Vashagotivochka.Ua пропонує до 7000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Ваша Готивочка
Ваша Готівочка (vashagotivochka.ua)

Ваша Готивочка кредит онлайн Vashagotivochka.Ua

Розмір кредиту:200 - 7 000 грн
Термін:від 1 до 16 днів
Ставка:2,00% на день
Рейтинг 4.2 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Кожен з нас, хто хоч раз стикався з кредитуванням розуміє, що оформлення кредиту в банку-це процес трудомісткий і займає багато сил і енергії.

Так, для отримання кредиту в банку вам буде потрібно наявність хорошої кредитної історії, постійного джерела доходу, підтвердженого відповідною довідкою з місця роботи, рекомендації та поручителі. Сам процес схвалення кредиту часто може затягнутися на не один день, та й відсоток відмов перевалює за 50%.

Ваша Готивочка вхід в особистий кабінет

Отримання ж позики в банку в умовах коли гроші вам терміново знадобилися і на невеликий термін (наприклад до зарплати): зламався телефон, вкрали гаманець, не вистачає кількох тисяч гривень на придбання побутової техніки або ремонт автомобіля недоцільно.

Для таких цілей ідеально підходять так звані мікрокредітние організації, наприклад Ваша готівочка, які дозволяють отримати невеликі суми готівкою без паперової тяганини і в найкоротші терміни. При цьому для отримання мікропозик вас потрібно мати доступ до мережі Інтернет, відкритий рахунок у банку або банківську картку будь-якого Українського банку, мобільний телефон та документи, що посвідчують особу (паспорт, ідентифікаційний податковий номер). Весь процес надзвичайно простий і скор, від моменту реєстрації до отримання грошей ви витратите не більше півгодини.

Vashagotivochka.Ua особистий кабінет

Ваша Готівочка гроші через 15 хвилин

Найприємніше, що всі виплати за мікрозайм відображаються на етапі його оформлення, для вас не буде несподіваних платежів за обслуговування позики, комісій, штрафу за дострокове погашення, від вас не вимагають ніяких поручителів. Таким чином, оплачується тільки час користування грошовими коштами, чим більше днів користуєшся — тим більше платиш.

Vashagotivochka.Ua вхід

Компанія заснована в січні 2012 року в місті Миколаїв. Враховуючи постійно зростаючу потребу в мікрокредитах з часом відділення з'явилися в Запоріжжі та Дніпропетровську.

Клієнти "Ваша Готівочка" це зайняті люди, яким потрібні гроші терміново і без додаткових затрат часу, люди, які цінують зручність мікрокредитів як інструменту фінансової підстраховки.

Ваша готівочка приємно дивує навіть самих вимогливих клієнтів бездоганною якістю обслуговування і максимально прозорими умовами кредитування.

Ваша Готівочка реєстрація

переваги компанії Ваша Готівочка

Мікрокредит або мікропозик ви можете витратити на будь-які ваші потреби. Є маса прикладів, коли вам може стати в нагоді така фінансова подушка:

  • Припустимо ви їдете з тривалої поїздки на автомобілі і в 100 кілометрах від будинку у вас пробиває 2 колеса, адже це легко уявити в умовах українського бездоріжжя, чи не правда? І вам терміново потрібно придбати пару нових коліс для того, щоб доїхати додому. І сума потрібна невелика — всього-то 3000 грн., але в гаманці у вас всього 500 грн.
  • Ви упустили телефон і він перестав включатися, йому терміново потрібна заміна, а в гаманці вітер гуляє…
  • Або у туроператора з'явився шикарний тур зі знижкою в 70% , і заплатити вам потрібно зараз, а зарплата тільки завтра,
  • А, можливо, вам не вистачає на відпочинок або на дрібні ремонти по будинку.

У таких випадках всього за 20-30 хвилин можна отримати до 7000 грн. безпосередньо на Готівочка ком юа терміном до 16 днів.

Дуже зручним фактором вибору саме мережі мікрокредитування є чесність і прозорість умов роботи, а саме, той факт, що остаточну суму всіх платежів клієнт бачить одразу ж, при оформленні, ніяких додаткових платежів, комісій, внесків не існує, після введення початкової суми та тривалості позики ви отримаєте остаточний розмір всіх виплат.

Як взяти кредит онлайн в Ваша Готівочка?

Також, фінансові експерти давно довели, що кредитування-це вигідний інструмент для розвитку бізнесу і іноді позичивши пару тисяч гривень на придбання товарів або комплектуючих ви можете згодом заробити або хоча б не втратити потрібного клієнта.

Якщо ж порівнювати пропозиції різноманітних фінансових організацій, то вигідніше умов на ринку, ніж у Gotivo4ka ви не знайдете, адже вам не потрібно повідомляти ні призначення позики, ні місце вашої роботи, ні контактних даних родичів або знайомих, всі проводиться на умовах повної анонімності і довірі до клієнта.

