UnexBank.ua пропонує до 50000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет UnexBank.ua
UnexBank.ua (Юнекс Банк)

UnexBank.ua (Юнекс Банк) особистий кабінет, відгуки, умови кредиту

 • Розмір кредиту1 000 - 50 000 грн
 • Термін:від 3 до 36 місяців
 • Ставка:10%, 12% на рік
Рейтинг 3.8 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Навігація сторінкою:

Останні десять років Юнекс Банк займається активним продажем кредитних банківських продуктів. Мережа налічує 21 відділення по Україні. З графіком роботи можна ознайомитися на офіційному сайті. У місті Київ знаходиться центральне відділення, і ще п'ять звичайних.

Готівка в касі

unexbank.ua головна сторінка

В Unex Bank видають готівку, на будь-які цілі. Максимум, реально позичити до 50 000 грн. Виплачують позику рівними частинами до трьох років. Поручителі і заставу не потрібні, достатньо заповнити заявку онлайн. На сторінці розміщено калькулятор, на якому можна без проблем розрахувати платіж і тверезо оцінити свої сили. Розмір позики і термін уточнюють, пересуваючи бігунки. В інформації про клієнта прописують ПІБ, ІПН, вказують дату народження і номер мобільного. Нижче, вказують місце роботи (для пенсіонерів є окремий підпункт), і мета, на яку беруть споживчий кредит. Після прочитання правил про подачу заявки, ставлять галочку і клікають на червону кнопку “ замовити гроші ”.

Ідеальний кандидат, очима банку: громадянин України, від 21 до 65, з пропискою в паспорті і наявністю офіційного працевлаштування зі стабільним доходом. Консультація проходить в телефонному режимі, з уточненням введених персональних даних. Якщо заявка схвалена, здобувача запрошують у відділення. Основні умови кредитування:

 1. Позика від 1 000 до 50 000 грн.
 2. На термін від двох до 36 міс.
 3. Щомісячний платіж ануїтетний.
 4. На рік - 0,25%, щомісяця - 3,5%.
 5. Страхування життя і здоров'я клієнта за бажанням.

Щоб отримати гроші на руки, потрібно надати менеджеру паспорт та ІПН, довідку про доходи (якщо сума перевищує 30 000 грн). Не потрібна довідка користувачам банку, що мають в руках зарплатний продукт. Погасити позику необхідно до 10 числа кожного нового місяця. Оплачувати дозволено з будь-якої карти банку, терміналів самообслуговування, на сайті.

Кредитка ХочуКа

Продукт банку, з тривалим пільговим періодом - 55 днів. Щоб отримати кредитку, не обов'язково виділяти час на відвідування відділення. Краще заповнити заявку онлайн. Якщо вона схвалена, пластик і кредит на карту отримують у відділенні. Запрошення приходить в смс інформуванні.

Власник картки щомісяця (до 25 числа), оплачує 7% від заборгованості по кредитній лінії. Річна процентна ставка-48%. Рекомендується вносити платежі заздалегідь (як мінімум за три дні). У разі прострочення, нараховується штраф: 100 грн.

unexbank.ua

Юнекс Банк – стабільна структура

"Юнекс Банк" на фінансовому ринку з 1993 року, і за цей час він зміг отримати численні позитивні відгуки про свою роботу з клієнтами. Свій шлях Юнекс Банк починав з співпраці з величезними корпораціями, але згодом змінив свій напрямок і став більш орієнтований на фізичних осіб. Банківські продукти Юнекс банк стануть надійними помічниками малому бізнесу, підприємцям, і просто людям, які хочуть позичити трохи грошей у борг. Банківські відділення здійснюють свою роботу в 18 регіонах України-Харків, Київ, Дніпропетровськ, Кременчук, і т. д. Навіть в невеликих містах є клієнти Юнекс банк, які мають досвід використання продуктів фінансової установи. У банку можна не тільки уточнити курс валют, але і взяти кредит на різні цілі.

Кредитні картки Юнекс банк

Unex bank пропонує свої клієнтам співпрацю на постійній основі, тобто оформити кредитну картку банку "ХочуКа", з великим кредитним лімітом. Її обслуговування не коштує ні копійки, а пільговий період становить цілих 55 днів (у ці дні відсотки за використання пластику не нараховуються). Випуск карти можна замовити у відділенні у менеджера або спробувати замовити онлайн. На головному сайті Юнекс банк можна заповнити форму запиту та подати заявку.

