Creditkasa пропонує до 10000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Кредит Касса
Кредит Касса (creditkasa.com.ua)

Кредит Касса кредит онлайн Creditkasa

Розмір кредиту:400 - 10 000 грн
Термін:від 1 до 27 днів
Ставка:0% - 2,00% на день
Рейтинг 4.51 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Кредит Касса вхід в особистий кабінет

Така компанія як Кредит Каса з'явилася на ринку вітчизняних фінансових послуг відносно недавно — в 2017 році. Саме тому вона поки не може похвалитися довгою історією. Проте вона активно вдосконалює сервіс, пропонує клієнтам нові послуги і дає можливість істотно скоротити терміни на отримання позики завдяки використання сучасної скорингової системи обробки заявок. Компанія працює за ліцензії та пропонує свої послуги на прозорих умовах, пропонуючи клієнтам ознайомитися з усіма реєстраційними документами та умовами взяття позики.

Creditkasa особистий кабінет

Кредит Каса як оформити кредит

Існує кілька переваг використання цього сервісу видачі коштів:

  • Кредит на карту можна отримати до 8 хвилин після оформлення заявки, що є високим показником швидкості навіть на тлі більших конкурентів, що пропонують отримати гроші за 15 хвилин і більше;
  • Отримання коштів у будь-який час доби, яка досягається завдяки використанню сучасної скорингової системи обробки даних і відсутності необхідності спілкування з оператором;
  • Шоб отримати кредит на карту не потрібно збирати багатьох довідок як для банку;
  • Грошовий кредит можна отримати без поручителів і великої кількості контактних осіб;
  • Не потрібно особисто відвідувати відділення для видачі.

Creditkasa вхід

Кредит Каса вимоги до позичальника

Щоб отримати позику в цій компанії достатньо мати Вік від 18 років і паспорт громадянина України. Компанія розглядає заявки навіть від тих громадян, у яких погана кредитна історія і в минулому були допущені прострочення. Скорингова система оцінює поточний стан фінансових справ позичальника і якщо в даний момент немає прострочень і потенційний позичальник справно виплачує борги за зобов'язаннями, то він цілком може розраховувати на видачу позики. Це ж стосується і людей, які тимчасово залишилися без роботи, студентів та пенсіонерів. У компанії Kreditkassa відносно невеликий відсоток відмов у видачі, тому варто розглядати можливість подачі заявки саме сюди.

Кредиткаса реєстрація

Оформити собі перший позику тут можна на значну суму до 10 тис гривень і терміном до 27 днів за ставкою 0,01%. Мінімальна сума кредиту становить 400 гривень. Саме тому даний варіант отримання коштів є оптимальним для кожного, кому потрібно придбати техніку або використовувати ці кошти на термінові витрати. Ця ж сума і терміни пропонуються постійним клієнтам, але процентна ставка тут істотно відрізняється. Починаючи з другого позики в Кредит Каса клієнт буде виплачувати компанії по 2% за використання позики в день.

Як взяти кредит онлайн в Кредит Каса?

Для оформлення заявки потрібно оригінал паспорта та ідентифікаційного номера. Сам процес заповнення заявки нічим не відрізняється від того, якою практикується в аналогічних компаніях. Для початку потрібно вказати свої паспортні дані Кредиткасса, після чого слід вказівку даних, які потрібні для створення особистого кабінету, а саме: номер мобільного телефону, електронна пошта, а також створення пароль і його підтвердження. Це потрібно для того, щоб клієнт надалі міг безперешкодно здійснювати вхід в свій обліковий запис і користуватися всіма перевагами такого кредитування.

На наступних етапах потрібно вказати свої контактні дані, дані з роботи, відомості про доходи, постійному місці проживання, а також витрати і додаткові поля, які не є обов'язковими, але при цьому дають можливість істотно підвищити шанси на схвалення заявки, тому їх рекомендується також заповнювати.

