Kredobank пропонує до 300000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Кредобанк
Кредобанк (kredocash.com.ua)

Кредобанк кредит онлайн Kredobank

Розмір кредиту:1 000 - 300 000 грн
Термін:6, 12, 18, 24, 30, 36, 42, 48, 54, 60 місяців
Ставка:Немає інформації
Рейтинг 3.9 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Кредобанк допомагає споживачам втілювати в життя всі особисті мрії. Не потрібно відкладати покупку, якщо реально зробити її вже сьогодні, оформивши позику на вигідних умовах. Організація пропонує молоді не зволікати, а обзавестися власним житлом, за привабливим іпотечним контрактом. Відгуки людей, які прийняли рішення співпрацювати з нею - вкрай позитивні. Перевагу в кредитуванні віддається людям з оформленим джерелом доходу, віком від 21, з підтвердженим стажем не менше півроку.

Кредобанк вхід в особистий кабінет

kredobank.com.ua головна сторінка

Зробивши перехід на сторінку, рекомендується ознайомитися зі списком надання послуг, особливостями з персонального обслуговування. Є можливість залишити скаргу або ідею щодо поліпшення. Дізнатися розташування найближчих відділень і банкоматів.

Кредобанк пропонує візитерам взяти кредит до зарплати. Обумовлюються обставини у відділенні установи. Переваги очевидні:

 1. Не зобов'язують платити за страховку (тільки за бажанням звернувся).
 2. Якщо потрібно до 35 000, то довідка про доходи не знадобиться.
 3. Максимально можлива норма - 300 000.
 4. Високий ліміт довіри: без заклада і поручителів.
 5. Стабільний щомісячний внесок.
 6. У процесі надання послуг не змінюється процентна ставка та умови кредиту.

Правила такого кредиту в Кредо Банк:

 1. Тільки в державній валюті (гривня).
 2. Від 6 до 60.
 3. Вік - 21-75.
 4. Документально підтверджене працевлаштування, зі стажем 3 міс. і вище.
 5. Від 1 000 до 300 000 гривень.

Банківських продуктів з видачі в касі кілька. Припис підбирається індивідуально, під запити здобувача. Періодично, для залучення нових відвідувачів і заохочення старих, проводяться промо-акції, зі знижками. Найчастіше, на перший кредит, замовлений в мережі, реально отримати знижку до 10%. Розмова йде про зниження цілісних відсотків річних. Чим більше позика, тим дешевше.

Kredobank особистий кабінет

kredobank.com.ua

Сама назва говорить про продукт: в борг реально взяти від 1 000 до 300 000. Показники % не можна назвати низькими - 60,5-69,9%. Зрозуміло, вимагають пред'являти довідку про доходи. Все число ділиться на рівні частини для виплати. Вік заявника важливий: 21-75. Розглядається звернення протягом одного робочого дня. Є пропозиція Відправити заявку не виходячи з дому, і отримати попереднє рішення.

Очевидна гідність ініціативи-не доведеться приводити поручителів, давати контакти близьких, мати власність (для заклада). Основні вимоги: бути громадянином України, з пропискою. Зіпсована Історія в УБКИстане причиною для відмови. Умови:

 1. Від 1 000 до 300 000.
 2. На термін від 6 до 60.
 3. Внески ануїтетні.
 4. Попереднє внесення заборгованості не несе за собою жодних штрафних санкцій.
 5. Комісією оподатковується надання кредиту: 5% від загальної складової.
 6. Забезпечення (гарантія) не є необхідним.

Kredobank вхід

Заявку вийде відправити, заповнивши анкету на офіційному сайті. Заповнена інформація обробляється додатком, виноситься попереднє рішення. Якщо запит схвалений, то заявник запрошується у відділення для підписання угоди (приходить смс сповіщення або телефонний дзвінок консультанта). Заявка розглядається оперативно, але не менше 30 хвилин. Річні складають 84,99%.

На сторінці розміщена форма з бігунками. Калькулятор розраховує кількість переплати і щомісячного розрахунку за вказаний особою період. Наочно оцінити персональні можливості для повернення боргу, і вибрати відповідну конфігурацію. “Швидкі готівкові” - це:

 • Відсутність примусового страхування;
 • Видаються для будь-яких цілей;
 • Без довідки про доходи до 50 000 гривень;
 • Мінімальний пакет документів (ІПН, паспорт);
 • Не потрібно вносити поруку або приводити з собою поручителів;
 • Можливість віддати обіцяне в Kredobank раніше терміну;
 • Фіксований щомісячний внесок.

