Як отримати гроші в борг у Вінниці

2019-06-14
Навігація сторінкою:
Як отримати гроші в борг у Вінниці | vse-credity.com.ua ©

Якщо терміново знадобилися гроші, наприклад, не вистачає дотягнути до зарплати або потрібно зробити ремонт в квартирі. Можливо, це добре зважене рішення придбати нерухомість або автомобіль, але власних грошей мало. У наш час існує багато способів, як отримати позику, але найпростішим з них як і раніше є швидкий кредит. Оформити гроші в борг через фінансову установу Вінниці сьогодні досить просто і швидко. Як правило, рішення про видачу потрібної суми приймається від 10 до 30 хвилин і не вимагає додаткових документів, наприклад, довідки про доходи.

Оформити кредитну картку-зараз це просто

Практично всі кредитні організації надають своїм клієнтам можливість отримати кредитну карту. Для оформлення карти потрібно при собі мати:

  • паспорт;
  • довідку про присвоєння ІПН.

Люди використовують кредитки для отримання кредиту готівкою, знявши гроші в банкоматі, або ними розраховуються в торговельній мережі, що більш вигідно, так як не потрібно платити відсотки за готівку.

Працівник банку задасть ряд питань, на підставі інформації банк прийме рішення про кредитний ліміт. Карту видадуть відразу ж.

Оформити картку можна і онлайн, не виходячи з дому, заповнивши анкету на сайті банку.

Кредит онлайн на вашу карту

Якщо у Вас вже є карта українського банку, завдяки спеціальному сервісу можна оформити кредит по інтернету на карту, заповнивши онлайн-заявку. Як правило, це буде мікрокредит: позика невеликої суми грошей на нетривалий термін (від 1 до 30 днів). Такі кредити онлайн оформляються цілодобово. Їх надають мікрофінансові організації. Відсотки в такому випадку будуть вище, ніж у банку, що слід враховувати при прорахунку погашення заборгованості.

За матеріалами: vse-credity.com.ua

Схожі статті

Всі статті

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Компаньон Финанс (kf.ua)

Читати огляди кредитних компанiй