Pozychayko пропонує до 3000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Позичайко
ПОЗИЧАЙко (pozychayko)

Позичайко кредит онлайн Pozychayko

Розмір кредиту:500 - 3 000 грн
Термін:від 61 до 75 днів
Ставка:1,6% на день
Рейтинг 3.71 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Позичайко вхід в особистий кабінет

Онлайн сервіс Позичайко (pozychayko.com) видає кредити в інтернеті швидко і на максимально вигідних умовах. У компанії значна клієнтська база, про що свідчать численні позитивні відгуки на сайті фірми. Зручність використання Сервісу на обличчя: швидка реєстрація на сайті, оперативна робота співробітників з видачі кредиту, прийнятна процентна ставка і можливість взяти позику звідки завгодно. Сервіс доступний завжди, необхідно лише мати підключення до інтернету.

Pozychayko особистий кабінет

Позичайко головна сторінка

Щоб отримати кредит на карту, необхідно погодитися з наступними умовами:

  • Денна процентна ставка 1,6%;
  • Кредит видається на термін від 61 до 65 днів;
  • Мінімальна сумам позики – 500 гривень;
  • Максимальна сума позики - 3000 гривень.

Pozychayko вхід

Компанія Позичайко видає кредити громадянам України, які досягли повноліття. Для того щоб здійснити позику, необхідно, маючи доступ в інтернет, зайти на офіційний сайт компанії. Процедура створення облікового запису недовга і досить проста. Реєстрація має на увазі вказівку своїх паспортних даних, прізвища, імені, по батькові, а також пароля, за допомогою якого клієнт буде здійснювати вхід в Особистий кабінет. Також необхідно вказати банківську карту, після чого вибрати суму кредиту і позначити терміни, в які вона буде повернута з відсотками.

Після заповнення форми чекати залишиться зовсім недовго, клієнт навіть не помітить, наскільки швидко фінансові кошти прийдуть на його рахунок в повному розмірі.

Умови займу в Позичайко

Розмір кредиту: 500 - 3 000 грн
Процентна ставка: 1,6% на день
Термін: від 61 до 75 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 років
Перелік необхідних документів: Паспорт громадянина України; ІПН; Банківська картка
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Pozychayko

Веб Сайт: https://pozychayko.com/
Юридична адреса: вул.Чорноморська, 1, м. Київ, 04080
Телефон: 38 (093) 902 29 69 38 (099) 623 22 55 38 (098) 118 05 02
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб-Нд: 09:00-18:00

📈 Динаміка запитів по Позичайко в Google

🎬 Відео про ПОЗИЧАЙко (pozychayko)

С [24-02-2024] получайте первый кредит от Позичайко на любую сумму до 3000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про ПОЗИЧАЙко (pozychayko) ?

Як сайт https://pozychayko.com/ виглядав у минулому?


Позичайко реєстрація

Позичайко взяти кредит

Компанія Позичайко, як і всі подібні організації, може відмовити у видачі позики. Найчастіше це відбувається із-за неправильно введених даних при реєстрації, коли обробна позики автоматизована система не здатна завершити обслуговування. Відмова у видачі позики також має місце бути, якщо клієнту не виповнилося вісімнадцяти років. Він повинен мати громадянство України. Досить часта причина відмов-прострочена банківська карта, реквізити якої були вказані в профілі на сайті. Щоб позика пройшла успішно, необхідно змінити карту.

Як взяти кредит онлайн в Позічайко?

У сервісу Позичайко є також ряд переваг, які вкрай позитивно оцінюються позичальниками. Багато з них вже стали постійними і бажаними клієнтами. Отже, що дає співпрацю з сервісом:

  • Можливість отримати грошові кошти в борг незалежно від того, де знаходиться клієнт на даний момент. Можна бути навіть в іншій країні, головною умовою є наявність інтернет-з'єднання. Після можна зайти на сайт компанії і почати заповнювати заявочне форму.
  • Оперативність у видачі кредитів співробітниками компанії. Також багатьма позичальниками відзначаються компетентність і якість роботи кожного співробітника. Як тільки заявка буде подана, клієнт негайно отримає повідомлення про те, чи будуть зарахована зазначена ним сума на рахунок банківської карти.
  • Під час здійснення видачі позики клієнтом підписується договір, тобто ставиться галочка про те, що прозоре співробітництво гарантовано. Що це означає? Те, що всі процедури, особливо фінансові, абсолютно чесні. Ніяких зайвих комісій та іншого. До клієнта тільки одна вимога: виплатити суму боргу з обумовленими заздалегідь відсотками.

Швидка позика на карту в МФО Pozychayko

Особлива відмінність компанії pozychayko.com від конкурентів в тому, що видавати кредит може звичайна людина. Тобто будь-який громадянин України може виступити в якості кредитора і отримати назад кошти з відсотками.

Цікава стаття по темі: Терміновий кредит

Позичайко відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Оформити заявку в ПОЗИЧАЙко