Otp Smart пропонує до 500000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Отп Смарт
ОТП Банк (otpbank.com.ua)

Отп Смарт кредит онлайн Otp Smart

Розмір кредиту:1 500 - 500 000 грн
Термін:від 12 до 36 місяців
Ставка:0,85% - 3,30% на місяць
Рейтинг 4.7 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Отп Смарт вхід в особистий кабінет

OTP банк головна сторінка

З 2001 року і весь наступний час Райффайзен банк входить в Топ-10 кращих банків України. Коли відбувався продаж відділення, сектор понад 100 тисяч осіб пропонував повний спектр банківських послуг. Серед клієнтів були приватні та юридичні особи, а також представники малого та середнього бізнесу. На той момент ОТП банк Київ займав 6 місце за наступними показниками:

 • Активи;
 • Кредитний портфель;
 • Капітал.

За кількістю виданих кредитів і приватним і корпоративним клієнтам банк займав 5 місце. Всього філій по країні було близько 40, але деякі з них були ключовими, такі як:

 • ОТП банк Харків;
 • ОТП банк Дніпро;
 • ОТП банк Одеса.

Otp Smart особистий кабінет

ОТП банк вважається новатором у банківській системі України. З самого початку роботи він зайняв лідируюче місце в області корпоративного обслуговування. Найбільш затребуваними послугами для корпоративних клієнтів є проектне фінансування і структуроване торгове фінансування. На сайті банку Ви знайдете детальну інформацію, з цього і багатьох інших продуктів.

Otp Smart вхід

Кредитні продукти ОТП банку

ОТП банк пропонує фінансові продукти, які розраховані на широке коло споживачів. Основними умовами для отримання позики є наступні вимоги до позичальника:

 • Вік. залежно від того, яку суму ви хочете отримати, вік позичальника повинен бути не менше 25 років.
 • Офіційне працевлаштування. Щоб отримати кредит від банку, ви повинні бути влаштовані на роботу офіційно і пропрацювати на останньому місці не менше 6 місяців.
 • Термін кредитування. Термін користування кредитом становить від 36 до 84 місяців.

Отп Кредит реєстрація

В лінійці продуктів представлено кілька пропозицій з різною сумою кредитування і процентною ставкою. Мінімальний показник ставки становить 10%, а максимальний-36%. Розгляд заявки займає від 1 години до 8, так як банку потрібно уважно перевірити особисті дані позичальника. Умови користування і виплати підбираються індивідуально, а погашення можна проводити будь-яким зручним для клієнта способом. Для отримання універсального кредиту вам не доведеться збирати великий пакет документів. Обов'язковими умовами є наявність громадянства України, повнолітній вік і офіційна зайнятість. Кредит до 50 000 гривень можна отримати без довідки про доходи, а основним документом стане тільки паспорт.     

Як взяти кредит онлайн в ОТП Смарт?

Якщо вас цікавить більша сума, то ви можете подати заявку на отримання кредиту для покупки авто або ж оформити позику під заставу депозиту. Участь у подібних програмах можливо тільки при наявності додаткових документів, і заявка розглядається більш тривалий час.

Швидка позика на карту в МФО Otp Smart

мапа відділень OTP банк Україна

ОТП банк Україна має головний офіс у Києві. Всього по країні банк має понад 90 філій, куди також входять регіональні відділення. Банкомати можна зустріти практично в кожному куточку України. Банк тісно співпрацює з іншими фінансовими установами, наприклад, Промінвестбанк. Якщо через банкомат знімати кошти з картки ОТП, то комісія буде зніматися в стандартному розмірі без націнок.

Промокоди Otp Smart

Рейтинги, в які входить OTP банк і займані місця по Україні:

 • Фінансовий результат – 8 місце;
 • Капітал – 10 місце;
 • Кредитний портфель – 7 місце;
 • Активи і зобов'язання – 8 місце.

ОТП Банк є універсальним, так надає великий список послуг. Особливо це стосується сфери корпоративних клієнтів. Банківські продукти пропонуються з урахуванням специфіки роботи клієнта. Всі послуги надаються кваліфіковано і своєчасно без проблем і затримок. ОТП банк кредит відкриє нові можливості для вашого бізнесу, Це вигідна умова для матеріального фінансування проекту. Заклад пропонує структурувати роботу своєї компанії за рахунок правильного фінансового обслуговування, яке він може надати.

Ви здійснили вхід в Otp Smart що далі?

