Швидко Гроши пропонує до 10000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Швидко Гроші
Швидко Гроші (sgroshi.com.ua)

Швидко Гроші кредит онлайн Швидко Гроши

Розмір кредиту:600 - 10 000 грн
Термін:від 7 до 14 днів
Ставка:2,00% на день
Рейтинг 4.69 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Компанія зареєстрована в далекому 2010 році і за 8 років існування вже відкрила більше сотні філій у всіх великих містах України. У наш непростий час зазначена фінансова організація може підставити кредитне плече всім нужденним в невеликій фінансової допомоги. Зарекомендувала себе як одна з кращих на ринку компанія пропонує найпростіші, вигідні та зрозумілі умови по мікропозик.

Швидко Гроші вхід в особистий кабінет

Переваги співпраці з Швидко Гроші

Швидко Гроші не питає для чого вам потрібні гроші, фахівці компанії завжди раді допомогти вам з вибором оптимальних варіантів отримання позики. На відміну від банківських установ, Швидко гроші працюють без вихідних і завжди раді своїм клієнтам, не вимагають ніяких додаткових довідок, наявності майна, поручителів — ви надаєте тільки паспорт, копію довідки з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру (ІПН) з усім іншим розберуться фахівці компанії. Завдяки тому, що умови прості і зрозумілі можна розпланувати свій бюджет, адже зовсім відсутні приховані платежі, такі як плата за оформлення кредиту, за розрахунково-касове обслуговування, за дострокове погашення і т. д. Компанія, навпаки, вітає позичальників, які вирішують виплатити свій борг раніше покладеного терміну.

Швидко Гроши особистий кабінет

Крім того, у вас зовсім відсутні ризики втрати будь-якого майна, адже коли ви берете кредит в банку можуть зажадати заставне майно, у ломбарді ви залишаєте цінну річ, зауважте, що таке майно оцінюється набагато нижче ринкової ціни, іноді навіть в рази нижче, і той же ломбард несе відповідальність за збереження речі виключно в розмірі оціночної вартості, компанія ж Швидко гроші вам довіряє, тому не вимагає ніякого майна в заставу, все чесно — гроші видаються власнику паспорта.

ШвидкоГроші – це Спеціалізована фінансова компанія «Споживчий Центр», зареєстрована Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України згідно з положенням Кабінету міністрів №157 від 3.02.2010. Вид діяльності компанії – видача кредитів

Реквізити ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»: ЄДРПОУ 37356833, 01032, Київ, вул. Саксаганського, 133-А.

Швидко Гроши вхід

оформити кредит в Швидко Гроші

Кредити в умовах ринкової економіки необхідні для різних цілей: починаючи від покупки предметів розкоші і закінчуючи фінансовими вливаннями в розвиток бізнесу. Мікрокредитування ж являє собою інструмент фінансової підстраховки на короткий проміжок часу в період між надходженнями грошових коштів у позичальника.

Позичити гроші в компанії Швидко гроші дуже просто, займає небагато часу і схоже на використання кредитної картки. Невеликі відсотки по виплатах дозволять вам використовувати позику як заміну готівкових коштів.

Тепер вам не потрібно нервувати, якщо на день-другий затримали зарплату або якийсь грошовий переказ, ви можете протягом півгодини (а постійні клієнти протягом декількох хвилин) отримати до 5000 грн. безпосередньо готівкою або на власну дебетову або кредитну карту.

Швидкогроші реєстрація

Для того, щоб стати клієнтом компанії Швидко гроші, вам повинно бути не менше 18 і не більше 60 років, ви повинні бути громадянином України, мати паспорт та довідку з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного податкового номера.

Якщо ви задовольняєте зазначеним умовам можете прямо зараз зареєструватися на сайті компанії, заповнивши всі необхідні поля і приклавши фотографії з паспортом і кодом. Після цього вам відкриється вхід в Особистий кабінет Швидко Гроші. При цьому врахуйте, що необхідно вказувати достовірні дані про себе, в іншому випадку у кредитуванні вам може бути відмовлено.

Крім того, компанія, відповідно до вимог українського законодавства, зобов'язується зберігати всю персональну інформацію, яку ви вкажете в процесі співпраці. Така інформація не підлягає розголошенню, за її розголошення передбачена відповідальність, тому можете не переживати за те, що вона стане відомою ще кому-небудь, адже для будь-якої організації важлива репутація.

Умови займу в Швидко Гроші

Розмір кредиту: 600 - 10 000 грн
Процентна ставка: 2,00% на день
Термін: від 7 до 14 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 до 60 років
Перелік необхідних документів: ІПН, Паспорт
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Швидко Гроши

Веб Сайт: https://sgroshi.com.ua
Юридична адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А
Телефон: 38 (044) 498 10 20
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 08:00-20:00 Сб-Нд: 10:00-19:00

📈 Динаміка запитів по Швидко Гроші в Google

🎬 Відео про Швидко Гроші (sgroshi.com.ua)

С [24-02-2024] получайте первый кредит от Швидко Гроші на любую сумму до 10000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Швидко Гроші (sgroshi.com.ua) ?

Як сайт https://sgroshi.com.ua виглядав у минулому?


