Unexbank пропонує до 50000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Unex Bank
UnexBank.ua (Юнекс Банк)

Unex Bank кредит онлайн Unexbank

Розмір кредиту:1 000 - 50 000 грн
Термін:від 3 до 36 місяців
Ставка:10%, 12% на рік
Рейтинг 3.8 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Останні десять років Юнекс Банк займається активним продажем кредитних банківських продуктів. Мережа налічує 21 відділення по Україні. З графіком роботи можна ознайомитися на офіційному сайті. У місті Київ знаходиться центральне відділення, і ще п'ять звичайних.

Unex Bank вхід в особистий кабінет

unexbank.ua головна сторінка

В Unex Bank видають готівку, на будь-які цілі. Максимум, реально позичити до 50 000 грн. Виплачують позику рівними частинами до трьох років. Поручителі і заставу не потрібні, достатньо заповнити заявку онлайн. На сторінці розміщено калькулятор, на якому можна без проблем розрахувати платіж і тверезо оцінити свої сили. Розмір позики і термін уточнюють, пересуваючи бігунки. В інформації про клієнта прописують ПІБ, ІПН, вказують дату народження і номер мобільного. Нижче, вказують місце роботи (для пенсіонерів є окремий підпункт), і мета, на яку беруть споживчий кредит. Після прочитання правил про подачу заявки, ставлять галочку і клікають на червону кнопку “ замовити гроші ”.

Ідеальний кандидат, очима банку: громадянин України, від 21 до 65, з пропискою в паспорті і наявністю офіційного працевлаштування зі стабільним доходом. Консультація проходить в телефонному режимі, з уточненням введених персональних даних. Якщо заявка схвалена, здобувача запрошують у відділення. Основні умови кредитування:

 1. Позика від 1 000 до 50 000 грн.
 2. На термін від двох до 36 міс.
 3. Щомісячний платіж ануїтетний.
 4. На рік - 0,25%, щомісяця - 3,5%.
 5. Страхування життя і здоров'я клієнта за бажанням.

Щоб отримати гроші на руки, потрібно надати менеджеру паспорт та ІПН, довідку про доходи (якщо сума перевищує 30 000 грн). Не потрібна довідка користувачам банку, що мають в руках зарплатний продукт. Погасити позику необхідно до 10 числа кожного нового місяця. Оплачувати дозволено з будь-якої карти банку, терміналів самообслуговування, на сайті.

Unexbank особистий кабінет

Продукт банку, з тривалим пільговим періодом - 55 днів. Щоб отримати кредитку, не обов'язково виділяти час на відвідування відділення. Краще заповнити заявку онлайн. Якщо вона схвалена, пластик і кредит на карту отримують у відділенні. Запрошення приходить в смс інформуванні.

Власник картки щомісяця (до 25 числа), оплачує 7% від заборгованості по кредитній лінії. Річна процентна ставка-48%. Рекомендується вносити платежі заздалегідь (як мінімум за три дні). У разі прострочення, нараховується штраф: 100 грн.

unexbank.ua

Unexbank вхід

"Юнекс Банк" на фінансовому ринку з 1993 року, і за цей час він зміг отримати численні позитивні відгуки про свою роботу з клієнтами. Свій шлях Юнекс Банк починав з співпраці з величезними корпораціями, але згодом змінив свій напрямок і став більш орієнтований на фізичних осіб. Банківські продукти Юнекс банк стануть надійними помічниками малому бізнесу, підприємцям, і просто людям, які хочуть позичити трохи грошей у борг. Банківські відділення здійснюють свою роботу в 18 регіонах України-Харків, Київ, Дніпропетровськ, Кременчук, і т. д. Навіть в невеликих містах є клієнти Юнекс банк, які мають досвід використання продуктів фінансової установи. У банку можна не тільки уточнити курс валют, але і взяти кредит на різні цілі.

Unex Bank реєстрація

Unex bank пропонує свої клієнтам співпрацю на постійній основі, тобто оформити кредитну картку банку "ХочуКа", з великим кредитним лімітом. Її обслуговування не коштує ні копійки, а пільговий період становить цілих 55 днів (у ці дні відсотки за використання пластику не нараховуються). Випуск карти можна замовити у відділенні у менеджера або спробувати замовити онлайн. На головному сайті Юнекс банк можна заповнити форму запиту та подати заявку.

