Кредитон пропонує до 2000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Crediton
Кредитон (crediton.ua)

Crediton кредит онлайн Кредитон

Розмір кредиту:300 - 2 000 грн (до 10 000 грн)
Термін:від 1 до 180 днів
Ставка:1.9% на день
Рейтинг 4.58 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Crediton вхід в особистий кабінет

Компанія Кредитон (crediton.ua) вже більше 3 років присутній на вітчизняному ринку мікрокредитування. Дівчинка з блакитними волоссами це основна фішка компанії. Вона пропонує клієнтам можливість отримання грошей в сумі до 15 тисяч гривень терміном на місяць. Завдяки постійному вдосконаленню сервісу клієнти, які хочуть взяти кредит на карту, отримують багато можливостей для спрощення цього процесу. Також компанія постійно вдосконалює свою цінову політику і пропонує клієнтам нові вигідні акції.

Кредитон особистий кабінет

Кредит онлайн (crediton.ua)

Сума схваленого кредиту буде в першу чергу залежати від того, в перший раз ви берете позику на порталі чи ні. Нові клієнти можуть отримати не більше 3000 гривень. Якщо перший досвід виявиться вдалим для Вас і для організації, ви проявите себе як сумлінний клієнт, одержуваний в майбутньому кредит може бути вже до 15000 гривень. Кредитон багато в чому відрізняється від конкурентів сфери, але найголовнішою перевагою є система розрахунків. У позики немає чітких дат повернення, ви можете користуватися ним необмежену кількість часу, головне – вчасно платити відсотки за встановленою ставкою. Важливо пам'ятати, що різниця між датами платежів не повинна перевищувати 10 днів.

Кредитон вхід

Як працювати з сервісом Кредитон (crediton.ua)

Щоб отримати кредит на карту, необхідно надати лише три документи, а саме:

 • Паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • Пластикову карту будь-якого українського банку.

Не потрібно витрачати час і обходити десятки інстанцій для отримання довідок, досить просто зайти на сайт і залишити заявку. Кредит видається без застави, для його отримання потрібен тільки Інтернет зі стабільним доступом.

Умови займу в Crediton

Розмір кредиту: 300 - 2 000 грн (до 10 000 грн)
Процентна ставка: 1.9% на день
Термін: від 1 до 180 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 до 70 років
Перелік необхідних документів: Паспорт громадянина України; ІПН; Банківська картка
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Кредитон

Веб Сайт: https://www.crediton.ua/
Юридична адреса: 01032, м. Київ, Жилянська, 75, під'їзд 2, 2 поверх, офіс 7
Телефон: 0 (800) 330 273
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 09:00-21:00 Сб-Нд: 10:00-19:00

📈 Динаміка запитів по Crediton в Google

🎬 Відео про Кредитон (crediton.ua)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от Crediton на любую сумму до 2000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про Кредитон (crediton.ua) ?

Як сайт https://www.crediton.ua/ виглядав у минулому?


Krediton реєстрація

позика в режимі онлайн (crediton.ua)

при першому зверненні до Кредитона (crediton.ua) карта клієнта обов'язково проходить верифікацію. Це необхідно для того, щоб переконатися в достовірності даних. Також це гарантія безпеки позичальника, так як транзакції будуть проводитися на його ім'я. У житті трапляються різні ситуації, і карта може потрапити в руки шахраїв, в такому випадку ідентифікація підтвердить, що це саме ви подали заявку на отримання позики, а не третя особа. Після операції підтвердження, яка абсолютно безкоштовна, операція проходить досить швидко.

На першому етапі Кредитон просить клієнта заповнити стандартну реєстраційну форму. Вкажіть свої дані, і трохи почекайте, поки агент обробить вашу заявку. На цьому етапі інші кредитні організації відмовляють більшої частини заявників, Кредитон орг відрізняється високим відсотком задоволення заявок. Перша позика в 3000 гривень виступає, скоріше, в ролі вашої перевірки на платоспроможність і відповідальність, якщо ви проявите себе з позитивного боку, то в майбутньому завжди зможете розраховувати на більші кредити. Після того, як заявка буде схвалена, гроші надійдуть на вашу карту не більше ніж через 20 хвилин. Відразу після цього ви можете витрачати гроші на необхідні потреби.

Як взяти кредит онлайн в Crediton?

Кредитон (crediton.ua) не відмовляє у позиках пенсіонерам або студентам, тут у кожного є шанс знайти допомогу у вирішенні фінансових проблем. Ніякої упередженості, заявки від кожного клієнта мають рівносильні можливості. За відгуками вже відбулися клієнтів можна зробити висновок, що Crediton цінує кожного позичальника, який би вік у нього не був.

Після схвалення заявки ви отримуєте особистий кабінет, вхід в який відбувається під конфіденційними даними. Але перед цим належить заповнити реєстраційну форму, яка має наступні поля:

 • Номер мобільного телефону;
 • Номер платника податків;
 • Особисті дані;
 • інформація про зайнятість і сім'ю;
 • Адреса електронної пошти;
 • Пароль для особистого кабінету в системі;
 • Прописка.

Швидка позика на карту в МФО Кредитон

Ніяких довідок і документів докладати до анкети не потрібно. Як вже було сказано вище, організація довіряє своїм клієнтам, і тому всі дані вносяться тільки за бажанням останнього. В особистому кабінеті ви зможете стежити за фінансовими операціями і управляти своїм рахунком в системі. Всі позики, крім першого, будуть переводитися за пару хвилин за вашим запитом. В особистому кабінеті ви можете вносити відсотки по кредиту або основну суму, ніяких додаткових комісій за виконання операцій не потрібно.

Промокоди Кредитон

Кредитна Карма (crediton.ua)

Щоб всім позичальникам було зручно гасити кредит, організація пропонує відразу кілька варіантів внесення грошей на рахунок:

 • Через особистий кабінет crediton.ua;
 • У банківському відділенні на номер договору;
 • Через термінали.

Ви здійснили вхід в Кредитон що далі?

Вносити гроші для погашення боргу можна в будь-який час доби. Особливо це зручно робити через особистий кабінет, так як не доведеться йти у відділення банку і витрачати час на черги. Не потрібно виходити з дому, досить просто перерахувати необхідну суму зі своєї картки.

Цікава стаття по темі: Мікрозайм

Crediton відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Компаньон Финанс (kf.ua)

Оформити заявку в crediton.ua