Умови займу в Кредит Касса

Розмір кредиту: 400 - 10 000 грн
Процентна ставка: 0% - 2,00% на день
Термін: від 1 до 27 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 до 75 років
Перелік необхідних документів: ІПН, Паспорт
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Creditkasa

Веб Сайт: https://creditkasa.com.ua/
Юридична адреса: 01133, м. Київ, вул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
Телефон: 38 (044) 333 52 22 38 (067) 373 37 57 38 (099) 373 37 57 38 (063) 373 37 57
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 08:00-20:00 Сб-Нд: 10:00-20:00

📈 Динаміка запитів по Кредит Касса в Google

🎬 Відео про Кредит Касса (creditkasa.com.ua)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от Кредит Касса на любую сумму до 10000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Кредит Касса (creditkasa.com.ua) ?

Як сайт https://creditkasa.com.ua/ виглядав у минулому?


Швидка позика на карту в МФО Creditkasa

"Особистий кабінет" на офіційному сайті компанії Кредит Каса виконаний у лаконічному стилі і має всього кілька опцій, щоб клієнт міг зручно ними користуватися. Для початку роботи досить пройти авторизацію за допомогою зазначеного логіна і пароля. Далі клієнт зможе переглядати свої дані і при необхідності вносити до них зміни, додавати і верифікувати нові банківські картки, а також прямо з кабінету оформляти нові заявки на кредит, адже там буде відображатися інформація про чинний позику, варіантах його погашення, а також з'явиться новий калькулятор позики, якщо не буде активних кредитів. При здійсненні роботи з сайтом саме особистий кабінет стане головним інструментом для проведення всіх операцій.

Промокоди Creditkasa

Компанія Кредит Каса не бере додаткові гроші з клієнтів за використання послуги пролонгації. Клієнт може просто погасити суму в розмірі накопичених відсотків і користуватися всіма перевагами сервісу далі. Для цього йому достатньо буде вибрати нову дату погашення кредиту.

Ви здійснили вхід в Creditkasa що далі?

Кредит Каса повернення кредиту

Можна повертати кошти частинами, тоді оплата за їх використання буде автоматично зменшуватися. Процедура повернення може здійснюватися кількома простими способами, зручними для клієнта, серед яких:

  • Здійснення платежу через інтернет-банкінг за реквізитами компанії та номером свого договору.
  • Платіж в будь-якому банківському відділенні за допомогою реквізитів компанії і своїм договором.
  • Через Особистий кабінет на сайті за допомогою своєї карти, що є найзручнішим способом.
  • Через термінал самообслуговування Приватбанку. Там буде потрібно вибрати зі списку необхідну послугу, ввести номер договору, звірити правильність всіх даних і внести оплату.

Важливо! Терміни зарахування грошей через термінали та Інтернет-банкінг складають до 3 днів. Це варто враховувати при погашенні або пролонгації кредиту.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Кредиткаса?

Головною акційною пропозицією від компанії Кредит Каса є оформлення першої позики під 0,01% на суму від 400 до 10 000 гривень, що рідко пропонують аналогічні компанії, адже велика сума є досить ризиковою для першої співпраці. Заради справедливості варто відзначити, що повну суму в 10 000 грн отримують далеко не всі, адже компанія залишає за собою право змінювати розмір схваленої суми в залежності від індивідуальної ситуації позичальника. Проте терміни позики і відсотки по ньому компанія не змінює, так що клієнт може отримати трохи меншу суму, але на тих же вигідних умовах.

Також компанія активно використовує промокоди на знижку по процентній ставці. Ними можуть користуватися всі постійні клієнти, які оформляють другий і наступний позики. Розміри знижок в такому випадку становлять до 50%. Іноді промокоди надсилаються клієнтам по електронній пошті, а деякі з них приходять через СМС-розсилку. Зазвичай такі знижки приурочені до свят або важливих дат для самої компанії.

Як повернути кредит в Creditkasa?

Варто відзначити багато позитивних відгуків клієнтів про високої швидкості обробки заявок на сервісі в цілому, адже клієнти компанії Кредит Каса отримують можливість швидко вирішити свої фінансові проблеми і не звертатися за допомогою в інші організації. Також клієнти відзначають високий професіоналізм служби підтримки, яка допомагає кваліфіковано вирішувати всі спірні питання.

Цікава стаття по темі: Приватний кредит

Кредит Касса відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Манивео (Moneyveo)

Оформити заявку в Кредит Каса