Вигідні кредити в місті Слов'янськ

2019-06-14
Навігація сторінкою:
Вигідні кредити в місті Слов'янськ | vse-credity.com.ua ©

Проживаєте в місті Слов'янськ і не можете визначитися, в якому банку взяти гроші в борг вигідніше? У нас є для вас пропозиція цікавіше: позики на картку, які оформляються онлайн. Іншими словами, вам навіть не доведеться виходити з дому. Більшість з представлених на сайті МФО навіть не зв'язуються з клієнтом по телефону, а аналізують виключно дані з анкети.

Що таке короткостроковий кредит?

Мікрокредит – це відносно невелика сума коштів, яка видається позичальнику на короткий термін. Зверніть увагу, що дана послуга доступна і в деяких банках, але все більше МФО з'являється саме в інтернеті. Такі організації пропонують вигідні умови для кредитування, співробітники більш лояльні до клієнтів і не дуже звертають увагу на погану кредитну історію. Гроші переводяться на карту будь-якого українського банку відразу ж після затвердження заявки. Позичальнику не потрібно мати при собі великий пакет документів, ніякої бюрократії: тільки паспорт та ідентифікаційним кодом.

Особливості оформлення кредиту по інтернету на карту

Угода між клієнтом і МФО оформляється в онлайн режимі і має такі умови:

  • щоб оформити кредит, позичальникові необхідно надати МФО дані паспорта та ІПН. У деяких випадках потрібні скани цих документів, а також фото з паспортом;
  • позика видається на індивідуально обумовлений термін. Клієнт може вказати бажану кількість днів спираючись на свої фінансові можливості;
  • заявка розглядається в гранично стислі терміни (в середньому від 60 секунд до 15 хвилин);
  • кредитні гроші надходять на банківську карту (електронний гаманець);
  • договір укладають онлайн, клієнту не потрібно бути в офіс;
  • погашати заборгованість можна кількома способами.

Перед оформленням позики ознайомтесь на нашому сайті з оглядами МФО і проаналізуйте, які умови для вас є вигідними. Зверніть увагу на процентні ставки і на наявність додаткових умов.

За матеріалами: vse-credity.com.ua

Схожі статті

Всі статті

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Читати огляди кредитних компанiй