Кредит Ап пропонує до 7000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Creditup
Creditup (Кредитап)

Creditup кредит онлайн Кредит Ап

Розмір кредиту:500 - 7 000 грн
Термін:від 1 до 30 днів
Ставка:1,80% - 1,90% на день
Рейтинг 4.47 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Creditup вхід в особистий кабінет

Організація Кредитап видає мікрокредити населенню на вигідних і доступних умовах. Для подачі заявки використовується офіційний сайт компанії, а умови отримання будуть вигідні для будь-якого клієнта. Головними умовами є наявність громадянства України, діюча банківська карта і повнолітній вік. Кредит на карту переводиться в повному обсязі, а партнерами компанії вже стали всі найбільші банки, тому досить мати картку будь-якого банку, а сам кредит можна отримати в будь-який час доби.

Кредит Ап особистий кабінет

кредит на карту від Creditup (КредитАп)

Кредит Ап вхід

Creditup.com.ua застосовує стандартну схему нарахування відсотків за користування кредитів. В середньому показник становить 1,9 % в день, але постійні клієнти можуть розраховувати на деякі послаблення. Наприклад, можна вступити в бонусну систему нарахування балів, які вигідно знижують загальну вартість і допоможуть платити менше. Бонуси нараховують за постійне користування послугами, за нових клієнтів і навіть в якості подарунка на день народження. У перерахунку на грошовий еквівалент 1 бонус дорівнює одній гривні, тому збирати такі переваги досить вигідно.

Кредитап реєстрація

пропозиції від Creditup (КредитАп)

Щоб підрахувати повну вартість і термін кредитування, Кредитап реалізував зручний онлайн калькулятор. Тут можна виставити термін, на який вам знадобиться грошова сума, бажаний кредит і система автоматично прорахує, скільки відсотків вам доведеться виплатити.

Як взяти кредит онлайн в Creditup?

Компанія CreditUP розроблена для широкого кола клієнтів, тому отримати позику досить просто. Досить відповідати базовим вимогам:

 • Мати громадянство України;
 • Ставитися до категорії працездатних громадян;
 • Бути старше 18 років;
 • Мати постійну реєстрацію на території України;
 • Мати діючу банківську карту;
 • Подавати заявку тільки від свого імені;
 • Бути осудним на момент подачі заявки.

Швидка позика на карту в МФО Кредит Ап

умови отримання кредиту від Creditup (КредитАп)

Як бачите, умови складно назвати важко здійсненними, так що отримати позику в Кредитап досить просто.

Промокоди Кредит Ап

Мікрофінансовий ринок представлений величезною кількістю пропозицій, тому вибрати партнера для довготривалої співпраці досить складно. Creditup вигідно відрізняється в цьому ряду, адже компанія зуміла розробити пакет пропозицій для громадян широкої вікової групи. Основними перевагами цієї компанії можна назвати наступні фактори:

Умови займу в Creditup

Розмір кредиту: 500 - 7 000 грн
Процентна ставка: 1,80% - 1,90% на день
Термін: від 1 до 30 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 до 80 років
Перелік необхідних документів: Паспорт громадянина України; ІПН; Банківська картка
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Кредит Ап

Веб Сайт: https://creditup.com.ua/
Юридична адреса: м. Київ, вул.Героїв Севастополя, 48
Телефон: 00 (800) 60 35 61 38 (050) 304 77 55 38 (098) 304 77 55
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 00:00-24:00 Сб-Нд: 00:00-24:00

📈 Динаміка запитів по Creditup в Google

🎬 Відео про Creditup (Кредитап)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от Creditup на любую сумму до 7000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Creditup (Кредитап) ?

Як сайт https://creditup.com.ua/ виглядав у минулому?


 • Низький показник процентної ставки;
 • Швидкий розгляд заявки;
 • Цілодобова підтримка по гарячій лінії;
 • Точний і зручний онлайн калькулятор;
 • Приваблива бонусна система;
 • Максимальний термін кредитування до 90 днів;
 • Сума можливого кредиту до 10 000 гривень.

Ви здійснили вхід в Кредит Ап що далі?

переваги компанії Creditup (КредитАп)

Creditup вже отримала безліч позитивних відгуків, а клієнтська база компанії розширюється з кожним днем.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Кредитап?

кредит на карту від Creditup (КредитАп)

Щоб оформити позику в кредит ап, не потрібно відвідувати відділення особисто або готувати цілий пакет документів. Досить скористатися офіційним сайтом і подати заявку в режимі онлайн. Відсоток схвалення в системі дуже високий, а в особистому кабінеті можна відстежувати нарахування відсотків і стежити за датою погашення платежу. Вхід на сайт здійснюється після реєстрації і створення профілю, а вся ваша інформація зберігається на захищеному сервері, тому можна не переживати за збереження персональної інформації.  

Позитивні відгуки багато в чому стосуються працюючої бонусної системи. На відміну від інших пропозицій на ринку тут є реальна можливість для зменшення боргу з допомогою простих дій. Накопичені бали можна використовувати для погашення суми кредиту, таке рішення допоможе скоротити витрати.

Для зручності користувачів в онлайн калькулятор вбудована спеціальний рядок, в якому прописується сума отриманих бонусів. Так, у вас з'являється можливість відстежувати накопичення і тримати під контролем нарахування відсотків.

Процес подачі заявки в Credit Up для отримання позики розбитий на окремі кроки, але розібратися з особливостями не складе особливої праці. На першому етапі ви заповнюєте анкету з персональними даними і вказуєте суму і термін кредитування. Після цього залишається натиснути на кнопку «Отримати» і перейти на наступний етап оформлення.

У новій анкеті, від вас буде потрібно ввести номер телефону та адресу електронної пошти. Слід використовувати тільки діючі дані, так як вам належить підтвердити робочий стан пошти і телефону. Для переходу на наступний рівень потрібно ввести код, який приходить у вигляді смс на телефон.

Після того, як ви підтвердили свій номер телефону, вам належить заповнити основну анкету. Радимо давати точну і правдиву інформацію, так як дані перевіряються і при наявності неточностей вам можуть відмовити в отриманні позики. Останнім пунктом вказуємо номер картки, на яку буде здійснено переказ.

Незважаючи на лояльну політику, в деяких випадках може прийти відмову. Однак така ситуація найчастіше складається через неуважність самого позичальника. Уважно перевірте всі зазначені дані і номер карти для перекладу, а потім спробуйте знову.

Як повернути кредит в Кредит Ап?

Так як відділень Creditup не існує, то у багатьох виникає питання, як повернути кредит. Для цього можна використовувати особистий кабінет, вхід в який здійснюється за раніше зареєстрованими даними. Можна використовувати термінали оплати або ж перевести гроші за допомогою будь-якого банківського відділення за реквізитами.

Цікава стаття по темі: Приватний кредит

Creditup відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Компаньон Финанс (kf.ua)

Оформити заявку в Creditup