MyCredit пропонує до 3000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет MyCredit
MyCredit (Май Кредит)

MyCredit (Май Кредит) особистий кабінет, відгуки, умови кредиту

 • Розмір кредиту100 - 3 000 грн (до 10 000 грн)
 • Термін:від 1 до 30 днів
 • Ставка:0,01% - 1,90% на день
Рейтинг 4.64 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Навігація сторінкою:

Враховуючи все зростаючу потребу населення в оборотних коштах, немає нічого дивного в тому, що кожен день відкриваються десятки, якщо не сотні агентств з видачі споживчих кредитів на карту населенню по всій Україні. Очевидно, що серед всієї цієї строкатої юрби є нечисті на руку ділки, тільки і готові позбавити Вас коштів. Більш того, шахраї підуть на все, аби загнати вас в боргову яму.

головна сторінка mycredit.ua

Виникає цілком собі логічне запитання: «І що ж робити? Бо кредит потрібен мені зараз ». Для чистоти експерименту припустимо, що ви могли б звалити на себе непосильну ношу і прочесати весь Інтернет, підшукуючи, на вигляд, гідне кредитне агентство. А потім вбити ще кілька годин, читаючи темряву відгуків про цю організацію, причому, найчастіше, тільки утішних і необ'єктивних.

«Але повинен же серед них хоч хтось працювати чесно?», - запитаєте Ви. Однозначно, так. Одним з таких нечисленних чесних кредитних агентств є my credit. «Що ж в ньому такого особливого?» доречне питання. Давайте розберемося по порядку.

Процедура кредитування в mycredit.ua від А до Я

Почнемо з того, хто ж може скористатися цим сервісом? Обмежень, насправді майже немає. Ви точно не зіткнетеся з дискримінацією за віковою, расовою, статевою або майновою ознакою. Будь ви студент, пенсіонер, мати в декреті або підприємець-початківець, в будь-якому випадку, не бійтеся заглянути на сайт і хоча б ознайомитися з наявною інформацією. Важливо тільки, щоб Вам було мінімум 18 років, Ви мали українське громадянство і банківську картку, відкриту на Ваше ім'я.

Безпосередньо оформлення відбувається дуже просто, необхідно всього лише відвідати сайт і вибрати варіант, відповідний саме вам. Діапазон позики досить широкий: від 100 до 10 000 гривень. Не менш демократичними є і строки погашення: до 30 днів для нових клієнтів (з можливістю необмеженої пролонгації). Приємна деталь: сервіс mycredit діє цілодобово, 7 днів на тиждень.

як оформити кредит MyCredit

Зазначимо наступне: як було сказано вище, для нових учасників діють деякі обмеження. Зокрема, максимальна сума першої позики не може перевищувати 3 000 гривень при ставці в 0%, а термін погашення становить не більше 30 днів. Додатково, в ході обробки даних, у Вас зажадають номер Вашого паспорта та ІПН. Такий захід діє, щоб убезпечити фірму від різного роду шахраїв.

Для постійних учасників доступний просунутий пакет налаштувань, зокрема:

 • знижки до 20% від отриманої суми;
 • підвищення ліміту до 10 000 гривень;
 • підтвердження заявки та отримання грошей на карту відбувається в автоматичному режимі.

Умови займу в MyCredit (Май Кредит)

Розмір кредиту:100 - 3 000 грн (до 10 000 грн)
Процентна ставка:0,01% - 1,90% на день
Термін:від 1 до 30 днів
Способи отримання:Готівкою, на карту
Вік:від 18 до 65 років
Перелік необхідних документів:Номер паспорта, ІПН
Кредитування в містах:Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти MyCredit (Май Кредит)

 • 🌐 Сайт:https://mycredit.ua
 • 📌 Юридична адреса:01011 м. Київ, площа Арсенальна д. 1Б
 • 📞 Телефон:
  0 (800) 214 111
 • 📧 Email: [email protected]
 • 🕖 Графік роботи
  Пн-Пт: 00:00-24:00 Сб-Нд: 00:00-24:00

📈 Динаміка запитів по MyCredit (Май Кредит) в Google

🎬 Відео про MyCredit (Май Кредит)

Де я можу знайти більше інформації про MyCredit (Май Кредит) ?

Як сайт https://mycredit.ua виглядав у минулому?


Отримати зазначені переваги можна ставши учасником програми лояльності. Простими словами, Вам необхідно отримати як мінімум одну позику.