Як взяти кредит онлайн в Швидко Гроші?

Усі процедури в Швидко Гроші максимально спрощені, тому від вас вимагається мінімум дій.

Для початку вам слід зареєструватися на сайті компанії (або увійти в особистий кабінет, якщо вже зареєстровані), після чого ви можете оформити онлайн-заявку, при позитивному результаті (процедура займає не більше півгодини) з вами зв'яжеться менеджер компанії і узгодить всі умови позики, після чого ви зможете в лічені хвилини отримати кредит на карту або отримати грошові кошти готівкою в будь-якому відділенні.

Швидка позика на карту в МФО Швидко Гроши

Погашення позики, як і його отримання, максимально спрощено. Щоб погасити кредит Вам необхідно пройти в розділ «Як погасити кредит» і вибрати найбільш зручний для вас спосіб. Це можна зробити: у Особистому кабінеті за допомогою вашої банківської карти, з допомогою інтернет-банкінгу вашого банку, скориставшись терміналами самообслуговування або в касі будь-якого банку України.

При цьому ви самостійно вирішуєте коли погасити кредит, сплачувати всю суму або сплачувати частинами, відсутні штрафи за дострокове погашення кредиту, з допомогою інструменту «Особистий кабінет» ви легко зможете розпланувати свої витрати, дізнатися залишок позики, терміни його погашення, зробити виписку по платежах.

Промокоди Швидко Гроши

Відділення Швидко Гроші

Відсоток відмов у Швидко Гроші дуже низький. Однак відмова в позиці можлива в наступних випадках:

 • Недостатній рівень доходу.
 • Вказівка неправдивої інформації про себе.
 • Будь-які помилки або помилки в написанні ПІБ або інших даних. Дані перевіряє система, для неї розбіжність номери ІПН і навіть однієї літери В прізвища — причина для підозри в шахрайстві.
 • Відсутність на карті 1-3 гривень, які потрібні для верифікації.
 • Чужа банківська карта. Кредит можна отримати тільки на особисту картку.

Ви здійснили вхід в Швидко Гроши що далі?

У складну ситуацію може потрапити кожен, це не завжди залежить від особистих зусиль або дисциплінованості. Найвідоміші причини, чому немає можливості платити кредит:

 • Кредит найчастіше беруть з розрахунком на те, що на руках ось-ось з'явиться потрібна сума грошей. Наприклад, людина має отримати зарплату, або розраховує на повернення боргу, прибуток у бізнесі. Якщо ці плани порушуються, то людина не може виплатити кредит і не знає, що робити.
 • Термін платежу іноді пропускають просто по забудькуватості. Якщо навалилося багато справ, можна відволіктися і забути, який сьогодні день. Тому корисно включити смс-оповіщення про наближення дати платежу і поставити нагадування на телефон.
 • Також платники не завжди враховують комісію за переказ коштів. Це може бути маленька сума не більше 1-2 гривень, але за неї на рахунок кредитора надходить неповна оплата, і на залишок нараховується пеня.
 • Найнеприємніший, але поширений варіант-форс-мажор. Позичальника можуть відправити у тривале відрядження, або, він може захворіти, потрапити в лікарню і опинитися в ситуації, коли не в змозі виплачувати кредит.
 • Банківські структури часто пропонують своїм клієнтам кредитні карти з великим лімітом, створює ілюзію, що гроші є завжди. Але за використання коштів щомісяця потрібно платити немаленьку комісію, яка автоматично буде списана з карти. Такі борги ростуть непомітно, але дуже ускладнюють життя.
 • І не можна забувати ще одну сумну причину — легковажне ставлення до боргів. Іноді людям здається, що не буде нічого страшного, якщо просто не платити по кредиту. Вони не планують, як будуть повертати борг перед тим, як набрати кредитів, а потім з легкістю пропускають платежі, думаючи, що це їх не стосується, а кредитор розбереться, як-небудь сам.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Швидкогроші?

Швидко Гроші головна сторінка

Якщо не платити кредит, на заборгованість почнуть нараховуватися штрафи в зазначеному в договорі розмірі.

Інформація про прострочення надійде в бюро кредитних історій і негативно позначиться на фінансовому рейтингу позичальника. Якщо прострочення тривала, наприклад, якщо боржник не хоче платити за кредит, то він потрапить у чорний список, після чого отримати кредит в іншому місці стане нереальним.

Як повернути кредит в Швидко Гроши?

Найгірше, що буде, якщо взяти кредит і не платити — судовий розгляд. Не варто доводити ситуацію до цього етапу, так як якщо суд приймає сторону кредитора, майно позичальника буде продано на аукціоні. В цьому випадку він не отримає повну вартість майна. Крім того він буде змушений оплатити всі судові витрати, які можуть виявитися навіть вище, ніж сума кредиту, а ще до погашення боргових зобов'язань до боржника може застосовуватися обмеження на виїзд за межі країни. Тому перш ніж брати на себе боргові зобов'язання слід зважити свої фінансові можливості з метою нівелювання негативних наслідків.

Цікава стаття по темі: Гроші до зарплати

Швидко Гроші відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Оформити заявку в Швидко Гроші