Ideabank.Ua пропонує до 200000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Идея Банк
Идея банк (ideabank.ua)

Идея Банк кредит онлайн Ideabank.Ua

Розмір кредиту:100 - 200 000 грн
Термін:до 5 років
Ставка:Немає інформації
Рейтинг 4.04 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Идея Банк вхід в особистий кабінет

Ідея Банк Головна сторінка

Ідея Банк надає кредитні кошти на будь-які потреби. Йде в ногу з часом: оформити позику можна онлайн або у відділенні. Організація задоволена конкурентоспроможна, виділяється серед інших пропозиціями, видати на руки велику суму. Рішення зобов'язується прийняти максимум через 15 хвилин.

Відділення знаходяться, в основному, в обласних центрах. Найбільше їх відкрито в місті Київ: цілих 14. Продукти банку користуються попитом, а програми можна підібрати на будь-який смак.

Ideabank.Ua особистий кабінет

Idea Bank не скупиться для своїх клієнтів. Кредит готівкою можна оформити до 200 000 UAH. Не кожна фінансова організація робить такі щедрі пропозиції. Програм кілька:

 • Простий. Пропозиція діє для людей, які досягли 21 року. Максимальний вік - 75. З можливістю оформлення канікул та поліпшень умов за ставкою для відповідальних платників. Щомісячний платіж розраховується за формулою: 9,99 за кожну тисячу, помножити на 4 тижні. Плюс тіло кредиту, рівними сумами. Щоб оформити, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН. Якщо здобувач на пенсії, то посвідчення.
 • Цільової. Оформляється для покупки великої побутової техніки, авто, ремонту. Не допускається, щоб позичальник був старше 65. Якщо кошти будуть використані за призначенням, то буде призначена знижка - 10%. Вона буде зарахована, коли заявник доведе чеками, на що він витратив кошти. Крім документів, що засвідчують особу, потрібно пред'явити довідку про доходи.
 • Консолідований. Створений для людей (до 75), які взяли кошти в декількох банках, під високий відсоток, і тепер мають складності з щомісячною оплатою. Ідея Банк пропонує рефінансувати заборгованість до 200 000 грн.
 • Під заставу нерухомості (власна квартира). Від 200 000 до 1 000 000 (приблизно 60% від заставленого майна). Зазвичай, таку позику беруть для створення свого бізнесу або придбання житла. Схвалення доведеться почекати до 5 робочих днів. Гроші не видаються на руки, перераховуються на рахунок. При наданні документів, клієнт повинен довести своє право на власність і пред'явити довідки про доходи за рік.
 • Big cash. Кредит на будь-які споживчі цілі. Головна умова: позичати потрібно від 200 000 грн до 300 000. Клієнт повинен бути старше 25 років. Потрібен папір, що підтверджує стабільний дохід.
 • Пенсійний. Примітно, що фінансова організація довіряє пенсіонерам до 75 днів. Більшість українських банків не піддають себе таким ризикам. Людям у віці, можуть несподівано знадобитися гроші на лікування, ремонт, подарунки онукам. Накопичити на великі покупки складно, тому простіше взяти кредит. Рішення приймається співробітниками банку за пів години.

Ideabank.Ua вхід

Ідея Банк кредит це просто

Три види карт ідея банк пропонує спробувати своїм клієнтам. Хоча зовні вони схожі, але в кожній з них є свої переваги.

Идея Банк реєстрація

 • Преміум версія кредитки, яка підтримує безконтактні платежі.
 • Кэшбэк 10% від покупок по терміналу, 5% - онлайн шопінг.
 • Пільговий період до 90 днів.
 • Ліміт 200 000 UAH.
 • У випадку, якщо карта не використовується, платити не потрібно.
 • Основна орієнтація - покупки в інтернеті. Споживчий кредит
 • Якщо наприкінці року залишається залишок на рахунку, то нараховується 10% особистих грошей.
 • Оформляється онлайн.

Card Blance Blue (23 – 65)

 • Створена для без % зняття готівки в банкоматі.
 • Ліміт - до 200 000 грн.
 • Щомісячний платіж - всього 7% від витраченого ліміту + 2% ставка.
 • Якщо гроші не використовуються, платити не потрібно.

Blance White (23 – 65)

 • Є безпосереднім аналогом онлайн Бланш.
 • Використовується не тільки як кредитка, але і як інструмент для зберігання власних заощаджень.
 • Як подається заявка в інтернеті
 • На головній сторінці офіційного сайту заповнюється анкета зі своїми персональними даними (слідуючи підказкам і відповідаючи на питання).
 • Приблизно через одну хвилину, прийде попереднє рішення в смс інформування.
 • Лунає дзвінок від консультанта. Він передзвонює в будь-якому випадку: Якщо заявка схвалена, то запрошує у відділення. Якщо ні - пояснює, що необхідно зробити, щоб наступного разу пощастило.
 • Готову кредитку можна забрати в найближчому відділенні.

Умови займу в Идея Банк

Розмір кредиту: 100 - 200 000 грн
Процентна ставка: Немає інформації
Термін: до 5 років
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 21 до 75 років
Перелік необхідних документів: ІПН, Паспорт
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Ideabank.Ua

Веб Сайт: https://www.ideabank.ua/
Юридична адреса: м. Львів, вул. Валова, 11
Телефон: 0 (800) 50 20 30
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 00:00-24:00 Сб-Нд: 00:00-24:00

📈 Динаміка запитів по Идея Банк в Google

🎬 Відео про Идея банк (ideabank.ua)

С [24-02-2024] получайте первый кредит от Идея Банк на любую сумму до 200000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Идея банк (ideabank.ua) ?

