Кредит без офіційного працевлаштування на вигідних умовах

2018-09-02
Навігація сторінкою:
Кредит без офіційного працевлаштування на вигідних умовах | vse-credity.com.ua ©

Оформити кредит без офіційного працевлаштування не завжди просто, іноді це навіть неможливо, якщо говорити про банки. Далеко не всі громадяни працюють офіційно, а ситуації, що змушують взяти кредит, далеко не рідкісні.  

Що таке кредит? Повнолітнім громадянам, найімовірніше, відомо, що це особлива форма відносин фінансового плану між двома сторонами – кредитором і позичальником. При цьому позичальник зобов'язаний повернути взяту суму позики у встановлений термін і з певними відсотками. Якщо розбиратися в подробицях цих відносин, то виявляється, що вони досить складно влаштовані. Головна складність для позичальника – довести, що він здатний повернути суму, яку займав, з урахуванням відсотків.

На яких умовах видаються кредити?

Кредит без офіційного працевлаштування банк рідко видає в силу недовіри особам, які не довели свою платоспроможність. Мають офіційне робоче місце не складе труднощів взяти кредит, але от тим, хто працює в тіні, кредит може бути виданий у вкрай рідкісних випадках.

Часто люди просто не можуть дозволити собі платити податки, так як мають і без того невисоку заробітну плату на тіньовий роботі. А тому і пристрій на офіційну посаду не віщує ніяких перспектив. Але банки, як правило, вимагають довідку про прибутковість, що підтверджує здатність клієнта платити вчасно. Навіть якщо дохід громадянина в тіні буде цілком прийнятним, без довідки про доходи в кредиті йому буде відмовлено.

Однак є компанії, готові надати кредит без офіційного працевлаштування громадянину України. Називають їх зазвичай микрофинансовыми организациями. Вони більш лояльні по відношенню до клієнтів, ніж банки, і видають кредити в основному без відмови. Крім того, взяти таку позику дуже швидко, адже всі операції можуть здійснюватися онлайн.

Україна: де взяти кредит без офіційного працевлаштування на картку?

У сучасному світі немає труднощів у тому, щоб скористатися послугами мікропозик онлайн. Перекочувавши із заходу, ця тенденція знайшла притулок і в Україні. Громадянин, не працевлаштований офіційно, з легкістю може оформити кредит на карут. Для цього навіть не потрібно відвідувати відділення компанії, що займається видачею мікропозик.

Перевага компаній, що видають мікропозики, в наступному:

  • Цілодобове обслуговування клієнта. Якщо грошові кошти знадобилися клієнту вночі, то оформити позику в режимі онлайн не складе праці. Звичайно, є проміжки часу, коли заявка на оформлення кредиту не може бути розглянута, але більшу частину часу співробітники знаходяться на зв'язку;
  • Можливість взяти позику онлайн. Переваги способу очевидні: не потрібно нікуди йти і витрачати на це час. Потрібно лише зробити пару кліків на сайті компанії і дочекатися переказу запитаної суми на карту;
  • Оперативність. Сума кредиту надійде на карту максимально швидко, адже обробка запиту займає не більше п'яти хвилин.

Хто може взяти позику на карту без відмови?

SOS CreditТвої ГрошіPayPong (ПейПонг)eCreditCat CreditE-groshi

Мікрофінансові компанії видають кредит без офіційного працевлаштування практично кожному клієнту, але умови видачі все-таки є. Позика видається:

  • Громадянам України від 18 до 75 років;
  • Інвалідам третьої групи;
  • Всім бажаючим при наявності постійної реєстрації на території України.

Щоб оформити кредит, необхідний мінімум документів: паспорт та ІПН.

За матеріалами: vse-credity.com.ua

Схожі статті

Всі статті

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Читати огляди кредитних компанiй