Money24 пропонує до 3000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Money24
Money24 (Мани24)

Money24 (Мани24) особистий кабінет, відгуки, умови кредиту

 • Розмір кредиту50 - 3 000 грн (до 20 000 грн)
 • Термін:від 1 до 30 днів
 • Ставка:з 22% до 39,7% на місяць 0.73% - 1.32% на день
Рейтинг 4.22 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Навігація сторінкою:

Микрокредитная організація Money24 працює з широким колом населення і видає короткострокові позики на вигідних умовах. При цьому політика компанії широко пропагує послуги кредитування в режимі онлайн, новим клієнтам пропонуються вигідні умови отримання позики. Можна отримати суму до 3000 гривень терміном на 30 днів, а в якості заохочення вартість виплати зменшена наполовину. Такий підхід створює оптимальні умови для отримання кредиту на карту на найвигідніших умовах.

головна сторінка Money24

Як отримати кредит?

Позику від Money24.ua оформляється в режимі на офіційному сайті, а для подачі заявки необхідно надати наступні документи:

 • Загальногромадянський паспорт України;
 • Довідка з номером платника, яку багато хто знає як ідентифікаційний код;
 • Діюча карта будь-якого банку, який здійснює діяльність на території країни;
 • В якості додаткових документів портал може зажадати закордонний паспорт, свідоцтво про шлюб або ж ряд інших ідентифікаційних документів.
як взяти кредит в Money24?

Відсоток схвалень в Money24.ua досить високий, і позика видається будь-якому громадянину України у віці від 18 до 65 років. Максимальна сума кредиту становить 20 тисяч гривень, а процентна ставка коливається від 22 до 39,7 % в місяць.

Для заповнення анкети на сайті Money24 ua необхідно підготувати скани сторінки паспорта – в обов'язковому порядку буде потрібно 1, 2 і 3 сторінки, а також листи з відміткою про укладення шлюбу. Скани повинні бути чіткими, всі написи повинні добре читатися, а фотографія не бути розмитою або засвіченої.

Реєстрація на сайті money24.ua

Для оформлення позики Money24 потрібно створити особистий кабінет і здійснити вхід під зареєстрованим ніком. Так як ви надаєте свої особисті дані і скани документів, то можливість оформлення заявки з'явиться тільки після реєстрації на сайті.

Умови займу в Money24 (Мани24)

Розмір кредиту:50 - 3 000 грн (до 20 000 грн)
Процентна ставка:з 22% до 39,7% на місяць 0.73% - 1.32% на день
Термін:від 1 до 30 днів
Способи отримання:Готівкою, на карту
Вік:від 18 років
Перелік необхідних документів:Паспорт громадянина України; ІПН; Банківська картка
Кредитування в містах:Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Money24 (Мани24)

 • 🌐 Сайт:https://www.money24.ua/
 • 📌 Юридична адреса:м Тернопіль вул. Бойківська, 4
 • 📞 Телефон:
  38 (044) 390 45 15 38 (068) 359 10 75 38 (066) 764 04 84
 • 📧 Email: [email protected]
 • 🕖 Графік роботи
  Пн-Пт: 10:00-22:00 Сб-Нд: 10:00-22:00

📈 Динаміка запитів по Money24 (Мани24) в Google

🎬 Відео про Money24 (Мани24)

Де я можу знайти більше інформації про Money24 (Мани24) ?

Як сайт https://www.money24.ua/ виглядав у минулому?


Створення особистого кабінету відніме всього пару хвилин, для цього доведеться заповнити реєстраційну форму, де вказується деяка особиста інформація, Адреса електронної пошти та номер мобільного телефону. Всі дані зберігаються в зашифрованому вигляді, і ви можете не турбуватися, що ваша персональна інформація потрапить в погані руки. Портал Money24 використовують сучасні системи шифрування, які гарантують високий ступінь захисту. Створити Особистий кабінет вигідно ще й з тієї причини, що наступні позики можна оформити на ще більш вигідних умовах.

Як повернути гроші в Money24?

Позику від Money24 необхідно погашати рівними частинами через певний час. Для цього можна використовувати особистий кабінет або ж банківську карту. Відсотки за користування кредитом будуть списуватися автоматично, і вам не доведеться відвідувати відділення для маніпуляцій з оплатою. При цьому оплату можна проводити в будь-який час доби або у вихідні дні, Комісія за переказ не береться.

 як повернути кредит в Money24?

Якщо ж у вас немає доступу до інтернету, то можна оплатити кредит готівкою з допомогою терміналів. Однак приготуйтеся до того, що за переказ належить заплатити комісію, а самі гроші надійдуть тільки через кілька днів.

Пропозиції від організації Мані24

Компанія активно підтримує створення міцних зв'язків зі своїми клієнтами, і постійні позичальники можуть отримати кредит на більш вигідних умовах із зниженою відсотковою ставкою. Крім цього, ви можете взяти участь в програмі «Приведи друга». Від вас потрібно лише привести нового клієнта для компанії, і вам гарантовано винагороду. Позитивні відгуки про діяльність мікрофінансової організації та чудові умови – це головна гарантія того, що таке співробітництво буде вигідним і продуктивним. На офіційному сайті є контакти, за якими можна зв'язатися і отримати всю необхідну інформацію.

Цікава стаття за темою: Кредит пенсіонерам

Відгуки про: Money24 (Мани24)


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Быстрозайм (bistrozaim)

Оформити заявку в Money24