A-Bank пропонує до 100000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет А-Банк
А-банк (a-bank.com.ua)

А-Банк кредит онлайн A-Bank

Розмір кредиту:5 000 - 100 000 грн
Термін:6,12, 24,36 місяців
Ставка:Немає інформації
Рейтинг 4.07 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:
А-Банк головна сторінка

А-Банк а Українська фінансова організація, яка твердо стоїть на ногах. Діяльність почалася з 1992 року. З тих пір, Акцент Банк тільки вдосконалює свої пропозиції по споживчих кредитах.

На даний момент, банк видав з початку року 3,2 млрд. грн. Ця величезна сума - гроші, які позичили виключно фізичні особи.

Оформлення карти безкоштовне. За видачу та заміну пластику (наприклад, якщо банкомат вилучив), установа не стягує оплату. Однак, якщо клієнт хоче отримати іменну карту, то потрібно заплатити 50 грн, і почекати близько місяця.

А-Банк вхід в особистий кабінет

Для людей, які вже мали досвід співпраці з А Банк 24, створили спеціальну кредитку на вигідних умовах. Не обов'язково йти до того ж фахівця, який видавав попередній банківський продукт (наприклад, для нарахування зарплати, різних соціальних виплат). Її можна оформити абсолютно в будь-якому відділенні. Другий варіант - заповнити заявку в інтернеті (на офіційному сайті). У цьому випадку, спочатку буде винесено попереднє рішення про схвалення або відмову.

Процес оформлення не займає багато часу, кількість документів мінімально. Основні і необхідні того — це паспорт та ідентифікаційний код. Звернеться може кожен громадянин України, віком від 18 до 70 років. Щоб отримати максимальний ліміт, слід надати довідку про доходи. Однак, виконувати цю умову не обов'язково. Звернеться може людина, яка не володіє офіційним, підтвердженим доходом. У цьому випадку, інформація записується зі слів з прохача.

Додатковий бонус приємний: користуючись цією кредиткою, можна заробляти. Якщо залишок на балансі перевищує 100 гривень, то при розрахунку річних, нараховується бонусних 10%. Щоб скористатися цим привілеєм, послугу необхідно активувати в Онлайн кабінеті.

A-Bank особистий кабінет

Вхід в a bank унікальний. Не потрібно перед реєстрацією в системі йти у відділення, щоб отримати пароль і логін. Процедура проходить шляхом самостійного введення номера мобільного телефону і персональних даних. Щоб було зручніше проводити всі операції з рахунком, розроблено спеціальний мобільний додаток, з однойменною назвою. В ньому можна здійснити запланований платіж по заборгованості, зробити запит на збільшення ліміту, подивитися залишок.

Особистий кабінет надійно захищений від злому облікового запису шахраями. Кожна операція затверджується через смс повідомлення з оригінальним паролем. Такий багаторівневий спосіб підтвердження вважає найбезпечнішим у світі.

A-Bank вхід

А-Банк карта відділень

Після узгодження і схвалення, балансом можна користуватися безкоштовно до 55 днів. При цьому, відсотки не нараховуватимуться. Такий тривалий пільговий період має умова: отоварюватися в цей час необхідно виключно через термінал, не знімаючи купюри. Якщо клієнт знімає в банкоматі - ліміт пільговий миттєво зменшується до 30 днів.

А-Банк реєстрація

Трапляється, що екстрено потрібно зробити дорогу покупку. Наприклад, мобільний телефон прийшов в непридатність, або холодильник зламався. Ці предмети коштують недешево, і не завжди є можливість виділити з сімейного бюджету на їх придбання. Для таких цілей, у банку є спеціальна пропозиція: позика для покупок. При чому, абсолютно не важливо, на які потреби планує зайняти людина. Єдина умова - загальна вартість товару менше 50 000. Можна купувати відразу кілька позицій, головне увійти в цю суму.

 • Не потрібно робити перший внесок (або вносити половину від вартості).
 • Переплата виявиться мінімальною.
 • Якщо товар із серії акційних, то за тією ж ціною і буде реалізований.
 • Легко вирішується проблема повернення: обов'язково магазин прийме товар назад, якщо він не підійшов.
 • З документів, потрібен тільки паспорт. Ніяких довідок про доходи.
 • Відповідь дається швидко, всього через 5 хвилин.
 • Товар віддається звернувся відразу ж, після підписання договору.
 • Легко Погашати борг - у відділеннях ПриватБанк і АБанк. Комісія за послугу не береться.

