Moregroshey пропонує до 15000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Море Грошей
Море Грошей (mgroshi.com.ua)

Море Грошей кредит онлайн Moregroshey

Розмір кредиту:500 - 15 000 грн
Термін:від 5 до 70 днів
Ставка:0,80% - 1,60% на день
Рейтинг 4.52 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Компанія Море Грошей з'явилася на українському ринку відносно недавно — в 2015 році. Саме тому її історія поки налічує кілька етапів поліпшення сервісу для клієнтів і постійне зростання популярності, який забезпечує даної мікрофінансової організації лідируючі позиції в топі кращих компаній країни з видачі мікропозик населенню.

Море Грошей вхід в особистий кабінет

 Море Грошей логотип

Щоб збільшити рівень сервісу компанія постійно покращує функції сайту і додає нові можливості для комфорту позичальників, так що кожен клієнт тут може знайти багато плюсів використання сервісу.

Moregroshey особистий кабінет

Варто виділити кілька важливих переваг, які визначають високу якість використання фінансових послуг від компанії MGroshi:

 • Можна отримати кредит на картку в будь-який час доби;
 • Перша позика схвалюється до 15 хвилин і клієнт може швидко отримати свої кошти прямо на карту, а при повторному прийнятті рішення швидкість обробки заявки рідко перевищує 2-3 хвилини, що гарантує швидке отримання грошей позичальником;
 • Заявку можна заповнити буквально за 5 хвилин;
 • Для отримання грошей потрібно тільки паспорт та ІПН і не потрібно збір додаткових документів, який практикується для банків;
 • Все повністю безпечно і анонімно, адже всі дані, які клієнт передає сайту, проходять по захищеному з'єднанню;
 • Для нових клієнтів діє вигідна пропозиція і знижка.

Moregroshey вхід

 Море Грошей Головна сторінка

На офіційному сайті Море Грошей зібрана вся необхідна інформація для клієнтів і безпосередньо через нього є можливість оформити заявку, отримати позику і оплатити його. Також на сайті присутні зразки договорів, які підписуються з клієнтами, що говорить про прозорість умов кредитування для них.

На головній сторінці для зручності користувачів був розділений вхід для постійних клієнтів і вхід для нових користувачів, які отримують знижку на свій перший позику і не можуть взяти всієї суми, що пропонується постійним клієнтам.

В цілому інтерфейс зручний і інтуїтивно зрозумілий. Сайт не перевантажений зайвою інформацією і виконаний в лаконічному стилі, так що навіть новачки зможуть легко знайти потрібну для себе опцію.

Морегрошей реєстрація

умови кредитування Море Грошей

Для нових клієнтів Море Грошей передбачається можливість взяти позику на умовах знижки 50%. За умовами кредиту клієнт оплатить тільки половину тієї суми, яка стандартно призначається для постійних позичальників. Повна сума оплати становить 1,6% в день, а акційна всього 0,8% в день. Щоб не займатися самостійними підрахунками можна скористатися калькулятором на головній сторінці сайту. Досить вибрати вхід для нових клієнтів, а також суму і термін позики щоб подивитися, скільки доведеться заплатити по закінченні періоду користування кредитними коштами. Максимальний термін, на який можна взяти кредит, становить 30 днів. Варто враховувати, що використовувати гроші можна і довше, адже компанія передбачила послугу пролонгації.

Умови займу в Море Грошей

Розмір кредиту: 500 - 15 000 грн
Процентна ставка: 0,80% - 1,60% на день
Термін: від 5 до 70 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 років
Перелік необхідних документів: Паспорт громадянина України; ІПН; Банківська картка
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Moregroshey

Веб Сайт: https://mgroshi.com.ua/
Юридична адреса: 04071 Україна, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51
Телефон: 38 (095) 100 87 78 38 (097) 100 87 78 38 (073) 100 87 78
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 09:00-20:00 Сб-Нд: 09:00-20:00

📈 Динаміка запитів по Море Грошей в Google

🎬 Відео про Море Грошей (mgroshi.com.ua)

С [23-02-2024] получайте первый кредит от Море Грошей на любую сумму до 15000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Море Грошей (mgroshi.com.ua) ?

Як сайт https://mgroshi.com.ua/ виглядав у минулому?


