кредит. Не у всіх українців є можливість відразу знайти велику суму грошей.

Вирішальні обставини

Вирішальні обставини

Розстрочка або кредит? Яке рішення ви приймете? Підіб'ємо підсумки: головна відмінна риса між цими двома процедурами, це відсутність на угоді третіх осіб в договорі кредиту. Якщо продавець обіцяє платіж по частинах, проте відправляє клієнта до консультанта банку — це вже кредит. Можливо, на більш м'яких умовах, але сенсу не змінює.

При розстроченні договір складається виключно з продавцем товару. Кредит вважається вигідним, якщо між магазином і банком укладено угоду, що для клієнта буде знижка на товар, в рахунок відсотків. У виграші будуть всі: покупець заплатить дешевше, продавець отримає якусь суму винагороди, банк приверне нових клієнтів.

Якщо ж це все ж кредит, але під 0%, то це обман, який не має нічого спільного з оплатою по частинах. Щомісяця ви будете вносити крім основного тіла кредиту відсотки, за все що завгодно: смс інформування, страхування, комісію за переказ коштів, обслуговування карти, і т. д.

За матеріалами: vse-credity.com.ua

Схожі статті

Всі статті