Умови займу в Ваша Готивочка

Розмір кредиту: 200 - 7 000 грн
Процентна ставка: 2,00% на день
Термін: від 1 до 16 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 до 70 років
Перелік необхідних документів: Паспорт громадянина України; ІПН; Банківська картка
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Vashagotivochka.Ua

Веб Сайт: https://vashagotivochka.ua/
Юридична адреса: 57214, Миколаївська обл., Вітовський район, село Мішково-Погорелеве, вул. світу, 29, кімната 1
Телефон: 0 (800) 500 660 38 (067) 641 77 77 38 (093) 877 77 75 38 (095) 277 75 73
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 08:00-20:00 Сб-Нд: 08:00-20:00

📈 Динаміка запитів по Ваша Готивочка в Google

🎬 Відео про Ваша Готівочка (vashagotivochka.ua)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от Ваша Готивочка на любую сумму до 7000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Ваша Готівочка (vashagotivochka.ua) ?

Як сайт https://vashagotivochka.ua/ виглядав у минулому?


Швидка позика на карту в МФО Vashagotivochka.Ua

Скористатися послугами Ваша готівочка може будь-який громадянин України, який досяг 18-річного віку, має документи, що посвідчують особу. Ніяких довідок про доходи, ніяких поручителів, всі процедури максимально прості, оформлення позики займає менше півгодини.

Короткостроковий позику мають шанс отримати навіть люди з поганою кредитною історією, без постійного місця роботи, студенти і пенсіонери, при цьому ймовірність отримання позики становить понад 90%.

Промокоди Vashagotivochka.Ua

 покрокове керівництво по отриманню позики в ВАША Готівочка

Всього існує два способи отримання позики від Вашаготівочка: у відділенні і через інтернет.

У разі отримання грошей у відділенні вам слід звернутися в найближче відділення, надати паспорт та ідентифікаційний код (або інший другий документ), а також мобільний телефон, на який прийде спеціальний код підтвердження. Все інше вам покажуть і розкажуть спеціально навчені співробітники установи. Компанія дорожить кожним клієнтом, тому кожен співробітник постарається максимально швидко оформити всі необхідні документи і видати готівку або перевести гроші на вказаний вами розрахунковий рахунок (карту банку).

У випадку, якщо вам зручніше отримати позику через Інтернет, визначтеся з розміром коштів, які вам необхідні, зареєструйтесь на сайті Ваша готівочка, після чого вам стане доступний вхід в особистий кабінет, який надає вам весь необхідний інструментарій для отримання позики і контролю за його погашенням. Сайт запропонує вам заповнити невелику анкету з особистими даними і номером банківської картки або розрахункового рахунку. Після заповнення всіх необхідних полів, на ваш мобільний телефон буде відправлено смс повідомлення про рішення щодо видачі кредиту (більш ніж 70% позитивне) і гроші протягом декількох хвилин будуть відправлені на вказані реквізити, або, за вашим бажанням, можете забрати готівку в будь-якому відділенні.

Врахуйте, що в процесі реєстрації слід вказувати реальні дані, банківська картка повинна належати вам, інакше існує висока ймовірність відмови вам у мікрокредитуванні.

Ви здійснили вхід в Vashagotivochka.Ua що далі?

Для зручності клієнтів передбачені різні варіанти взаєморозрахунків. Погасити заборгованість ви можете:

  • Готівкою в будь-якому з відділень мережі;
  • Через мережу Інтернет, використовуючи можливості системи та особистий кабінет;
  • Безготівковим переказом в найближчому відділенні будь-якого банку, інформацію про реквізити Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії 8 800 500 660 (безкоштовно з усіх телефонів по Україні) або можете дізнатися у консультантів компанії у відділенні.

Вибір методу розрахунку не впливає на остаточну суму, однак при оплаті банківським переказом може додатково стягуватися комісія банком, через який здійснюється зазначена транзакція.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Ваша Готівочка?

Це абсолютно безпечно. Персональні дані кожного клієнта компанії Ваша готівочка є комерційною таємницею, захищені на законодавчому рівні Законом України «Про захист персональних даних», їх збереження і нерозголошення прописується в договорі на надання послуг, тому позичальник всіляко застрахований від недобросовісних дій зі своїми персональними даними.

Безпека Інтернет-платежів гарантується сучасними методиками захисту інформації, такими як використання криптографічного захищеного протоколу SSL, який використовує асиметричну криптографію для аутентифікації ключів обміну, симетричне шифрування для збереження конфіденційності, коди автентифікації повідомлень для цілісності повідомлень.

Як повернути кредит в Vashagotivochka.Ua?

Крім того, фахівці компанії постійно стежать за тенденціями в сфері захисту інформації, в тому числі на серверах використовуються сучасні програмні продукти (операційні системи, антивірусне програмне забезпечення, брандмауери тощо), які підтримуються в актуальному стані шляхом оновлення та є найбільш ефективними на ринку захисту інформації.

Разом з тим, клієнти повинні враховувати, що можлива витік даних у разі зараження їх мобільних телефонів або персональних комп'ютерів шкідливим програмним забезпеченням (вірусні програми, трояни і т. д.). Внаслідок цього кожен клієнт також повинен своєчасно оновлювати програмні продукти, користуватися програмними засобами для забезпечення схоронності інформації, не допускати використання простих паролів, не дозволяти стороннім людям встановлювати програмне забезпечення на свій телефон / комп'ютер. У разі виявлення підозрілої активності програм звертатися в службу підтримки виробників антивірусного ПЗ / брандмауерів.

Цікава стаття по темі: Кредит без довідки про доходи

Ваша Готивочка відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Манивео (Moneyveo)

Оформити заявку в Ваша Готівочка