Укрсиб Онлайн пропонує до 150000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Укрсиббанк
Укрсиббанк (ukrsibbank)

Укрсиббанк кредит онлайн Укрсиб Онлайн

Розмір кредиту:3 000 до 150 000 грн
Термін:від 3 до 60 місяців
Ставка:67% річних
Рейтинг 4.75 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Укрсиббанк вхід в особистий кабінет

Сьогодні УкрСибБанк являє собою фінансова установа, яка обслуговує понад 2 млн. приватних клієнтів, майже 170 тис. підприємств малого та середнього бізнесу, а також майже 2,5 тис. великих компаній. Завдяки постійному розвитку всіх напрямів надання послуг, банк пропонує клієнтам швидке обслуговування, високі кредитні ліміти, вигідні відсоткові ставки як за кредитами, так і за депозитом, а також високий рівень сервісу і постійно появу нових пропозицій для приватних і корпоративних клієнтів.

Укрсиб Онлайн особистий кабінет

Укрсиббанк заснований в 1990 році і функціонував як Харківський регіональний банк для роботи з великими клієнтами сфери бізнесу. Перші філії в інших регіонах країни з'явилися через 6 років після дати заснування банку. Вже з 2000 року банк отримує звання кращого інвестиційного банку, яке він після цього неодноразово удостоїться в майбутньому. Ще 3 роки Укрсиб стає одним з найбільших банків країни, який входить в десятку головних фінансових установ з обслуговування приватних клієнтів. З 2005 року власником установи стає фінансова група BNP Paribas, яка викупила контрольний пакет 51% відсотка акцій. Згодом група продавала і знову купувала акції банку, тому станом на даний момент BNP Paribas належить 60% акцій. Саме стратегічне партнерство з даною групою дозволяє фінансовій установі утримувати високі позиції на ринку банківських послуг для приватних клієнтів, так і для бізнесу.

Укрсиб Онлайн вхід

Кредитні продукти УкрСибБанк
  • Кредит готівкою. Цей продукт Укрсиббанк пропонує всім клієнтам, які хочуть отримати до 150 тис. гривень на термін до 5 років. Процес його оформлення дуже простий і займає всього півгодини. Він не вимагає застави і поручителів, а річна ставка по ньому складає 59%.
  • Кредитування покупки товарів. Ця пропозиція дає можливість отримати до 50 тис. гривень терміном на 2 роки на товари, придбання яких оформляється в торговельній мережі або онлайн. Комісія за дострокове погашення такого кредиту не передбачається. Більш того, можна оформити кредит на карту і погасити кредит протягом 14 днів пільгового періоду абсолютно безкоштовно. Ця послуга була реалізована для повернення товарів, щоб клієнти не переплачували внески за них.
  • Позика за програмою IQ energy. Він дозволяє отримати до 35% компенсації коштів за ті товари, які купуються для збільшення енергоефективності власного житла. В рамках цього кредиту можна отримати до 150 тис. гривень на термін до 5 років.
  • Гроші на покупку авто. Банк готовий видати позичальникам до 2 млн. гривень на строк до 7 років, так що у клієнтів є можливість вибрати для себе авто в різних цінових категоріях. При цьому природно, що потрібно офіційне працевлаштування і робота на останньому місці не півроку. Банк кредитує всіх людей, які мають 15% на перший внесок для оплати авто, що дуже вигідно для позичальника, який може отримати бажану машину і при цьому довго не відкладати кошти на її купівлю.
  • Кредитні картки. Myukrsibbank пропонує своїм клієнтам цілий ряд кредитних карт, які можуть бути цікаві позичальникам. Всі такі карти працюють за кількома загальними принципами: відновлюваний ліміт, відсутність комісії за зняття коштів в банкоматах Укрсиббанку, вигідні процентні ставки. Крім того, банк пропонує вибрати для себе такий кредитний продукт, який найкраще підходить на потреби та бюджет клієнта. Часто банк відкриває ліміт на карті для тих клієнтів, які відкривають у нього зарплатний рахунок.

Укрсиббанк Онлайн реєстрація

GooglePlay AppStore

Умови займу в Укрсиббанк

Розмір кредиту: 3 000 до 150 000 грн
Процентна ставка: 67% річних
Термін: від 3 до 60 місяців
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 21 до 65 років
Перелік необхідних документів: ІПН, Паспорт
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Укрсиб Онлайн

Веб Сайт: https://my.ukrsibbank.com/ua/personal/credits/
Юридична адреса: м. Київ, вул. Іллінська, 8
Телефон: 0 (800) 505 800 38 (044) 590 06 90
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 08:00-18:00 Сб-Нд: Вихідний

📈 Динаміка запитів по Укрсиббанк в Google

🎬 Відео про Укрсиббанк (ukrsibbank)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от Укрсиббанк на любую сумму до 150000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Укрсиббанк (ukrsibbank) ?

Як сайт https://my.ukrsibbank.com/ua/personal/credits/ виглядав у минулому?


Як взяти кредит онлайн в Укрсиббанк?

В якості додаткових послуг, які можуть бути цікаві клієнтам, варто відзначити кілька популярних:

  • SMS-інформування. Воно дозволяє отримувати відомості про поточний стан рахунку, а також забезпечує високу безпеку проведення всіх операцій.
  • Консьєрж-сервіс для власників карток Platinum. В якості додаткової послуги клієнти банку можуть отримати доступ до цієї послуги, яка передбачає можливість замовити таксі, організувати тур, зарезервувати столик у ресторані і виконати ще цілий ряд бронювань абсолютно безкоштовно і в цілодобовому режимі.
  • Індивідуальні сейфи. Цей варіант послуги передбачає розміщення цінностей клієнта в одній з орендованих осередків в сховище банку. До особистого сейфу ніхто не матиме доступу крім власника цього осередку.

Швидка позика на карту в МФО Укрсиб Онлайн

Особистий кабінет на сайті фінансової організації Укрсиббанк виконаний у лаконічному стилі, має все необхідне для комфортного використання і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, завдяки якому можна швидко визначити де розташовується необхідна функція. Вхід відбувається за допомогою логіна і пароля. В якості логіна використовується номер телефону клієнта.

Промокоди Укрсиб Онлайн

УкрСибБанк головна сторінка

Через мобільний додаток можна здійснювати багато операцій, які проводяться і через особистий кабінет, так що у кожного клієнта є можливість для підключення потрібних опцій, а також повноцінного використання практично всіх можливостей інтернет-банкінгу за допомогою свого мобільного телефону. На сайті банку є посилання на скачування програми для різних операційних систем.

Ви здійснили вхід в Укрсиб Онлайн що далі?

Офіційний сайт фінансовій організації Укрсиббанк містить в собі всю необхідну інформацію для клієнтів, яка може бути використана для оформлення кредитних продуктів, а також в ознайомлювальних цілях. На головній сторінці є інформація не тільки для приватних клієнтів, а також для компаній і тих клієнтів, які цікавляться обслуговуванням класу Premium.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Укрсиббанк Онлайн?

Відділення УкрСибБанк

Укрсиббанк має відділення по всій країні, так що Україна відрізняється досить великою їх кількістю. Всього по країні розташовано понад 1600 банкоматів і відділень, так що можна знайти найближчий Укрсиббанк недалеко від свого будинку. Карта обслуговування постійно розширюється за рахунок використання інноваційних послуг і залучення нових зацікавлених клієнтів.

Як повернути кредит в Укрсиб Онлайн?

Цікава стаття по темі: Приватний кредит

Укрсиббанк відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Быстрозайм (bistrozaim)

Оформити заявку в Укрсиббанк