Як сайт https://www.ideabank.ua/ виглядав у минулому?


Як взяти кредит онлайн в Ідея Банк?

Щоб підключити послугу Інтернет банкінгу, і увійти в Особистий кабінет, необхідно замовити логін і пароль. Для цього, потрібно набрати номер телефону 0 800 50 20 30 (гаряча лінія для фізичних осіб) і запросити консультанта ключі. На мобільний прийде смс з даними, які вводять у відповідні поля.

Особистий кабінет онлайн дозволяє економити час. Будь-які банківські операції можна проводити, не виходячи з дому. Дизайн інтерфейсу приємний і сучасний. Завдяки тому, що логін і пароль знає тільки власник, вхід на персональну сторінку захищений від несанкціонованого доступу.

Доступ через мережу до своїх коштів, дозволяє не звертатися в банк для проведення операцій. Наприклад, щоб змінити ліміт, не потрібно дзвонити в кол-центр. Ситуацію можна вирішити самостійно, встановивши нові показники на своїй персональній сторінці.

Швидка позика на карту в МФО Ideabank.Ua

Ідея банк - кредит онлайн

Розвивати свій бізнес на Україні складно. Однак, щоб досягти висот, необхідно закуповувати нове обладнання, покращувати якість продукції, залучати професіоналів. Часто, для отримання коштів, потрібно щоб позичальник володів нерухомістю. А якщо у людини немає особистої власності? Саме таким людям, банк допомагає. Не обов'язково мати житло під заставу - кредит може бути виданий будь-якому приватному підприємцю. в якому банк бачить перспективу.

Промокоди Ideabank.Ua

Для тих осіб, які зареєстровані як ФОП (більше 6 місяців, є підтверджують папери), надається можливість позичити від 10 до 300 тис. грн. Термін для погашення - від року до трьох років. Другий варіант-укладення угоди овердрафт (для клієнтів, які мають свій бізнес). Взяти гроші можна строком до року, від 25 000 – 500 000 UAH. При цьому, надати документи, які доводять, що підприємницька діяльність ведеться більше 12 місяців. Якщо є позики в інших кредитних установах, пред'явити папери, які доводять погашення процентної ставки вчасно (як мінімум, за 6 місяців).

До 75 тис. грн видається без пред'явлення звітності. Однак, щоб отримати велику суму, доведеться зібрати пакет документів або зробити заставу. Відповідь за заявкою буде дана людині через 24 години після звернення. Більш вигідні умови для претендентів, які відкрили рахунок. Борг можна погашати достроково, без переплат.

Ви здійснили вхід в Ideabank.Ua що далі?

Трапляється, що відповідальні люди, які взяли в борг, не можуть виплачувати. Кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку. Ідея Банк йде назустріч, пропонує способи вирішення проблемної ситуації. Зазвичай, відбувається зменшення щомісячного внеску до комфортної суми. Свою неплатоспроможність необхідно довести протягом 20 днів:

 • Надати копію свідоцтва про смерть близького родича (чоловік, дружина, діти, батьки).
 • Ксерокопія трудової книжки, якщо втрачена робота.
 • Свідоцтво про народження дитини, довідка про оформлення декретної відпустки.
 • Повістка з військкомату (про призов)
 • Акт про те, що все майно постраждало в пожежі.
 • Довідка про банкрутство підприємства або ПП.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Идея Банк?

Ідея Банк - новини компанії

Аналізуючи відгуки клієнтів, можна відзначити:

 • Персонал банку підібраний відповідально. Співробітники чуйні, ввічливі до людей.
 • У разі форс-мажорних обставин, банк йде на зустріч.
 • Програма лояльності постійно вдосконалюється.
 • Позики схвалюють літнім людям.
 • Процентна ставка досить помірна.

Нижче представлена таблиця, в якій фігурують продукти банку:

Термін (міс.)максимум%Знижки, бонуси
Простий60200 0009.9 за 1000*4Канікули
цільової60120 000 -10%
консолідований 60 200 000рефінансування
застава1201 000 000 -
Big cash60300 000 Програма лояльності
Під депозит60300 000Осн.+ 5%-
Пенсійний4820 000-
Card Бланш online-200 0007% + 2%Кэшбэк(КБ)
Card Бланш Blue-200 0007% сума + 2% ставкаКБ
Card Бланш White-200 0007% +2%КБ

Як повернути кредит в Ideabank.Ua?

Наявність під рукою кредитної картки, робить людину більш впевненою в собі. Гроші можуть знадобитися в будь-яку хвилину. Продукти від Ідея Банк поєднують в собі відразу три позитивних якості: відсутність комісій, кешбек від покупок, гнучка програма лояльності. Якщо клієнт володіє Карт Бланш, і приводить свого друга, то гарантовано отримує на рахунок 500 UAH винагороди.

Карта інноваційна, створена за останніми технологіями World MasterCard. Оформляється у відділенні банку або онлайн абсолютно безкоштовно. При операціях, пов'язаних з платежами, спрацьовує захист 3D – Secure. Це система, при якій, кожну оплату необхідно підтверджувати кодом з смс.

Идея Банк відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Оформити заявку в Идея банк