Кращі МФО для жителів міста Сєвєродонецьк

2019-06-14
Навігація сторінкою:
Кращі МФО для жителів міста Сєвєродонецьк | vse-credity.com.ua ©

В 2019 році попит на короткострокові кредити тільки зростає, і мікрокредітние організації з'являються на просторах інтернету як гриби. Чи варто їм довіряти? Наш портал стане для вас підказкою: ми оглядаємо виключно чесні МФО. Ви можете взяти позику в місті Сєвєродонецьк і гарантовано не потрапите на шахраїв. Періодично, в невеликих грошах потребують всі: комусь не вистачає на ремонт раптово зламаної машини, а хтось спонтанно збирається на море. Тепер не потрібно просити у друзів (іноді, це може здатися навіть принизливим), або звертатися в банк: позики на картку доступні цілодобово, в режимі онлайн.

Що таке МФО?

Мікрофінансові організації – це компанії, які пройшли юридичну реєстрацію (тобто мають ліцензію на діяльність) і оформляють всім бажаючим мікрокредити. Зверніть увагу, що інших послуг МФО не надають (таких як депозити, відкриття рахунків, та інше). Договір підписується в режимі онлайн, в ньому прописуються умови (процентна ставка, термін). Цей електронний документ наділений юридичною силою. Клієнти можуть самостійно робити вибір на користь однієї з МФО, на даний момент на території України діє близько 700 компаній, у яких можна взяти гроші в борг.

Види МФО

Закон України ніяк не поділяє МФО. Єдина вимога від НБУ-наявність ліцензії та оплата податків. Ми можемо розділити мікрокредитні організації на такі групи:< / p>

  • які видають кредит виключно онлайн;
  • пропонують з'явитися за грошима у відділення.

Зверніть увагу, що перша позика видається в невеликому розмірі. Як тільки між клієнтом і МФО встановлюються довірчі відносини, позичальник може розраховувати на більше. Максимум у кредитних компаній онлайн найчастіше становить 10 000 грн.

За матеріалами: vse-credity.com.ua

Схожі статті

Всі статті

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Читати огляди кредитних компанiй