Кредит на карту без дзвінків Україна: оформлення послуг

2018-09-15
Навігація сторінкою:
Кредит на карту без дзвінків Україна: оформлення послуг | vse-credity.com.ua ©

Щоб отримати кредит на карту без дзвінків в Україні, необхідно звернутися в компанію, яка займається видачею мікропозик в режимі онлайн. Перевага такого виду позик в тому, що вони можуть бути отримані на картку клієнта практично моментально, тоді як у банку така процедура може бути затягнута надовго. Також банкам не дуже вигідно видавати в кредит малі суми, тим більше на короткі терміни. Але людям часто не хочеться брати позику на довгий час, для таких ситуацій і існує кредит на карту без дзвінка.

Все необхідне для оформлення кредиту на карту

Оформити кредит онлайн без дзвінка в Україні онлайн досить просто, якщо мати при собі дані:

 • Паспорт громадянина України та ІПН, більше ніяких документів не потрібно;
 • Реєстрацію на території України;
 • Мобільний телефон з діючим номером, так як при оформленні договору доведеться задіяти функцію смс-повідомлень;
 • E-mail (електронна поштова скринька) для активації облікового запису на сайті компанії з видачі позик;
 • Банківську карту, отриману в будь-якому банку України і обов'язково оформлену на позичальника.

Оформлення кредиту з відсутністю процентної ставки без відмови

AlexCreditKltcredit (КЛТ кредит)Cashinsky (Кэшинский)E-cashPozichka (Позычка)PayPong (ПейПонг)

Певні організації, які видають кредит на карту під нуль відсотків. В основному, такою вигідною опцією можна скористатися лише один раз при першій позиці. Підступу в цьому немає ніякого, це своєрідний хід залучення нових клієнтів. У цього варіанту оформлення кредиту є і обмеження по термінах погашення і сумі грошових коштів, які можна буде взяти.

Як оформити кредит на карту без телефонного дзвінка в Україні?

Отримати кредит онлайн через сайт компанії можна без праці, необхідно лише слідувати декільком простим крокам:

 • Зайти на сайт компанії і за допомогою кредитного калькулятора дізнатися суму, яку доведеться виплатити разом з відсотками. Користуватися цим інструментом досить просто.
 • Проходження процедури реєстрації-обов'язковий пункт. Користувачеві доведеться придумати логін і пароль, вказати електронну пошту і номер телефону. Це необхідно для входу в особистий кабінет, де клієнт може ознайомитися з інформацією про свій кредит.
 • Наступний крок – заповнення анкет з особистими даними клієнта. Заповнювати анкету слід тільки реальною інформацією, адже в іншому випадку в кредиті буде відмовлено. Також причиною відмови можуть стати помилки і помилки в процесі заповнення.
 • Необхідно прив'язати карту будь-якого українського банку до аккаунту. На цю карту і будуть переведені кошти після оформлення позики.
 • Останній крок – відправка заявки, яка буде розглядатися протягом декількох хвилин. Після можна чекати, поки кошти надійдуть на карут, якщо кредит буде схвалений.

Кредит на карту без дзвінків Україна і його переваги

Вибираючи мікрофінансову організацію, клієнт повинен шукати найбільш вигідні пропозиції конкретно для себе. Обставини у кожного різні, і для будь-якого випадку існують прийнятні умови. Які переваги швидких позик клієнти відзначають найчастіше:

 • Оперативна видача коштів на картку;
 • Невеликий список вимог для оформлення позики;
 • Високі шанси схвалення кредиту;
 • Можливість отримання кредиту в будь-який час доби і без відвідування відділень компаній;
 • вигідні умови при деяких обставинах.

Погасити кредит на карту без дзвінків також дуже просто і зручно. Можна здійснити цю процедуру через інтернет в особистому кабінеті, що є найшвидшим варіантом. Якщо такої можливості немає, то розрахуватися з мікрофінансової компанією можна у відділенні будь-якого банку або через термінал. Однак в такому випадку слід звернути увагу на стягується комісію і заздалегідь дізнатися її розмір.

За матеріалами: vse-credity.com.ua

Схожі статті

Всі статті

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Компаньон Финанс (kf.ua)

Читати огляди кредитних компанiй