Швидкість прийняття рішення та особливості

 1. Абсолютно не доведеться витрачати свій особистий час на очікування результату. Документів на оформлення все, у співробітників йде всього лише 5 хвилин.
 2. Можна взяти гроші на будь-які потреби, організація абсолютно не прив'язує кредит до будь-якої тематики. Це може бути оплата за придбання одягу, побутової техніки, продуктів в супермаркеті.
 3. Умови отримання досить прозорі, договір викладений чітко і ясно, ніяких і “підводних каменів » з угода не містить. І nbsp;основне завдання позичальника-ретельно вивчити інформацію, уточнити у співробітника терміни погашення, особливості, задати питання.
 4. Співпраця з таким фінансовим гігантом як ПриватБанк дуже вдале. Клієнт може оплатити обов'язковий платіж через його термінали самообслуговування, Приват24 або. Комісія за цю послугу не передбачена.

Якщо клієнт хоче повністю виплатити суму, закрити рахунок, і вже після цього заново оформляти кредит, то це неправильна позиція. Щоб переглянути нову заявку, потрібно щоб пройшло більше 5 днів після закриття рахунку. Потім, співробітник буде зважувати рішення, замовляти нову карту онлайн. Щоб підстрахуватися від відмови, краще прийти в банк за місяць до внесення останнього платежу. Заявленіпю По, можна продовжити використання банківських коштів і гарантовано зробити нову покупку.

Як взяти кредит онлайн в А-Банк?

А-Банк швидкі кредити готівкою

На a bank пропонує своїм клієнтам оформити універсальну карту. Її особливість - можливість витрачати кошти не тільки дебетові, але і кредитні. Іншими словами, вона може йти в негативний ліміт. Цифри зі знаком і ldquo; мінус » з на рахунку, означатимуть фактичну суму боргу перед фінансовою структурою. За зняття кредитного ліміту (в банкоматі або касі), потрібно заплатити 4% (від запитуваної суми), власного-1%. При чому, не має значення, в якому банку знімати гроші (в тому числі, за кордоном).

Однак, ліміт не безмежний. Він встановлюється співробітниками, при роботі з даними звернувся фізичної особи. В середньому, це дві-три місячні заробітні плати. Цей показник може варіюватися, в залежності від побажання і схвалення установи. Максимум, позичити можна від 25 000 до 50 000 грн.

Швидка позика на карту в МФО A-Bank

GooglePlay AppStore

Умови займу в А-Банк

Розмір кредиту: 5 000 - 100 000 грн
Процентна ставка: Немає інформації
Термін: 6,12, 24,36 місяців
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 до 70 років
Перелік необхідних документів: ІПН, Паспорт
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти A-Bank

Веб Сайт: https://a-bank.com.ua/
Юридична адреса: 49074, м. Дніпро, вул. Батумська, 11
Телефон: 7776
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 00:00-24:00 Сб-Нд: 00:00-24:00

📈 Динаміка запитів по А-Банк в Google

🎬 Відео про А-банк (a-bank.com.ua)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от А-Банк на любую сумму до 100000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про А-банк (a-bank.com.ua) ?

Як сайт https://a-bank.com.ua/ виглядав у минулому?


Зручність цього продукту полягає в таких особливостях:

 • Розплачуватися на касі можна в будь-якому супермаркеті, де є термінал.
 • В інтернеті легко здійснювати онлайн шопінг.
 • Якщо є бажання, то можна зняти готівку в банкоматі самообслуговування.
 • Користуватися картою в іноземних державах не забороняється.
 • В своєму особистому кабінеті допускається регулювання власних коштів.
 • Пільговий період 55 днів. Починається з першого числа кожного місяця, коли виникає заборгованість.
 • Оформляється і обслуговується безкоштовно.
 • У разі втрати, не потрібно платити за перевипуск.
 • За смс-інформування оплата не стягуються.
 • Для звернення потрібен тільки паспорт та ІПН.
 • Штраф за ухилення від платежу - 50 UAH (якщо заборгованість перевищує 100 грн) + 0,26% від суми боргу щодня.
 • Платити за використання потрібно до 25 числа кожного місяця.
Максимум25 000
без % період55 днів
Щомісячний платіж5% (не менше 100 грн)
% міс3.9%
% річних58.23%
%Оплата за обслуговування, смс-інформування-

