Просто позика

Просто Позика: інформація про кредитування

 • Розмір кредиту1 500 - 30 000 грн
 • Термін:от 4 до 40 тижнів
 • Ставка:2,00% - 2,00% на день
Способи отримання:На картуГотівкою у відділені банку
Рейтинг 3.68 rating rating rating rating rating
Взяти займ
Просто Позика головна сторінка

Просто Позика працює як мікрокредитна організація вже 4 роки, проте на початку своєї діяльності компанія спеціалізувалася виключно на готівкових виплатах. Онлайн кредити організація почала надавати тільки в минулому році, і таке нововведення припало громадянам України до душі. Організація процесу онлайн кредитування тут виконана на найвищому рівні. Якісна робота агентів допоможе вам швидко отримати бажане і вирішити проблему нестачі грошей в конкретний момент. Особливо хвалять зручний інтерфейс сайту.

Залишаючи відгуки, люди також відзначають професіоналізм співробітників і багато інших позитивних моментів. Для просто Позика головне-чесність, тому, оформляючи кредит на цьому порталі, ви можете не сумніватися в його надійності. Максимальна сума позики-5000 гривень, отримати їх можна на термін від трьох днів до трьох тижнів. Видавані організацією суми можуть здатися занадто маленькими, але якщо врахувати короткий термін кредитування, то умови виходять дуже привабливими. Просто Позика пропонує своїм клієнтам вигідні умови кредитування – таким чином компанія хоче виділитися серед конкурентів, і у неї це виходить.

Що потрібно для отримання кредиту?

Як отримати кредит в просто Позика

Якщо ви шукаєте компанію з хорошими умовами, щоб взяти позику, якщо вам важливі низька процентна ставка і якісний сервіс, тоді Просто Позика вам точно підійде. Що конкретно може запропонувати вам організація?

Процентна ставка в 2% щодня діє для кожного клієнта. Використовуйте кредитний калькулятор на сайті, щоб отримати точну інформацію по переплаті за кредит. Вкажіть бажану до отримання суму і дату повернення позики. За підсумком ви побачите точну суму, яку отримаєте за заявкою, і суму для повернення з урахуванням всіх відсотків.

Будь-яка мікрокредитна організація надає позики на відносно простих умовах. Однак ряд правил все ж доведеться дотримати, вони не такі суворі, як в звичайних банках, але досить істотні. Компанія повинна отримувати прибуток, тому і вводить певні вимоги, деякі з яких закріплені в законодавстві України.

Умови займу в Просто позика

 • Розмір кредиту:1 500 - 30 000 грн
 • Процентна ставка:2,00% - 2,00% на день
 • Термін:от 4 до 40 тижнів
 • Способи отримання:Готівкою, на карту
 • Вік:від 18 років
 • Перелік необхідних документів:ІПН, Паспорт
 • Кредитування в містах:Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Просто позика

📈 Динаміка запитів по Просто позика в Google

🎬 Відео про Просто позика

Умови для отримання кредиту від Просто Позика:

 • Вік від 18 до 65 років;
 • Наявність паспорта України та постійне проживання на території країни;
 • Карта будь-якого вітчизняного банку;
 • Мобільний телефон і постійний доступ в інтернет;
 • ідентифікаційний код платника податків.

Переваги співпраці з цією організацією

Політика роботи з клієнтами в цій організації будуються за певними принципами. Переваг у Просто Позика предостатньо, зупинимося на найголовніших з них.

Реєстрація на сайті prostopozika.com.ua, як і сама заявка на кредит на карту, виконується буквально за кілька хвилин. Після ви отримуєте логін і пароль, за допомогою яких зможете зробити вхід в Особистий кабінет. Так ви будете мати миттєвий доступ до свого рахунку і виконувати різні операції, в тому числі і моментальне поповнення.

Онлайн заявка Просто Позика

На обробку вашої заявки потрібно не більше 20 хвилин, і ви вже будете знати результат. Адміністрація гарантує конфіденційність даних і захист всіх проведених операцій. Залишити заявку на позику ви можете в будь-який час, агенти працюють цілодобово. Якщо у вас виникнуть питання, дзвоніть на гарячу лінію, яка працює без перерв і вихідних.

Цікава стаття по темі: Курси валют в Україні