Зовсім неважливо, чи користувалися Ви сервісом mycredit.ua раніше, або тільки розглядаєте таку можливість – можете безперешкодно скористатися особистим кабінетом. Особистий кабінет нагоді для відстеження Вашого поточного позики, отримання нового, а також редагування особистої інформації. Також, можна з упевненістю сказати, що зручний і зрозумілий інтерфейс вже точно не залишить Вас байдужим. Для реєстрації в особистому кабінеті вам знадобляться: телефон, паспорт, іпн, іменна картка VISA або MASTERCARD. Через пару хвилин все готово до використання. Вхід в обліковий запис здійснюється за допомогою введення Вашого номера телефону, а також пароля, зазначеного в ході реєстрації.

 вигідні кредити в MyCredit

Але, якщо Ви шукайте легкої наживи – будьте обережні. Незважаючи на таку оперативну роботу компанії, фахівці mycredit в обов'язковому порядку перевіряють Вашу кредитну історію. Непогашення або прострочення оплати негативним чином позначаться на остаточному рішенні видачі коштів.

Найважливішим аспектом взаємовідносин між потенційним клієнтом і фірмою є обопільніша довіра. Чим раніше воно встановиться, тим швидше обидва учасники досягнуть поставлених цілей. Фірма надасть позику за найвигіднішими умовами, а споживач отримає свій довгоочікуваний кредит, не побоюючись бути обдуреним.

В цьому питанні майкредит, в даний момент, один з кращих, якщо і зовсім не краще, агентство. Ніяких підводних каменів – все максимально прозоро і чесно. А якщо людина чогось не зрозумів або йому раптом здалося, що інформація, надана йому в процесі оформлення кредиту, не вичерпна, тоді на допомогу завжди прийдуть ввічливі і високопрофесійні онлайн консультанти мій кредит. Підтвердженням тому сторінка відгуків, наповнена всілякими коментарями щодо якості і швидкості роботи сервісу. Важливо відзначити, що керівництво агентства не намагається виставити себе в кращому світлі, публікуючи, крім інших, відгуки критичного змісту, які, однак, в подальшому, тільки надають поштовх для ще більшого розвитку. Аналізуючи отриманий досвід, керівництво і консультанти mykredit намагаються, як можна більш конкретно відповісти на такого роду коментарі, врегулювати всі питання, пов'язані з їх сервісом і, що найбільш важливо, ніколи не залишають споживача один на один з виниклими труднощами.

Погашення та повторне кредитування

Погашення також відбувається найбільш зручним для вас способом. Бажаєте внести всю суму відразу? Будь ласка. Це можна зробити персонально, в будь-якому банку України, за допомогою особистого кабінету mycredit або інтернет-банкінгу Вашого банку. Бажаєте вносити суму частинами? Як Вам завгодно. Найбільш важливим адже є довіра між споживачем послуг та організацією, яка їх надає. У свою чергу, створюючи зручні умови, команда му кредит сподівається, що ви з розумінням поставитеся до взятих на себе обов'язків внести суму в строк.

Після залагодження всіх формальностей, Вам знову буде доступна можливість позики. Причому, враховуючи діючу програму лояльності, умови повторного співробітництва з кожним разом будуть ставати все вигідніше.

Невиплата, прострочення, реструктуризація

Часом виникають ситуації, коли виконати зобов'язання перед кредитними установами не вдається. Це, в свою чергу, призводить до прострочень платежів або зовсім невиплат. Такі ситуації ставлять під удар не тільки саму організацію, але і її інвесторів і співробітників. Тому, адміністрація mycredit настійно рекомендує попередньо оцінити Ваші поточні і потенційні фінансові можливості, щоб уникнути небажаних наслідків. Зокрема, мова йде про передачу Ваших даних в інші кредитні організації, що, очевидно, негативним чином позначиться на Вашій кредитній історії і, потенційно, може обмежити доступ до послуг згаданих фірм.

 взяти кредит в MyCredit

Якщо ж Ви твердо маєте намір сплатити за рахунками, незважаючи на прострочення, консультанти завжди готові допомогти Вам підключити послугу реструктуризації боргу. Дана послуга передбачає перегляд умов договору та внесення в нього коректив з метою мінімізації втрат, як з боку боржника, так і з боку організації.

Будьте впевнені у своїх можливостях і не втрачайте шанс втілити Ваші мрії в життя прямо зараз! Сайт mycredit чекає на вас!

Цікава стаття по темі: Споживчий кредит

Відгуки про: MyCredit (Май Кредит)


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Манивео (Moneyveo)

Оформити заявку в MyCredit