GooglePlay AppStore

Умови займу в Отп Смарт

Розмір кредиту: 1 500 - 500 000 грн
Процентна ставка: 0,85% - 3,30% на місяць
Термін: від 12 до 36 місяців
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 25 років
Перелік необхідних документів: ІПН, Паспорт
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Otp Smart

Веб Сайт: https://ru.otpbank.com.ua/
Юридична адреса: 01033, м. Київ, вул.Жілянськая, 43
Телефон: 38 (044) 490 05 00 38 (044) 290 92 05 38 (044) 498 88 44 38 (044) 290 92 34
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 08:00-20:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

📈 Динаміка запитів по Отп Смарт в Google

🎬 Відео про ОТП Банк (otpbank.com.ua)

С [24-02-2024] получайте первый кредит от Отп Смарт на любую сумму до 500000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про ОТП Банк (otpbank.com.ua) ?

Як сайт https://ru.otpbank.com.ua/ виглядав у минулому?


Банк впевнено рухається в бік розвитку, і сьогодні може продемонструвати клієнтам наступні досягнення:

 • Збільшення кількості філій по країні;
 • Розширення списку пропонованих послуг для фізичних осіб;
 • Електронне обслуговування клієнтів.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Отп Кредит?

OTP SMART - мобільний додаток ОТП Банку

Мобільний банкінг – це найкраще, що може запропонувати банківська установа, так як це зручний спосіб ведення своїх рахунків і контролю фінансів. В режимі онлайн можна виконувати практично всі операції, відправляти перекази і навіть брати кредит на карту. Щоб здійснити вхід в особистий кабінет, потрібно ввести особистий дані, такі як логін і пароль, які ви придумуєте самі або вони генеруються системою з підвищеним рівнем захисту.

Кредит, позика, переказ, контроль – це лише мала частина тих послуг, що ОТП банк готовий запропонувати через Мобільний додаток. Відгуки користувачів мобільного банкінгу підтверджують продуктивність і користь такого нововведення. ОТП банк смарт є універсальною фінансовою установою, яка займає на ринку України частку 24%.

Сьогодні ОТП – це провідна галузь угорської фінансової групи, куди входять кілька десятків дочірніх підприємств. Серед них є керуючі компанії з таких питань, як:

 • Страхування;
 • Факторинг;
 • Управління інвестиціями;
 • Нерухомість;
 • Лізинг;
 • Пенсійні фонди.

ОТП Смарт є однією з найприбутковіших європейських фінансових груп з капіталом більш ніж 9 млрд доларів. У 2005 році прибуток, отриманий від групи, становив 46% від загального прибутку Угорщини у сфері банківської справи. OTP Bank був створений ще в 1949 році і позиціонувався як комерційний банк з можливістю вкладів і заощадження коштів населення. У 1995 році відбулася приватизація банку, після чого у держави залишилася одна акція і певні привілеї.

Як повернути кредит в Otp Smart?

ОТП Смарт - онлайн управління фінансами

Подати заявку можна в режимі онлайн, після чого відправитися у відділення для підписання договору. При оформленні заявки ви вказуєте необхідну суму, термін кредитування і основні дані. Якщо у вас виникли питання, то ви завжди можете зв'язатися з консультантами банку по телефону гарячої лінії або ж по електронній пошті.  

Більше 85% ОТП банк володіють іноземні інвестори, серед яких є як фізичні, так і юридичні особи. На даний момент дочірні установи можна зустріти в наступних країнах:

 • Болгарія;
 • Чорногорія;
 • Росія;
 • Словаччина;
 • Хорватія;
 • Румунія;
 • Сербія;
 • Україна.

По світу можна зустріти більше 1000 відділень, де отримують висококласне обслуговування понад 1 мільйон осіб. До слова, для того щоб отримати консультацію по роботі банку і його продуктів, не обов'язково шукати на карті найближче відділення, досить звернутися на ОТП банк гаряча лінія, і ви отримаєте всю необхідну інформацію безпосередньо по телефону.

Cьогодні цей банк визнали лідером фінансового сектора України, є Публічним акціонерним товариством і найбільшою кредитною організацією країни. Це соціально відповідальна і стабільна структура, в надійності якої сумніватися не доводиться. Послуги і умови, що надаються клієнтам, не відрізняються від тих, що використовуються в найбільших банках Європи. Це справжня європейська якість найвищого рівня. ОТП банк підходить для всіх операцій і грошових транзакцій. Високий рівень безпеки забезпечить збереження ваших коштів, а вигідні умови вкладів гарантують приріст капіталу у прийнятний період.

Окремо хочеться відзначити в ОТП банк погашення кредиту. Умови на подібну операцію порадують кожного. Це дійсно лояльно по відношенню до людей з різним рівнем достатку.

Цікава стаття по темі: Безвідсотковий кредит

Отп Смарт відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Оформити заявку в ОТП Банк