Важлива вимога, щоб особа була офіційно працевлаштована не нижче від 6 міс. Стаж на справжньому місці роботи - більше 3 міс. Погашається заборгованість Кредо Банк через термінали самообслуговування, касах, використовуючи розрахунковий рахунок.

Кредо Банк реєстрація

Цей продукт створений для особливих споживачів. Мінімальна сума кредитування - 50 000. Максимальна - 100 000, під 49,99%. Важливо, щоб здобувач мав офіційне місце роботи і підтвердив зазначений дохід документально. Видаються в гривнях, на період від 6 до 60. Вікові рамки: 21-75. Якщо враховувати великий розмір запиту, то рішення приймається відносно швидко: протягом 24 годин. Відноситься до термінових, хоча моментальним його назвати не можна.

Другий підвид “готівки” - VIP+. Збільшено межу кредиту: від 100 001 до 300 000 в національній валюті, без забезпечення та поручителя. Відсотки нижче - 33,99%. Вимоги до аналогічного, що звернувся.

Як взяти кредит онлайн в Кредобанк?

Послугу оцінять користувачі, які мають непогашені кредитні зобов'язання в різноманітних фінансових структурах. Всі ці дрібні борги допускається погасити за допомогою Кредобанку, замовивши один великий кредит. Вийде значно заощадити на комісіях і відсотках. Є вбудований калькулятор. На ньому дозволено ввести порядок щомісячних витрат на ряд структур, і на власні очі оцінити вигоду рекомендації.

Kredobank підтримує громадян, які задумалися про покупку житлоплощі на первинному ринку. Кредит на будівництво квартири з фондовим угодою, видається виключно офіційно працюючим претендентам. Основні умови:

Швидка позика на карту в МФО Kredobank

kredobank.com.ua
 1. Максимальне обмеження в кредитуванні - до 3 000 000 грн.
 2. На період не більше 20 років.
 3. Нестабільна процентна ставка.
 4. В державній валюті.
 5. Заставою виступає об'єкт будівництва (або інша житлоплоща, відповідної вартості).
 6. Страхування (предмета поруки, життя і здоров'я особистості, ризиків).

Як написано вище, число % нестабільно. В перший - третій роки потрібно заплатити до 40% (і більше). Надалі, число змінюється, в залежності від погашення позичальником боргу перед установою. Графік погашень клієнт вибирає самостійно. Є два варіанти:

 1. Платежі стануть з кожним місяцем ставати все менше.
 2. Вносити регулярно рівні частки.

Умови займу в Кредобанк

Розмір кредиту: 1 000 - 300 000 грн
Процентна ставка: Немає інформації
Термін: 6, 12, 18, 24, 30, 36, 42, 48, 54, 60 місяців
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 років
Перелік необхідних документів: ІПН, Паспорт
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Kredobank

Веб Сайт: https://www.kredocash.com.ua/, https://www.kredobank.com.ua/
Юридична адреса: 79026, м Львів, вул. Сахарова, 78
Телефон: 0 (800) 505 606
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 00:00-24:00 Сб-Нд: 00:00-24:00

📈 Динаміка запитів по Кредобанк в Google

🎬 Відео про Кредобанк (kredocash.com.ua)

С [24-02-2024] получайте первый кредит от Кредобанк на любую сумму до 300000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Кредобанк (kredocash.com.ua) ?

Як сайт https://www.kredocash.com.ua/, https://www.kredobank.com.ua/ виглядав у минулому?


Промокоди Kredobank

У разі придбання житла вторинного ринку, Кредо Банк пропонує такі правила кредитування:

 • Офіційне працевлаштування.
 • До 3 000 000 (в залежності від оціночної вартості).
 • На термін до 20 років.
 • Процентна ставка може змінюватися.
 • Валюта - гривня.
 • Тільки безготівкова форма видачі.
 • житлоплоща стає об'єктом поруки.

Ви здійснили вхід в Kredobank що далі?

Чому установа охоче видає кредити на нерухомість? Тому що бере участь в державній програмі “ Доступне житло”. Тобто, компенсація від держави - 30% від сукупної вартості. Переваги пропозиції очевидні:

 • Гроші знаходяться на рахунку. Тому, розпоряджатися фінансами зручно: дозволено перераховувати онлайн, отримувати банкноти в банкоматі;
 • Якщо у позичальника з'являється фінансова стабільність, і у нього виходить оплатити кредит раніше запланованого терміна, то пощастити не отримувати штрафи;
 • Максимальний термін внесення виплат - 20.

