Приватбанк пропонує до 50000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Приват24
Приват Банк (privatbank.ua)

Приват24 кредит онлайн Приватбанк

Розмір кредиту:1 000 - 50 000 грн
Термін:12, 24 місяці
Ставка:0.16% + на день
Рейтинг 4.73 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Приват24 вхід в особистий кабінет

Кредитне підрозділ Приват Банку пропонує широку лінійку фінансових продуктів, які розраховані на всі категорії населення.

Штаб-квартира розташовується в місті Дніпро (Дніпропетровськ), проте філії установи зустрічаються далеко за межами країни. Відділення банку ви зустрінете в наступних країнах:

 • Латвія;
 • Італія;
 • Китай;
 • Португалія;
 • Кіпр;
 • Казахстан.

Приватбанк особистий кабінет

До цього переліку можна додати ще багато інших країн, крім України.

Активну діяльність банк веде і в режимі онлайн, проявляється це не тільки в тому, що є ПриватБанк сайт, але і в підтримці такої платіжної системи, як LiqPay. 12 років тому кабінет міністрів прийняв рішення націоналізувати Приват Банк. На жаль, результату, якого хотів отримати уряд, досягти не вдалося. Батьками-прабатьками банку можна вважати Геннадія Боголюбова та Ігоря Коломойського, саме вони заснували його в 1992 році. Сергій Тігіпко очолював установу 5 років, з моменту відкриття і аж до 1997 року.

Приватбанк вхід

Приват Банк головна сторінка

PrivatBank.ua працює за кількома напрямками, пропонуючи найбільш затребувані банківські продукти, серед яких кредит і позика. Особливою популярністю користується кредит на карту. Однак, коли заклад тільки створювалося, основний упор був зроблений на зарплатні проекти, а також забезпечення фінансової сторони групи «Приват».

Як повернути кредит в Приватбанк?

У 1996 році банк став першою українською фінансовою установою, яка вступила до спільноти міжнародної платіжної системи – VISA. На стан до 2014 року було випущено понад 30 мільйонів банківських карт. В Україні це контрольний пакет в 51% від усього обороту пластику в країні. Сьогодні 49% всіх платіжних операцій України припадає саме на карти Приват Банк. Одна з причин такої популярності криється у великій кількості банкоматів, а саме 8000 по всій країні.

Приват Банку став першим в країні, який надав своїм клієнтам послугу клієнт-банкінг. З ним можна здійснити вхід в Особистий кабінет і управляти банківськими послугами Дистанційно.

Показники, за якими фінансова установа займає лідируючі позиції:

 • Розмір активів;
 • Прибуток;
 • Кредитний портфель;
 • Депозит фізосіб.

ПриватБанк не просто так став банком №1, в цьому йому допомогли 20 мільйонів вкладників, які довіряють і залишають переважно позитивні відгуки. У 2014 році був помічений відтік вкладів, це пояснювалося наближається націоналізацією, до чого громадяни ставилися з великою недовірою.  

Privat24 реєстрація

В середині 2015 року відбулося зниження рейтингів до«з». Єврокомісія пояснювала це тим, що дефолт банку за єврооблігаціями відбудеться в будь-якому випадку. Також було висунуто припущення, що рейтинг знизиться ще до рівня «RD». Це виявилося правдою, і вже через пару місяців банку було присвоєно цей статус. Причому були знижені відразу два рейтинги-довгостроковий і короткостроковий. Того ж року Приват Банк звернувся до комісії з проханням продовжити можливість випуску єврооблігацій, обґрунтовуючи це складною ситуацією в країні. Це тільки зміцнило за установою знижений рейтинг. Коли був присвоєний статус «SD», деякі західні фінансові організації відмовилися по виплатах зобов'язань. Положення Банку погіршилося ще більше. 28 вересня статус був підвищений, проте із застереженням, що установа відчуває великі труднощі у виплаті за деякими зобов'язаннями. Це сталося завдяки укладенню угоди з власником єврооблігацій на 200 млн доларів.

Як взяти кредит онлайн в Приват24?

GooglePlay AppStore

Умови займу в Приват24

Розмір кредиту: 1 000 - 50 000 грн
Процентна ставка: 0.16% + на день
Термін: 12, 24 місяці
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 21 до 69 років
Перелік необхідних документів: - Картка для виплат; - картка «Універсальна». Приватбанк
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Приватбанк

Веб Сайт: https://credit.privatbank.ua/
Юридична адреса: 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1д
Телефон: 3700
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

📈 Динаміка запитів по Приват24 в Google

🎬 Відео про Приват Банк (privatbank.ua)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от Приват24 на любую сумму до 50000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Приват Банк (privatbank.ua) ?

