Манибум пропонує до 4000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Moneyboom
Moneyboom (Манибум)

Moneyboom кредит онлайн Манибум

Розмір кредиту:250 - 4000 грн
Термін:від 5 до 30 днів
Ставка:1,75% на день
Рейтинг 4.46 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Moneyboom вхід в особистий кабінет

Хочете отримати кредит на карту, але не можете підібрати хорошу компанію, якій можна довіряти? Money BOOM – це сервіс, який надає вигідні умови мікропозик для жителів України. Відгуки клієнтів говорять про цю організацію в позитивному ключі. Таку послугу, як позика, організація надає вже 4 роки. Кредити надаються терміном від 5 до 30 днів. Money BOOM не пред'являє своїм клієнтам будь-які жорсткі правила, отримати гроші на короткий час може практично кожен. Мінімальний поріг видаваних кредитів – 250 гривень, постійні клієнти можуть отримати до 4000 за заявкою. Найчастіше подібні організації звертаються люди, у яких затримують зарплату, трапляється ситуація з непередбаченими витратами або просто був неправильно спланований бюджет.

Манибум особистий кабінет

Moneyboom головна сторінка

Сьогодні кожна мікрокредитна організація прагне дати клієнтам найвигідніші умови, проте MoneyBOOM все одно виділяється на тлі інших. В Україні досить микрокредитных організацій з-за чого має місце конкурентна боротьба, виграють в ній переважно прості люди, так як всі прагнуть надати найбільш комфортні умови.

Манибум вхід

Багатьох цікавить, які умови пропонує MoneyBOOM.ua і чому брати позику вигідно? Відсоток обов'язково супроводжує будь-який кредит або позику, при цьому абсолютно неважливо, взяли ви його в банку або в мікрокредитній організації. Ви в будь-якому випадку переплатите певний відсоток, питання тільки в тому, наскільки великим буде. Дізнайтеся розмір майбутніх відсотків до того, як відправляти заявку на кредит. МаниБум надає однакові умови як новим клієнтам, так і постійним, процентна ставка дорівнює 1,75% щодня. Однак є одна важлива деталь. Якщо використовувати спеціальний промокод, вас чекає велика знижка. Наприклад, замість стандартних 1,75%, ваша переплата складе 0,85%. На сайті компанії є кредитний калькулятор, скористайтеся ним, щоб точно дізнатися суму переплати. Вкажіть бажану суму кредиту, і на екрані з'явиться термін кредитування і цифра переплати за користування послугою. MoneyBOOM має деякі обмеження для отримання позики, але в загальному політику організації можна сміливо назвати лояльною.

Умови займу в Moneyboom

Розмір кредиту: 250 - 4000 грн
Процентна ставка: 1,75% на день
Термін: від 5 до 30 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 20 років
Перелік необхідних документів: Персональна банківська карта
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Манибум

Веб Сайт: https://moneyboom.ua/
Юридична адреса: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, д. 41
Телефон: 38 (044) 490 99 90
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 00:00-24:00 Сб-Нд: 00:00-24:00

📈 Динаміка запитів по Moneyboom в Google

🎬 Відео про Moneyboom (Манибум)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от Moneyboom на любую сумму до 4000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Moneyboom (Манибум) ?

Як сайт https://moneyboom.ua/ виглядав у минулому?


Моней Бум реєстрація

Вимоги MoneyBOOM до позичальника:

  • ідентифікаційний номер платника та паспорт громадянина України;
  • Мобільний телефон і доступ до інтернету;
  • Прописка та проживання на території України;
  • Повноліття позичальника;
  • Банківська карта будь-якого Національного банку.

Як взяти кредит онлайн в Moneyboom?

переваги компанії Moneyboom

Відправляти заявку на кредит варто тільки після того, як ви ознайомитеся з усіма мінусами і плюсами компанії. Особливо в цьому вам допоможуть відгуки вже діючих клієнтів. Всі мікрокредітние організації працюють за одним принципом, видаючи позики на термін до кількох місяців, проте сума і деякі умови все ж відрізняються. Зупинимося на перевагах MoneyBOOM.

Швидка позика на карту в МФО Манибум

Комп'ютер під рукою – це все, що вам потрібно, щоб оформити кредит. Крім того, ви отримаєте особистий кабінет, зробивши вхід в який, зможете виконувати різні операції і дізнаватися все поточну інформацію по вашому боргу. У разі якщо ви не встигаєте з певних причин виплатити кредит в обумовлений термін, можна абсолютно безкоштовно виконати операцію пролонгації.

Промокоди Манибум

Moneyboom цінує кожного клієнта

Не забувайте час від часу відвідувати інформаційний розділ сайту, щоб не пропустити черговий розіграш великих призів, який проводиться між клієнтами організації. Відповідь на заявку за запитом ви отримаєте вже через 10 хвилин. Для погашення заборгованості вам не потрібно буде виходити з дому, так як є кілька способів внести гроші на рахунок.

Цікава стаття по темі: Кредит студентам

Moneyboom відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Оформити заявку в Moneyboom