Умови отримання картки "ХочуКа" в Юнекс Банк

 • Кредит на карту нараховується особам старше 21 року і молодше 65 років.
 • Необхідно мати при собі паспорт та ІПН.
 • Кредити до 30 000 грн. видаються без довідки про доходи.
 • Понад 30 000 грн – необхідна довідка про доходи та офіційне працевлаштування.
 • кредитний ліміт карти "ХочуКа" - 75 000 грн.
 • обслуговування карти-безкоштовне, страховка і комісії-відсутні.
 • Комісія за зняття коштів у банкоматі – 4% від суми позики + 5 грн.
 • Кредит в Юнекс Банку береться під 48% річних.
 • Тривалий пільговий період (до 55 днів) за умови щомісячного погашення суми заборгованості до 25 числа.

"ХочуКа" – це відмінна карта для тих, хто не звик економити і обмежувати себе в покупках. Пропозиція від Юнекс Банку можна вважати вигідним: безкоштовне обслуговування, невеликий відсоток річних, тривалий пільговий період роблять цей продукт гідним уваги.

Кредит готівкою від Юнекс Банк

Юнекс Банк пропонує своїм клієнтам оформити кредит готівкою. Щоб отримати попереднє рішення, необхідно заповнити заявку на сайті онлайн і відправити форму. У заявці вказують такі дані:

 1. бажаний розмір позики;
 2. термін, на який буде видано готівку;
 3. ПІБ клієнта;
 4. ІПН;
 5. дата народження;
 6. контактний телефон для зв'язку.

Заповнити заявку можуть люди пенсійного віку до 65 років. У полі "працевлаштування" їм необхідно відзначити "пенсійне посвідчення". Якщо заявка буде схвалена, то менеджер зв'яжеться з вами по телефону і призначить зустріч в найближчому від вашого будинку відділенні банку.

Умови надання кредиту в Юнекс Банк:

 1. ліміт – від 1 000 до 50 000 грн;
 2. позика на термін від 2 до 36 місяців;
 3. валюта – гривня;
 4. щомісячне погашення рівними частинами;
 5. під 0,01% річних;
 6. обов'язкове оформлення страховки;
 7. щомісячна комісія за використання коштів – 2,49%.

Умови займу в UnexBank.ua (Юнекс Банк)

Розмір кредиту:1 000 - 50 000 грн
Процентна ставка:10%, 12% на рік
Термін:від 3 до 36 місяців
Способи отримання:Готівкою, на карту
Вік:від 21 до 65 років
Перелік необхідних документів:ІПН, Паспорт
Кредитування в містах:Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти UnexBank.ua (Юнекс Банк)

 • 🌐 Сайт:https://unexbank.ua/site/index.php
 • 📌 Юридична адреса:м. Київ, вул. Паньківська, 19
 • 📞 Телефон:
  38 (044) 585 14 87 0 (800) 500 686
 • 📧 Email: [email protected]
 • 🕖 Графік роботи
  Пн-Пт: 00:00-24:00 Сб-Нд: 00:00-24:00

📈 Динаміка запитів по UnexBank.ua (Юнекс Банк) в Google

🎬 Відео про UnexBank.ua (Юнекс Банк)

Де я можу знайти більше інформації про UnexBank.ua (Юнекс Банк) ?

Як сайт https://unexbank.ua/site/index.php виглядав у минулому?


Споживчий кредит від Юнекс Банк

Останнім часом, отримання кредиту на покупку товарів в магазині стало дуже актуальним. В кредит купують дорогу побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, цифрові фотоапарати, та інші товари. Простота оформлення і мінімальна кількість документів-це все про споживчу позику в Юнекс Банк.

Основні вимоги до позичальника-вік старше 21 року, Адреса та прописка на території України, громадянство. Якщо ви плануєте зробити покупку дорожче ніж 30 000 грн., то знадобиться довідка про доходи з офіційного місця працевлаштування. Зверніть увагу, що особи, які вже є клієнтами Юнекс Банку і отримують тут заробітну плату, від цього умови звільняються. Вони повинні пред'явити менеджеру свій паспорт, ІПН, рахунок-фактуру на оплату товару або послуги.

Умови отримання та використання:

 1. вартість товару може варіюватися від 1 000 до 75 000 грн;
 2. термін погашення – від 3 місяців до 3 років;
 3. надається виключно в гривневій валюті;
 4. щомісячне погашення рівними частинами;
 5. розмір процентної ставки – всього 0,01% річних.