Як взяти кредит онлайн в Unex Bank?

 • Кредит на карту нараховується особам старше 21 року і молодше 65 років.
 • Необхідно мати при собі паспорт та ІПН.
 • Кредити до 30 000 грн. видаються без довідки про доходи.
 • Понад 30 000 грн – необхідна довідка про доходи та офіційне працевлаштування.
 • кредитний ліміт карти "ХочуКа" - 75 000 грн.
 • обслуговування карти-безкоштовне, страховка і комісії-відсутні.
 • Комісія за зняття коштів у банкоматі – 4% від суми позики + 5 грн.
 • Кредит в Юнекс Банку береться під 48% річних.
 • Тривалий пільговий період (до 55 днів) за умови щомісячного погашення суми заборгованості до 25 числа.

"ХочуКа" – це відмінна карта для тих, хто не звик економити і обмежувати себе в покупках. Пропозиція від Юнекс Банку можна вважати вигідним: безкоштовне обслуговування, невеликий відсоток річних, тривалий пільговий період роблять цей продукт гідним уваги.

Швидка позика на карту в МФО Unexbank

Юнекс Банк пропонує своїм клієнтам оформити кредит готівкою. Щоб отримати попереднє рішення, необхідно заповнити заявку на сайті онлайн і відправити форму. У заявці вказують такі дані:

 1. бажаний розмір позики;
 2. термін, на який буде видано готівку;
 3. ПІБ клієнта;
 4. ІПН;
 5. дата народження;
 6. контактний телефон для зв'язку.

Заповнити заявку можуть люди пенсійного віку до 65 років. У полі "працевлаштування" їм необхідно відзначити "пенсійне посвідчення". Якщо заявка буде схвалена, то менеджер зв'яжеться з вами по телефону і призначить зустріч в найближчому від вашого будинку відділенні банку.

Промокоди Unexbank

 1. ліміт – від 1 000 до 50 000 грн;
 2. позика на термін від 2 до 36 місяців;
 3. валюта – гривня;
 4. щомісячне погашення рівними частинами;
 5. під 0,01% річних;
 6. обов'язкове оформлення страховки;
 7. щомісячна комісія за використання коштів – 2,49%.

Умови займу в Unex Bank

Розмір кредиту: 1 000 - 50 000 грн
Процентна ставка: 10%, 12% на рік
Термін: від 3 до 36 місяців
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 21 до 65 років
Перелік необхідних документів: ІПН, Паспорт
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Unexbank

Веб Сайт: https://unexbank.ua/site/index.php
Юридична адреса: м. Київ, вул. Паньківська, 19
Телефон: 38 (044) 585 14 87 0 (800) 500 686
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 00:00-24:00 Сб-Нд: 00:00-24:00

📈 Динаміка запитів по Unex Bank в Google

🎬 Відео про UnexBank.ua (Юнекс Банк)

С [24-02-2024] получайте первый кредит от Unex Bank на любую сумму до 50000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про UnexBank.ua (Юнекс Банк) ?

Як сайт https://unexbank.ua/site/index.php виглядав у минулому?


Ви здійснили вхід в Unexbank що далі?

Останнім часом, отримання кредиту на покупку товарів в магазині стало дуже актуальним. В кредит купують дорогу побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, цифрові фотоапарати, та інші товари. Простота оформлення і мінімальна кількість документів-це все про споживчу позику в Юнекс Банк.

Основні вимоги до позичальника-вік старше 21 року, Адреса та прописка на території України, громадянство. Якщо ви плануєте зробити покупку дорожче ніж 30 000 грн., то знадобиться довідка про доходи з офіційного місця працевлаштування. Зверніть увагу, що особи, які вже є клієнтами Юнекс Банку і отримують тут заробітну плату, від цього умови звільняються. Вони повинні пред'явити менеджеру свій паспорт, ІПН, рахунок-фактуру на оплату товару або послуги.

Умови отримання та використання:

 1. вартість товару може варіюватися від 1 000 до 75 000 грн;
 2. термін погашення – від 3 місяців до 3 років;
 3. надається виключно в гривневій валюті;
 4. щомісячне погашення рівними частинами;
 5. розмір процентної ставки – всього 0,01% річних.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Unex Bank?