Який ідеальний портрет позичальника? Громадянин України, вік не перевищує 65, на момент закінчення дії угоди. Менеджери ретельно вивчають платоспроможність і активи клієнта (його дружини або чоловіка): добре, якщо він є власником нерухомості, крім предмета іпотеки. Безумовно, потрібна наявність постійного місця роботи і позитивної історії в УБКИ. Заставне майно перевіряють на ліквідність. У такій перевірці є плюс - кредитор не дозволить власним довірителю зв'язатися з шахраями або придбати небезпечний будинок, в поганому стані. Важливий нюанс: нерухомість, яка виступає як гарантія, повинна належати позичальнику. В квартирі не повинні бути прописані неповнолітні та пенсіонери.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Кредо Банк?

Кредобанк не випускає кредиток в чистому вигляді. Однак, продукти з овердрафтом. Тобто, з можливістю йти в негативний ліміт, при нестачі коштів на балансі. Даний проект орієнтований на власників зарплатних карт, під 23%, на термін до 12 міс. Гроші можна витратити на дрібні витрати - кредит до зарплати не передбачає можливості позичати великі кредити.

За встановленням кредитних обмежень можуть звернутися і нові відвідувачі. Процентна ставка становитиме 30% річних. Розмір позики передбачається трохи нижче, ніж у осіб зі співпрацею на постійній основі. Щоб зробити запит на збільшення рамок, потрібно використовувати карту кілька місяців, щоб кредитор переконався в платоспроможності.

Привілеї поширюються на співробітників з бюджетної сфери, а особливо з податкової інспекції. Для них надається знижка-всього 14% річних, за застосування кредитних коштів. Дивіденди розраховуються щодня, безкоштовний період відсутній. Обмеження близько 2 000 грн, розраховується в Kredobank індивідуально для кожної особи, залежно від щомісячних надходжень на рахунок. Заборгованість повинна погашатися в кінці кожного місяця.

Розгляд заявки на кредит платне: 25 грн. На встановлення меж теж треба розщедритися: від 0,5% до 1% в сукупності. Плата за пролонгацію угоди також становить 1%. Переваги пропозиції: консультанти не вимагають пред'являти додаткові документи, збирати довідки. Менеджер користується інформацією знаходиться в базі.

Як повернути кредит в Kredobank?

Щоб зробити авторизацію в особистому кабінеті, знадобиться персональний ідентифікатор. Він абсолютно секретний: вручається стороні в білому паперовому конверті, після укладення договору. Перший, одноразовий пароль для входу в систему складається з восьми цифр. Його слід змінити в першочерговому порядку, щоб уникнути несанкціонованого доступу згодом. Якщо пароль планується менше 8 цифр, то перед новим записують нулі, щоб в сукупності було вісім. Персональний ідентифікатор змінити не можна - він дається на весь час використання персонального кабінету.

Щоб керувати рахунком через інтернет, особі необхідно прийти в будь-яке відділення з паспортом. За лічені хвилини менеджер підключить послугу і дасть розгорнуту інструкцію з використання цього інструменту. Беззастережно особиста присутність власника: інформація конфіденційна.

Как погасить кредит в Кредо Банке?

kredobank.com.ua

Кредо Банк рекомендує не витрачати дорогоцінний час на черги в касу. Сучасні і зайняті вдаються до терміналів самообслуговування і розміщених в мережі платіжних систем, Інтернет-банкінг.

інструкція з відшкодування через термінал:

 • Ввести телефон (зареєстрований в системі).
 • Можна ввести ініціали платника (не обов'язково), або вони з'являться автоматично.
 • прописати ІПН (якщо за особистими переконаннями громадянина він відсутній, то записують серію і номер паспорта. Прогалин не ставлять).
 • Вводять персональний № рахунку.
 • Порядковий номер власного договору, дату укладення (за бажанням платника).
 • Вносять розмір кредиту (гроші з урахуванням комісії).

Використовуючи платіжні системи в мережі:

 • Вказати мобільний телефон.
 • Заповнити графи з ПІБ відправника і одержувача.
 • Внести ІПН (або дані паспорта).
 • Вписати персональний рахунок.
 • Внести номер підписаних паперів, дату.
 • Написати число до оплати.

Виплата в інтернет-банкінг:

 • Користувач створює форму одноразового платежу (в розділі “операції ”).
 • Створює форму одержувача, здійснює платіж за реквізитами.
 • Якщо з'являється бажання, перерахування роблять регулярним (вказавши дату і необхідну для погашення суму. Той, що списується щомісяця автоматично. Актуально для зайнятих і забудькуватих претендентів).

Очевидно, що спосіб розрахунку вживаючи персональну обліковий запис значно економить час, і виключає помилки введення платіжних даних. Зручніше контролювати пересування по балансу, зберігати всі чеки в одній папці.

Кредобанк відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Оформити заявку в Кредобанк