Кредитмаркет пропонує до 500000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Кредит Маркет
Кредит Маркет (kreditmarket.ua)

Кредит Маркет кредит онлайн Кредитмаркет

Розмір кредиту:1 000 - 500 000 грн
Термін:від 6 до 61 місяців
Ставка:0.73% на день
Рейтинг 4.84 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Кредит Маркет вхід в особистий кабінет

Кредитоман йде на допомогу

Ця компанія офіційно називається “Центр Фінансових Рішень”. Її Адреса Україна, Київ, Вул. Червоноармійська, 72, 9 пов., оф.4. (Бізнес-центр "Олімпійський"). Вона працює з 2008 року, тому по праву вважається однією з найстаріших на ринку мікрокредитування. Крім видачі невеликих кредитів компанія займається видачею великих позик на здійснення ремонту, придбання великої побутової техніки, авто та інших цілей, які потрібні позичальникам. Саме тому практикується видача кредитів як у відділеннях, так і онлайн. Якщо потрібно взяти мікрокредит, то отримати його можна після заповнення відповідної заявки на сайті. Якщо ж потрібна більша сума, то через сайт можна отримати лише попереднє рішення, хоча політика компанії зараз змінюється в бік поліпшення сервісу і згодом навіть великі суми можна буде отримати в режимі реального часу на сайті.

Кредитмаркет особистий кабінет

головна сторінка Кредит Маркет

Клієнти відзначають кілька важливих переваг використання сервісу, серед яких варто відзначити наступні:

 • Висока швидкість обробки заявок (навіть у випадку з великими кредитами співробітник швидко передзвонює для уточнення деталей і попереднього визначення рішення);
 • Вигідні та прозорі умови в Кредит Маркет для надання коштів;
 • Можливість оформлення кредиту як через відділення, так і через Особистий кабінет на сайті;
 • Є різні кредитні пропозиції під різні потреби клієнтів;
 • Консультація кваліфікованого фахівця з кредитних продуктів;
 • Широкі можливості для погашення;
 • Відносно невисокі вимоги до потенційних одержувачів кредитних коштів.

Кредитмаркет вхід

Отримати позику в даній компанії можна за умови повноліття, наявності паспорта та ІПН. Слід зазначити, що такі вимоги актуальні тільки для позики до 10 000 гривень на термінові потреби. На кредитні продукти, в яких позичальник може отримати сотні тисяч гривень вимоги істотно відрізняються в залежності від типу даного кредитного продукту. Саме тому компанія може зажадати підтвердження з місця роботи, перевірити кредитну історію або провести інші стандартні банківські перевірки. Проте варто відзначити, що Кредит Маркет піклується про своїх клієнтів і намагається зробити процес отримання позики менш стресовим і більш швидким, так що варто очікувати більш швидкого і якісного обслуговування, ніж в банках. Також варто відзначити, що на сайті є кілька калькуляторів на різні види позики та кредиту, щоб клієнт міг швидко зорієнтуватися і отримати точну інформацію по цікавить його кредитного продукту.

Kreditmarket реєстрація

кредит готівкою від компанії Кредит Маркет

Кредит на карту в Кредит Маркет можна отримати за різними програмами і за різних умов, так що варто їх розділити за терміном і максимальною сумою.

 • Готівкою. Цей вид кредитування дозволяє отримати попереднє схвалення позики від фахівця по телефону після заповнення заявки на сайті. Таким чином можна взяти до 100 000 гривень на термін до 5 років.
 • Онлайн. За умовами цього кредиту клієнт може отримати також 100 000 грн, але терміном до 36 місяців.
 • На термінові потреби. Цей вид кредиту дає можливість отримати кошти в розмірі до 10 000 грн терміном до місяця.
 • На авто. Цей варіант кредитування також передбачає до 100 000 гривень, але видається тільки на б/у авто і в сумі від 20 000 грн.