Кредит під заставу нерухомості – це видача коштів банком під заставу майна позичальника. Застава необхідна для підстраховки Юнекс Банку, так як сума кредиту в цьому випадку становитиме від 50 000 до 2 500 000 грн. Позика видається на руки після оцінки вартості майна (але не більше 50% від вартості предмета застави). Період кредитування – до 60 місяців. Вимоги до позичальника більш жорсткі: майно має бути застраховане від нещасного випадку, а власник офіційно працевлаштований на одному робочому місці понад 6 місяців.

Як погашати кредит в Юнекс Банк?

Дати обов'язкових платежів прописуються в договорі укладеним з Юнекс Банком. Наприклад, до 10 числа кожного місяця, або до 25, в залежності від обраного продукту. Способів оплати кілька:

 1. автоматичне списання коштів з карткового рахунку за допомогою послуги регулярних платежів;
 2. оплата по кредиту приймається у відділеннях Юнекс Банку;
 3. оплату можна здійснити онлайн через особистий кабінет;
 4. внести гроші на рахунок через касу будь-якого українського або іноземного банку за вказаними в договорі реквізитами;
 5. використовувати термінали самообслуговування для оплати.

Зверніть увагу, що розмір обов'язкових платежів не фіксований і повністю залежить від розміру позики. Графік оплати складається в процесі оформлення договору. Щоб бути в курсі необхідних платежів, рекомендуємо здійснити вхід в особистий кабінет і з його допомогою контролювати фінансові питання.

Договір у магазині, при купівлі товарів та оплаті послуг

На офіційній сторінці Юнекс Банк в мережі, можна ознайомитися з адресами магазинів-партнерів. Договір оформляється без прихованих комісій, не потрібно вносити перший платіж і приводити поручителів. Придбати товар можна від 1 000 до 75 000 грн. Залежно від побажань користувача, суму розбивають на однаковий розмір платежів щомісяця, від 3 місяців до 3 років. Процентна ставка вигідна: всього 0,01% річних.

видається громадянам України, з офіційним працевлаштуванням, 21-65 (на момент закінчення терміну дії договору). Менеджеру подається пакет документів: паспорт, ІПН, рахунок-мануфактура, довідка про доходи (від 30 000 грн).

Персональний обліковий запис у системі

unexbank.ua

Юнекс Банк пропонує своїм клієнтам дистанційно керувати своїм рахунком, через обліковий запис. Щоб вирішити виникаючі проблеми з платежами, або перевірити баланс, не потрібно дзвонити менеджеру. Дотримуючись підказок, можна підвищити ліміт оплати в інтернеті, подивитися виписку по рахунку і т. д., не витрачаючи свій час на комунікацію з представниками Unex Bank. Перед початком використання вкладки, необхідно перевірити, щоб в браузері було встановлено і оновлено додаток Java. Для зручності користувачів, посилання на скачування плагіна розмістили прямо на сайті банку.

Корисний онлайн сервіс від Unex Bank: електронний гаманець. Послуга надається абсолютно безкоштовно. Щоб зареєструватися, потрібно ввести адресу електронної пошти і номер мобільного телефону. За допомогою гаманця зручно оплачувати товари в мережі. Кожен користувач у своєму житті хоча б раз стикався з сумнівом: вводити чи малознайомому ресурсі дані кредитної картки? Сервіс забезпечує безпеку проведення операцій і не дозволяє зловмисникам провести шахрайські дії з реквізитами.

Можливості сервісу:

 1. Після того, як виконаний вхід в гаманець, власник може поповнити його з карти будь-якого банку.
 2. Гроші з балансу можна переводити на будь-які рахунки і гаманці.
 3. Доступно ознайомлення з історіями операцій в особистому кабінеті.
 4. Дозволена оплата в інтернеті, з високим ступенем захисту.
 5. В повному управлінні користувача: блокувати, деактивувати, видаляти інформацію, зможе самостійно.

Як повернути кредит в Unexbank?

Постійні клієнти банку залишають позитивні відгуки. Їх оточили привілеями: не потрібно пред'являти довідку про доходи, щоб взяти в борг велику суму. Зручна послуга “Електронний гаманець” дозволяє розпоряджатися своїм рахунком як завгодно. При цьому, не боятися того, що гроші зникнуть з рахунків в кишеню шахраїв. Єдиний недолік банку - невелика кількість відділень по Україні. Тому, скористатися послугами можуть тільки жителі певних міст.

Unex Bank відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Манивео (Moneyveo)

Оформити заявку в UnexBank.ua