Кредит під заставу від Юнекс Банк

Кредит під заставу нерухомості – це видача коштів банком під заставу майна позичальника. Застава необхідна для підстраховки Юнекс Банку, так як сума кредиту в цьому випадку становитиме від 50 000 до 2 500 000 грн. Позика видається на руки після оцінки вартості майна (але не більше 50% від вартості предмета застави). Період кредитування – до 60 місяців. Вимоги до позичальника більш жорсткі: майно має бути застраховане від нещасного випадку, а власник офіційно працевлаштований на одному робочому місці понад 6 місяців.

Як погашати кредит в Юнекс Банк?

Дати обов'язкових платежів прописуються в договорі укладеним з Юнекс Банком. Наприклад, до 10 числа кожного місяця, або до 25, в залежності від обраного продукту. Способів оплати кілька:

 1. автоматичне списання коштів з карткового рахунку за допомогою послуги регулярних платежів;
 2. оплата по кредиту приймається у відділеннях Юнекс Банку;
 3. оплату можна здійснити онлайн через особистий кабінет;
 4. внести гроші на рахунок через касу будь-якого українського або іноземного банку за вказаними в договорі реквізитами;
 5. використовувати термінали самообслуговування для оплати.

Зверніть увагу, що розмір обов'язкових платежів не фіксований і повністю залежить від розміру позики. Графік оплати складається в процесі оформлення договору. Щоб бути в курсі необхідних платежів, рекомендуємо здійснити вхід в особистий кабінет і з його допомогою контролювати фінансові питання.

Договір у магазині, при купівлі товарів та оплаті послуг

На офіційній сторінці Юнекс Банк в мережі, можна ознайомитися з адресами магазинів-партнерів. Договір оформляється без прихованих комісій, не потрібно вносити перший платіж і приводити поручителів. Придбати товар можна від 1 000 до 75 000 грн. Залежно від побажань користувача, суму розбивають на однаковий розмір платежів щомісяця, від 3 місяців до 3 років. Процентна ставка вигідна: всього 0,01% річних.

видається громадянам України, з офіційним працевлаштуванням, 21-65 (на момент закінчення терміну дії договору). Менеджеру подається пакет документів: паспорт, ІПН, рахунок-мануфактура, довідка про доходи (від 30 000 грн).

Персональний обліковий запис у системі

unexbank.ua

Юнекс Банк пропонує своїм клієнтам дистанційно керувати своїм рахунком, через обліковий запис. Щоб вирішити виникаючі проблеми з платежами, або перевірити баланс, не потрібно дзвонити менеджеру. Дотримуючись підказок, можна підвищити ліміт оплати в інтернеті, подивитися виписку по рахунку і т. д., не витрачаючи свій час на комунікацію з представниками Unex Bank. Перед початком використання вкладки, необхідно перевірити, щоб в браузері було встановлено і оновлено додаток Java. Для зручності користувачів, посилання на скачування плагіна розмістили прямо на сайті банку.

Корисний онлайн сервіс від Unex Bank: електронний гаманець. Послуга надається абсолютно безкоштовно. Щоб зареєструватися, потрібно ввести адресу електронної пошти і номер мобільного телефону. За допомогою гаманця зручно оплачувати товари в мережі. Кожен користувач у своєму житті хоча б раз стикався з сумнівом: вводити чи малознайомому ресурсі дані кредитної картки? Сервіс забезпечує безпеку проведення операцій і не дозволяє зловмисникам провести шахрайські дії з реквізитами.

Можливості сервісу:

 1. Після того, як виконаний вхід в гаманець, власник може поповнити його з карти будь-якого банку.
 2. Гроші з балансу можна переводити на будь-які рахунки і гаманці.
 3. Доступно ознайомлення з історіями операцій в особистому кабінеті.
 4. Дозволена оплата в інтернеті, з високим ступенем захисту.
 5. В повному управлінні користувача: блокувати, деактивувати, видаляти інформацію, зможе самостійно.

Висновок

Постійні клієнти банку залишають позитивні відгуки. Їх оточили привілеями: не потрібно пред'являти довідку про доходи, щоб взяти в борг велику суму. Зручна послуга “Електронний гаманець” дозволяє розпоряджатися своїм рахунком як завгодно. При цьому, не боятися того, що гроші зникнуть з рахунків в кишеню шахраїв. Єдиний недолік банку - невелика кількість відділень по Україні. Тому, скористатися послугами можуть тільки жителі певних міст.

Відгуки про: UnexBank.ua (Юнекс Банк)


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Компаньон Финанс (kf.ua)

Оформити заявку в UnexBank.ua