Промокоди A-Bank

Її можна назвати вдосконаленим варіантом продукту Універсальна. Якщо її попередниця має назву Маестро, то золота - Visa Gold. Перевага Visa в тому, що вона може розпізнавати і робити платежі не тільки в місцевій, але і в міжнародних валютах (долар, ЄВРО, рубль). Позичити можна в два рази більше - 50 000 UAH. При цьому, процентна ставка, трохи нижче, ніж в “універсальної ”:

Максимум50 000
Оплата 5%(не менше 100)
% в міс3,7%
% на рік 56,44%
Участь у Клубі 20

Однією з умов, прописаний в договорі, є своєчасне погашення відсотків по заборгованості. Платіж потрібно провести до 25 числа кожного місяця. Так як на обробку заявки йде до трьох банківських днів, вносити кошти бажано заздалегідь, 21-22 числа.

Кредитні продукти від А-Банк

Щоб оформити кредитку Gold, потрібно звернутися до відділення банку. Вік заявника - від 18 до 70 років.  При втраті, або якщо вона вилучається банкоматом, клієнт отримує нову абсолютно безкоштовно.

Ви здійснили вхід в A-Bank що далі?

Відмінний варіант для українців, які не мають постійного працевлаштування. А Банк видає кошти під заставу цінних речей. Відповідь дається протягом 15 хвилин, і часто, він позитивний. Основні вимоги та умови:

 • Для заявки потрібен тільки ІПН.
 • Не обов'язково при собі мати паспорт. Однак, при його наданні, позика буде більше.
 • Процентна ставка розраховується індивідуально, залежно від предмета, який надходить в заставу.
 • Заставні видаються в касі, готівкою.
 • Послуга ломбардного кредитування доступна у всіх великих містах України. Структура розвивається, нові установи регулярно відкриваються.
 • Можливість дострокового погашення.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в А-Банк?

Інноваційне пропозиції від А Банк. Гроші можна позичити до зарплати, за помірну плату. Відсоткова ставка нижче, ніж у більшості організацій, які позичають на маленький термін. Взяти в борг можна на термін до 30 дн. Процедура оформлення відбувається онлайн:

 1. На офіційному сайті, заповнюється віконце з номером телефону.
 2. Надходить дзвінок з банку.
 3. Здобувач заповнює інформацію про себе (паспорт, іпн).
 4. Вводить номер пластикової картки, на який має відбутися переказ.
 5. Якщо запит схвалено, то Готівка надходить на вказаний рахунок через 20 хвилин.
 6. Комісія розраховується щодня, 5% від загального боргу.

Як повернути кредит в A-Bank?

А-Банк кредитні картки

Щоб скористатися послугою швидкі готівкові, претендентові можна отримати попереднє рішення по телефону. На офіційному сайті існує спеціальна форма заповнення, в якій необхідно уточнити свій номер телефону, ІПН. Через деякий час передзвонить співробітник, для уточнення особистих даних. При позитивному рішенні, заявника запрошують до фахівця, або пропонують зарахувати на рахунок онлайн. Кошти надійдуть на баланс всього через 20 хвилин. Умови такі:

Термінвід 6 до 36 міс
РозмірДо 100 000
ВалютаUAH
%71.88%
% з видачі5.99%
Комісія ежемес.5.99%
% річних176.88%

Відгуки про роботу з фізичними особами Акцент Банк отримує гідні. Спочатку, він позиціонувався як фінансова установа, яка дає людям гроші в кредит. Тому, пропозиції щодо ставки-цілком конкурентоспроможні на українському фінансовому ринку. Оплачувати заборгованість за картками найзручніше в додатку А Банк24. Процедура реєстрації проста, підкріплена підказками. Підіб'ємо підсумки:

Термін (міс.)Максимум%річні
Універсальна3625 0003,9%58,23%
Голд3650 0003,7%56,44%
Швидкий6 - 36100 00071,88%176,88%
До зарплати115 0005% в день-
На товар в магазині3 - 2450 0003,9%58,23%

А-Банк відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Быстрозайм (bistrozaim)

Оформити заявку в А-банк