Умови займу в Кредит Маркет

Розмір кредиту: 1 000 - 500 000 грн
Процентна ставка: 0.73% на день
Термін: від 6 до 61 місяців
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 23 до 68 років
Перелік необхідних документів: • паспорт громадянина України; • ІПН; • довідка про доходи з місця роботи.
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Кредитмаркет

Веб Сайт: https://kreditmarket.ua/
Юридична адреса: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, оф. 4
Телефон: 0 (800) 308 707
Email: Пошта не вказана на сайті
Графік роботи
Пн-Пт: 10:00-21:00 Сб-Нд: 10:00-18:00

📈 Динаміка запитів по Кредит Маркет в Google

🎬 Відео про Кредит Маркет (kreditmarket.ua)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от Кредит Маркет на любую сумму до 500000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Кредит Маркет (kreditmarket.ua) ?

Як сайт https://kreditmarket.ua/ виглядав у минулому?


Як взяти кредит онлайн в Кредит Маркет?

Вхід в особистий кабінет на сайті кредит маркет юа здійснюється за допомогою логіна і пароля. Варто зазначити, що доступ до нього мають не тільки позичальники з “швидкими кредитами”, але також користувачі інших кредитних продуктів компанії, тому у клієнтів є можливість переглядати баланс свого кредиту, вносити платежі, додавати і верифікувати нові банківські картки, актуалізувати дані і виконувати ще цілу низку важливих операцій як з рахунком, так і з використанням сервісу та подачею нових заявок на кредит.

Швидка позика на карту в МФО Кредитмаркет

заявка на кредит від компанії Кредит Маркет

Щоб оформити заявку на кредит в Кредит Маркет потрібно заповнити стандартну форму, в якій потрібно вказати точні паспортні дані, ІПН, номер телефону, електронну пошту, дату народження, а також створити пароль для того щоб надалі здійснювати вхід. Варто відзначити, що додатково з'являються питання про доходи і витрати потенційного клієнта. На підставі цієї інформації клієнту видається попереднє рішення. Далі з ним зв'язується оператор і підтверджує проведення операції, а також доповнює інформацію про позичальника.

Промокоди Кредитмаркет

Компанія передбачає можливість пролонгації для тих, хто користується позиками до 10 000 грн. Ця можливість є найкращим для кожного клієнта, якому потрібно продовжити термін користування кредитними коштами, і який поки не може погасити свою заборгованість в повному обсязі. Щоб скористатися послугою досить погасити нараховані відсотки і вибрати термін, на який буде продовжений позику. Після цього потрібно буде погодитися з умовами продовження. Перевагою є відсутність обмежень на кількість пролонгацій.

Ви здійснили вхід в Кредитмаркет що далі?

Процес повернення коштів у даної компанії дуже добре налагоджений, адже вона не дозволяє клієнтам відстоювати довгі черги або шукати додаткові можливості тільки для того, щоб повернути взяті кошти. Повернути гроші в Кредит Маркет досить просто, адже для цього існує кілька вигідних способів:

 • Через відділення компанії;
 • Через особистий кабінет на сайті;
 • За допомогою інтернет-банкінгу за номером договору та реквізитами компанії;
 • Через термінал самообслуговування з вибором потрібної послуги та введенням номера договору.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Kreditmarket?

Акції та знижки від компанії КредитМаркет

Знижки та акції від компанії є постійним методом роботи з клієнтами, адже великий досвід присутності компанії на ринку дає можливість говорити не тільки про високу якість обслуговування, але також про можливість отримувати кредитні кошти на більш вигідних умовах, ніж на стартових умовах від даної компанії. Додатково варто відзначити можливість отримання індивідуальних кредитних пропозицій для клієнтів, які хочуть використовувати кредитні кошти на своє розсуду і завдяки знижкам в більшому обсязі, ніж пропонується. Особливо вигідні знижки є для тих клієнтів, які користуються швидкими позиками до 10 000 грн. Вони можуть розраховувати на істотне зниження денної процентної ставки в процесі використання свого кредиту. Для цього доведеться використовувати промокод, який клієнт отримує від компанії в якості заохочення для постійного клієнта.

Як повернути кредит в Кредитмаркет?

Відгуки клієнтів про Кредит Маркет

Варто відзначити, що більшість відгуків клієнтів про Кредит Маркет позитивні. Відзначається високий рівень сервісу, можливість взяти великі суми грошей, а також можливість безвідсоткової погашення заборгованості через касу, коли позичальник вносить кошти на рахунок компанії безпосередньо і без посередників.

Цікава стаття по темі: Безвідсотковий кредит

Кредит Маркет відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Быстрозайм (bistrozaim)

Оформити заявку в Кредит Маркет