Финми пропонує до 5000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Finme
FinMe (Финми)

Finme кредит онлайн Финми

Розмір кредиту:200 - 5 000 грн
Термін:від 3 до 15 днів
Ставка:2,9% на день
Рейтинг 4.03 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Finme вхід в особистий кабінет

Мікрокредит – це новий фінансовий продукт, який стає все більш популярним серед жителів різних міст України. Для оформлення позики та отримання кредиту на картку необхідно лише надати паспортні дані та підтвердити особу за допомогою ідентифікаційного коду. Портал Finme credit працює з клієнтами всіх категорій, і отримати схвалення досить просто. Основними умовами отримання позики від Fin me є наступні вимоги:

Финми особистий кабінет

Finme головна сторінка
 • Сума кредиту-від 200 до 3000 гривень;
 • Процентна ставка – від 2,9%;
 • Термін кредитування - від 3 до 15 днів;
 • Вік позичальника – від 18 до 69 років.

Финми вхід

Умови отримання досить лояльні, а оформлення заявки проводиться в онлайн режимі, що також дуже зручно для сучасних клієнтів.  

Finme Кредит реєстрація

Новини від Fine

Finme – це інтернет сервіс надання фінансових послуг населенню, а для відправлення заявки можна створити особистий кабінет на офіційному сайті. Процес подання заявки виглядає наступним чином:

 • Розрахунок суми і терміну кредитування. При вході на портал ви бачите перед собою калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати термін кредитування, суму і повну вартість позики.
 • Надання даних. Після того, як ви визначилися з сумою, потрібно заповнити анкету, де вказують особисті паспортні дані та номер мобільного телефону.
 • Розгляд заявки. Після відправки анкети потрібно трохи почекати, але термін розгляду займає всього кілька хвилин.
 • Паперові формальності. Після отримання схвалення ви відправляєтеся до найближчого партнера порталу Finme для проставлення підписів на паперовому варіанті договорі.

Умови займу в Finme

Розмір кредиту: 200 - 5 000 грн
Процентна ставка: 2,9% на день
Термін: від 3 до 15 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 до 69 років
Перелік необхідних документів: ІПН, Паспорт
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Финми

Веб Сайт: https://finme.ua/
Юридична адреса: 01135, Україна, м. Київ, вул. В'ячеслава Чорновола, 12
Телефон: Телефон не вказано
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 08:00-21:00 Сб-Нд: 08:00-21:00

📈 Динаміка запитів по Finme в Google

🎬 Відео про FinMe (Финми)

С [23-02-2024] получайте первый кредит от Finme на любую сумму до 5000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про FinMe (Финми) ?

Як сайт https://finme.ua/ виглядав у минулому?


Як взяти кредит онлайн в Finme?

Компанія отримала безліч позитивних відгуків, а система подачі онлайн заявки набагато спрощує процес отримання позики. До того ж, запропоновані умови дуже вигідні, а розгляд заявки триває всього пару хвилин. Портал цікавий тим, що подає заявки на позику в різні компанії і підбирає оптимальні умови отримання кредиту на карту. Таким чином, відправивши одну анкету, ви отримуєте можливість переглянути пропозиції від різних організацій і вибрати найбільш підходящий варіант для себе особисто.

Швидка позика на карту в МФО Финми

Акції компанії Finme.ua

Інтернет портал Finme дає прекрасну можливість зайняти невелику суму грошей, а мінімальний пакет документів для подання заявки розрахований на клієнтів з різними фінансовими можливостями. Головними перевагами Finme можна назвати наступні плюси:

 • Високий шанс схвалення. Заявка на отримання кредиту відсилається в різні мікрофінансові організації, що набагато підвищує відсоток отриманих схвалень.
 • Швидкий термін розгляду. Відразу після входу на офіційний сайт і оформлення заявки запускається процес розгляду кандидатури позичальника, тому отримання схвалення не займає багато часу.
 • Акції. Портал Finme періодично проводить різні бонусні заходи, можна використовувати промокоди для зменшення процентної ставки або ж збільшення терміну кредитування.
 • Широкий віковий діапазон. Як правило, кредитні компанії встановлюють жорсткі вікові рамки, людям передпенсійного віку дуже складно отримати схвалення. Але в компанії Finme Credit йдуть назустріч навіть пенсіонерам.
 • Консультація. В особистому кабінеті є можливість отримати детальну консультацію з будь-якого питання і вибрати кращі умови кредитування.

Промокоди Финми

Мікропозики від Findme

Мікрозайм – це новий фінансовий продукт, який стає все більш затребуваним і популярним. Однак різноманітність пропозицій часом ставить в глухий кут, і знайти щось дійсно вигідне або оригінальне досить складно. Завдяки порталу Finme ви можете буквально тримати руку на пульсі, а підписавшись на розсилки будете отримувати найсвіжішу інформацію з ринку кредитування. На офіційному сайті представлені контакти для зв'язку з представниками, і при виникненні труднощів оформлення заявки на кредит в режимі онлайн ви можете скористатися іншими засобами зв'язку.

Цікава стаття по темі: Терміновий кредит

Finme відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Быстрозайм (bistrozaim)

Оформити заявку в FinMe