Терміновий кредит-що це означає?

2018-08-07
Навігація сторінкою:
Терміновий кредит-що це означає? | vse-credity.com.ua ©

І так, що ж маємо на увазі ми під словом«терміновий кредит ». Значить, це кредит, який ви зможете отримати в найкоротші терміни на карту або готівкою. Для цього Вам буде потрібно мінімальний пакет документів, а саме паспорт (Україна) та ІПН. Ніяких довідок з роботи або ж виписок з трудової книжки не треба. Платформа, яка видає термінові кредити, також дивиться Вашу історію, і якщо клієнт з поганою кредитною історією, то є ризик того, що в отриманні кредиту Вам можуть відмовити. Якщо ж Ваша кредитна історія ідеальна, то у Вас є можливість отримати кредит без відмови, що допоможе Вам здійснити Ваші мрії і плани.

Умови, щоб отримати споживчий кредит

MoneyveoCCloanПриват БанкMyCreditAlexCreditCashMe

Для того, щоб отримати гроші в борг, достатньо відповідати умовам, описаним вище. Кожному клієнту пропонуються однакова процентна ставка, незалежно від доходу, місця роботи і проживання. Кредит до 15000 грн. можна оформити під 1,9% на термін до 21 дня. Це стандартні умови для всіх позичальників. У випадку, якщо у Вас немає всієї суми на руках на дату оплати, Вам можуть запропонувати оформити додаткову угоду на термін до 10 днів. Відповідно до нього ви можете користуватися кредитом ще 10 днів, заплативши при цьому відсотки за користування. Кількість пролонгацій не обмежена. Оформити і отримати кредит ви можете в будь-якому відділенні компанії, яку ви вибрали. Також можна залишити заявку на сайті і через 10 хвилин кредитний експерт передзвонить і повідомить про прийняте рішення. Для оплати відсотків і основної суми боргу потрібно прийти в будь-який офіс компанії або відділення банку і здійснити оплату за наданими реквізитами.

Що потрібно для того, щоб отримати кредит?

  • Заповніть форму заяви

На калькуляторі на головній сторінці сайту виберіть суму готівки і термін, на який плануєте оформити кредит. Далі пройдіть реєстрацію і заповніть форму заявки.

  • Сфотографуватися і прив'язати карту банка

Через комп'ютер, планшет або смартфон зробіть свою фотографію, далі, вкажіть дані з Вашої банківської картки, з метою верифікації, на вашому картковому рахунку буде заблоковано на кілька хвилин випадкова сума (від 0,01 до 0,99 грн), яку потрібно буде вписати для підтвердження карти банку. Якщо ви не отримали смс-повідомлення з вказаною сумою блокування, перевірте дані в своєму кабінеті інтернет-банкінгу або зателефонуйте в колл-центр банку, в якому ви обслуговуєтеся.

Отримаєте грошову суму на карту

Після вдалої верифікації карти, уважно вивчіть договір і для згоди поставте галочку. Автоматичне прийняття рішення про видачу кредиту онлайн здійснюється протягом 10 секунд. Після схвалення позики, гроші на карту банку надійдуть миттєво.

Що може бути причиною відмови у видачі кредиту?

Випадки відмови у здійсненні платежу:

  • Банківська карта не призначена для здійснення платежів через інтернет, про що можна дізнатися, звернувшись в банк, який видав Вам цю карту;
  • Недостатньо коштів для оплати на банківській картці. Детальніше про наявність коштів на банківській картці ви можете дізнатися, звернувшись до банку, що випустив банківську картку;
  • Дані банківської картки введені невірно;
  • Закінчився термін дії банківської карти. Термін дії карти, як правило, зазначено на лицьовій стороні карти (це місяць і рік, до якого дійсна карта). Детальніше про термін дії картки Ви можете дізнатися, звернувшись в банк.

Якщо Ви вирішили взяти терміновий кредит, то Ви повинні врахувати безліч факторів і нюансів. Не забувайте, що Ви завжди можете звернутися до менеджерів сайту за телефоном гарячої лінії або ж через чат (якщо він передбачений на сайті). Що ж стосується Ваших персональний даних, то можете бути спокійні. Якщо Ви працюєте з перевіреною платформою, то Ваша інформація буде надійно захищена. Терміновий кредит – це завжди добре, особливо в тих випадках, коли немає часу збирати пакет документів і чекати дозвіл банку.

За матеріалами: vse-credity.com.ua

Схожі статті

Всі статті

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Манивео (Moneyveo)

Читати огляди кредитних компанiй