Як сайт https://credit.privatbank.ua/ виглядав у минулому?


Швидка позика на карту в МФО Приватбанк

За весь час існування Приват банк зайняв міцну позицію на ринку фінансових послуг. Однак керівництво фінансової установи вкладає ресурси не тільки у власний розвиток, а й сприяє поліпшенню соціальної політики. Банк Приват створив робочі місця більш ніж для 26 тисяч осіб, а нові відділення відкриваються в різних містах країни.

Кожен співробітник банку отримує повний соціальний пакет і може скористатися пільговими умовами для отримання кредиту. Реалізована програма підтримки членів сім'ї співробітників банку, які також можуть отримати певні пільги.

Крім підтримки соціальної політики, Приват банк бере участь у різних програмах екологічного спрямування. Для внутрішнього документообігу використовуються електронні носії, а витрата паперу мінімальний.

Промокоди Приватбанк

Кредит в Приват Банку

Якщо ви хочете оформити позику або кредит, то Приват банк пропонує вигідні умови для кожного нового або постійного клієнта. Крім стандартних послуг, можна звернутися в банк для перевірки або відновлення кредитної історії.

Банк пропонує скористатися наступними пропозиціями:

 • Кредитна карта.традиційна кредитна картка дасть можливість здійснювати покупки, не відмовляючи собі практично ні в чому. Особливість такої пропозиції в тому, що ви можете повністю погасити позику протягом 55 днів без нарахування відсотків.
 • Автокредит.якщо ви вже давно хочете купити автомобіль, але не можете накопичити грошові кошти, можна скористатися послугами банку Приват. Відгуки про даний продукт здебільшого позитивні, так як є можливість підібрати найбільш вигідні умови.
 • Іпотека. Приват банк розробив пропозицію, яка допоможе придбати будинок або квартиру, вносячи щомісячні платежі, що набагато простіше зробити в умовах сучасної економіки.
 • Швидкий кредит на карту. Якщо ви є клієнтом банку, то можете отримати швидкий кредит до 50 000 гривень на карту.

"Особистий кабінет" на офіційному сайті, допоможе дізнатися всі подробиці кожного продукту окремо. Вхід здійснюється по паролю і логіну, а вся платіжна інформація вже знаходиться в профілі клієнта. Наявність свого кабінету допоможе швидше оформити кредит або отримати більш вигідну пропозицію від банку.    

Ви здійснили вхід в Приватбанк що далі?

Карта відділень Приват Банк Україна

Приват банк кредит – це продукт, оформлення якого займає мінімальний термін. У лінійці пропозицій є послуга «Швидкий кредит», яка розрахована на клієнтів, які вже є власниками платіжної картки цієї установи. Основними перевагами отримання такої позики є такі особливості:

 • Швидке оформлення. Для подачі заявки можна використовувати офіційний сайт і заповнити спеціальну анкету. При цьому вам не доведеться вносити свої паспортні дані, досить тільки ввести номер своєї картки.
 • Можливість отримання позики без застави. Суму до 50 000 гривень можна отримати без надання документів, що підтверджують платоспроможність.
 • Цілодобовий сервіс. Ви можете скористатися додатком Privat24 і контролювати списання і нарахування в режимі онлайн, а подати заявку можна в будь-який час доби.
 • Зручне погашення. Ви можете погасити кредит рівними частинами, що набагато вигідніше.
 • Термін кредитування. Позику можна взяти на термін від 12 до 24 місяців, а при необхідності погасити його достроково.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Privat24?

Швидкий кредит від Приват Банку

При позитивній відповіді запитувана сума надходить на вашу карту, так що ви відразу ж отримуєте доступ до грошових коштів. Прийняття рішення займає до 2 годин, а зняти готівку можна в будь-якому відділенні банку. Перший внесок по такому продукту не обов'язковий, а разова комісія складає всього 4,59%. Для зручності ви можете підключити автоплатіж, і щомісячний платіж буде автоматично списуватися. Дана пропозиція дає можливість отримати суму до 50 000 гривень без відвідування відділення банку і подачі додаткових документів.

Цікава стаття по темі: Кредит без відмови

Приват24 відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Компаньон Финанс (kf.ua)

Оформити заявку в Приват Банк