Monobank пропонує до 200000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Монобанк
MonoBank (Монобанк)

Монобанк кредит онлайн Monobank

Розмір кредиту:1 000 - 200 000 грн
Термін:від 1 до 92 днів
Ставка:3,2%
Рейтинг 4.85 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Монобанк вхід в особистий кабінет

У листопаді 2017 року ринок фінансових послуг України поповнився оригінальним мобільним додатком Monobank, яке швидко стало популярним і здобуло безліч позитивних відгуків. Перший банк з традиційним пакетом пропозицій працює тільки у віртуальному просторі і не має фізичних відділень. Однак це не заважає величезній кількості користувачів швидко і ефективно вирішувати будь-які завдання з грошовими коштами. Додаток доступний для скачування на офіційних джерелах і з рівним успіхом працює як на Андроїд, так і на iPhone.

Monobank особистий кабінет

Як отримати карту MonoBank?

Monobank розроблений на основі кредитної організації Universal Bank, так що установка програми і його запуск автоматично роблять вас клієнтом великої фінансової мережі. До додатка видається карта, яку можна використовувати для зняття готівки або оплати покупок, а здійснювати різні операції з грошовими коштами можна в режимі онлайн.

Monobank вхід

Обов'язковою умовою є наявність на смартфоні версії iOS 10.0 або Android 4.4. таке обмеження необхідно для дотримання правил безпеки. При необхідності ви можете замовити іменну карту, яка обійдеться в 150 гривень. З такою карткою ризик відмови прийому оплати значно знижується. На виготовлення йде 2 тижні, а замовити карту можна прямо в додатку.

Моно Банк реєстрація

На відміну від інших додатків Monobank працює тільки на мобільних платформах. Тобто ви не отримаєте доступ до своїх коштів через традиційний інтернет банкінг, для здійснення всіх операцій доведеться викачувати і встановлювати сам додаток. Цікаво й те, що для відкриття рахунку вам не доведеться відвідувати відділення банку і можна створити особистий кабінет, слідуючи простим і зрозумілим інструкцій на екрані свого телефону.

Як взяти кредит онлайн в монобанк?

Отримання кредиту в MonoBank

Відразу ж після скачування Monobank запропонує вам здійснити вхід в систему, а для отримання повноцінного доступу потрібно створити рахунок. Для цього необхідно сфотографувати свій паспорт та ідентифікаційний код, на підставі цих документів створюється профіль клієнта і відкривається особовий рахунок. Після того як ви пройшли етапи реєстрації, Монобанк запускає процес виготовлення карти. Забрати карту можна у відділеннях обслуговування або ж скористатися пропозицією безкоштовної доставки. Коли карта виявиться у вас на руках, вам залишається тільки підписати анкету для банку. Це буде єдиний момент, коли вам доведеться контактувати з працівниками фінансової організації – всі інші операції можна здійснити в режимі онлайн за допомогою програми.

Крім традиційних фінансових послуг, Monobank пропонує кредити на карту на вигідних умовах.

Швидка позика на карту в МФО Monobank

Оформити кредит досить просто, адже для цього вам не потрібно вирушати у відділення. Ви заповнюєте реєстраційну анкету і відправляєте всі дані в банк. При цьому, чим більше даних ви надасте, тим вище відсоток схвалення і сума самої позики. Анкета складається з окремих пунктів, при заповненні яких вам нараховуються відсотки – чим більше підсумкова сума, тим вище шанс на отримання кредиту.

Промокоди Monobank

GooglePlay AppStore

Умови займу в Монобанк

Розмір кредиту: 1 000 - 200 000 грн
Процентна ставка: 3,2%
Термін: від 1 до 92 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 до 75 років
Перелік необхідних документів: ІПН, Паспорт
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Monobank

Веб Сайт: https://www.monobank.ua
Юридична адреса: м. Київ, Вул.Автозаводська 54/19
Телефон: 0 (800) 205 205
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 00:00-24:00 Сб-Нд: 00:00-24:00

📈 Динаміка запитів по Монобанк в Google

🎬 Відео про MonoBank (Монобанк)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от Монобанк на любую сумму до 200000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про MonoBank (Монобанк) ?

Як сайт https://www.monobank.ua виглядав у минулому?


Максимальна сума становить 100 тисяч гривень, а користувач може запросити будь-яку суму позики. При цьому банк Monobank може переглянути рішення і підвищити кредитний ліміт. Умови використання позики схожі з кредитною карткою, тобто ви можете повернути всю витрачену суму протягом 62 днів, і вам не доведеться сплачувати відсотки. Деякі оплати виробляються з нульовою комісією:

  • Оплата товарів або послуг в магазинах;
  • Поповнення рахунку мобільного телефону;
  • Комунальні та бюджетні послуги.

За зняття готівки, переказ з картки на картку або переказ на рахунок доведеться заплатити комісію в 4%.

Ви здійснили вхід в Monobank що далі?

Кредитна організація Monobank реалізувала нестандартну, але ефективну систему оцінки клієнтів. У цього банку немає відділень, а рішення про видачу кредитів будується на уважному аналізі різних даних. У деяких випадках вам може прийти відмова, причини негативного рішення часто полягають в наступному:

  • Невідповідні дані. Якщо при пред'явленні документів кур'єру особисті дані не збігаються з тією інформацією, яку ви вказали в додатку, то подібні ситуації можуть послужити причиною відмови.
  • Розбіжність ідентифікаційного коду. Банк може відхилити заявку, якщо не буде збігатися фотографія або ж ідентифікаційний код.
  • Відсутність стандартних документів. Якщо заявку подає індивідуальний підприємець, то буде потрібна податкова декларація. Приватні особи повинні надати довідку про доходи, щоб довести свою платоспроможність.
  • Помилкові дані. Не намагайтеся обдурити банківську систему і вказати невірні дані, так як помилкова інформація служить цілком обгрунтованою причиною відмови.

Якщо ви не приховуєте особисті дані і правильно заповнили анкету, то отримати схвалення буде досить просто.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Моно Банк?

Монобанк: з турботою про клієнтів

При необхідності кожен клієнт може скористатися послугою реструктуризації боргу і перенести запланований платіж. Для вирішення подібних питань вам потрібно зв'язатися зі співробітником банку і обговорити ситуацію в особистому порядку. Суворих умов для подібних випадків не існує, кожна заявка розглядається в індивідуальному порядку.

У випадку, коли ви не можете вчасно погасити борг, краще заздалегідь продумати подібний варіант вирішення проблеми. Якщо порушується термін виплати, то процентна ставка зростає до 6,4 %, а на клієнта накладається пені. Штраф за прострочення в тридцять днів становить 50 гривень, а при порушенні зобов'язань більш ніж на три місяці пені зростає до 100 гривень.

Як повернути кредит в Monobank?

Фінансова установа отримала безліч позитивних відгуків, а зручна система взаємодії є головною перевагою даного сервісу. Так як відділень у банку немає і фізичної взаємодії з співробітниками не заплановано, ви можете зв'язатися з фахівцями по телефону або в мобільних додатках Вайбер і Телеграм. Банк працює тільки в режимі онлайн, але можна в будь-який час отримати повну відповідь від грамотного та кваліфікованого співробітника компанії.  

Цікава стаття по темі: Гроші до зарплати

Монобанк відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Манивео (Moneyveo)

Оформити заявку в MonoBank