Як взяти кредит онлайн в Море Грошей?

Крім знижки для нових клієнтів компанія постійно робить вигідні пропозиції своїм постійним позичальникам. Для цього вона проводить розсилку електронною поштою або по СМС, де вказується бонус або знижка і умови отримання. В основному компанія пропонує клієнтам отримати за цільову дію якийсь аналог внутрішньої валюти — МГ (Море Грошей). Цією валютою можна оплачувати нараховані відсотки і вона розраховується так: 1 грн.=10 МГ. Також компанія надає клієнтам знижки на використання послуг.

Швидка позика на карту в МФО Moregroshey

У даного сервісу є кілька простих вимог до потенційних позичальників. Серед них:

 • вік від 18 до 70 років;
 • наявність українського паспорта та ІПН.

Оформити кредит тут можна навіть при відсутності постійного місця роботи, будучи студентом, пенсіонером або людиною з поганою кредитною історією, яка хоче отримати кредит, але не може взяти потрібну суму в банку. Щоб отримати кошти тут достатньо отримати схвалення своєї заявки.

Промокоди Moregroshey

документи для кредиту в Море Грошей

Оформлення заявки є стандартною процедурою для всіх МФО, і вимоги цієї компанії до своїх потенційних позичальників нічим не відрізняються від стандартних вимог інших організацій. Потрібно коректно вписати свої паспортні дані, вказати електронну пошту, номер телефону, номер телефону начальника з роботи, інформацію про доходи, зробити фото паспорта та ІПН і відправити для підтвердження компанії, а також верифікувати банківську карту. Всі ці дані заповнюються буквально за 5 хвилин, тому можна швидко отримати рішення і свої кошти.

Ви здійснили вхід в Moregroshey що далі?

Послуга пролонгації має на увазі, що клієнт може продовжити термін використання кредиту. Для цього йому достатньо оплатити нараховані відсотки і вибрати новий термін погашення. На відміну від багатьох мікрофінансових організацій, пролонгація тут безкоштовна і клієнт оплачує тільки нараховані відсотки, а не додаткову вартість послуги. Компанія дозволяє продовжувати таким чином свій кредит до 365 днів.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Морегрошей?

Повернути гроші можна кількома зручними способами:

More-Groshey
 • Через особистий кабінет на сайті. Для цього досить вибрати опцію погашення кредиту на головній сторінці особистого кабінету, де буде запропоновано кілька варіантів погашення на вибір (вони стосуються суми), після чого клієнт перенаправляється на сторінку з оплатою.
 • На сайті через сторінку “Повернути гроші”. Цей варіант не вимагає вхід в свій кабінет. Є опція з оплатою будь-якою карткою за ІПН або номером договору, а є через Приват24 з докладною інструкцією як здійснювати платіж.
 • У будь-якому банківському відділенні за реквізитами. Для цього потрібно роздрукувати чи переписати приклад квитанції для оплати, зазначеної на сайті, і в примітці до платежу обов'язково вказувати ІПН або ПІБ, щоб можна було ідентифікувати.
 • Через термінал. Так як ця компанія дуже популярна, вона пропонує своїм клієнтам повертати кредит через такі часто використовуються термінали як EasyPay, City 24 і Приватбанк.
 • Через інтернет-банкінг свого банку. Тут потрібно буде виконати платіж за реквізитами, як і в банківському відділенні. Якщо клієнт користується ПриватБанком, то зможе знайти компанію серед послуг і просто ввести свій номер договору для оплати.

Важливо! Термін зарахування коштів становить до 3 днів. Деякі платежі надходять моментально, а деяких доведеться очікувати відведені 3 дні. Весь цей час будуть нараховуватися відсотки. Це варто брати до уваги при повному погашенні позики.

Як повернути кредит в Moregroshey?

Клієнти відзначають високий рівень сервісу компанії з надання позик Море Грошей. Також вони відзначають велику різноманітність можливостей для погашення свого кредиту. Висока швидкість розгляду заявки, а також безпеку даних, які не передаються третім особам, високо цінуються позичальниками і сприяють тому, що при такій необхідності взяти кошти вони повертаються до послуг компанії.

Цікава стаття по темі: Гроші до зарплати

Море Грошей відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Компаньон Финанс (kf.ua)

Оформити заявку в Море Грошей