Кешью Кредит пропонує до 4000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Cashyou
CashYou (Кеш ю)

Cashyou кредит онлайн Кешью Кредит

Розмір кредиту:100 - 4 000 грн
Термін:від 2 до 14 днів
Ставка:1,07% - 1,50% на день
Рейтинг 4.08 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:

Cashyou вхід в особистий кабінет

Cashyou – молода мікрофінансова організація, яка працює всього рік. Незважаючи на такий юний вік, компанія Кеш Ю має виключно позитивні відгуки. Особливо відзначають якісний сервіс і лояльне ставлення до клієнтів. В першу чергу це проявляється в регулярних акціях і швидкій обробці подаються заявок. Бонусна програма створює вигідні умови для того, щоб оформити позику, не виходячи з дому. Для того щоб отримати кредит в Cashyou, вам не доведеться витрачати багато свого часу.

Кешью Кредит особистий кабінет

Заповнюючи реєстраційну анкету, у вас можуть виникнути будь-які питання за умовами договору, в цьому випадку допоможе цілодобово працююча гаряча лінія. Кваліфікований агент технічної підтримки обов'язково допоможе вам вирішити спірну ситуацію. При повторному зверненні в компанію час підтвердження заявки скорочується до 5 хвилин. Тут довіряють своїм постійним клієнтам, щоразу покращуючи умови. Розмір позики може бути від 100 до 12000 гривень. Термін кредитування-від пари днів до місяця. Швидкий кредит в режимі онлайн – вже давно не новинка для громадян України, але такі вигідні умови, як в Cashyou, рідко де можна зустріти.

Кешью Кредит вхід

онлайн кредит CashYou

Перед тим, як вибрати організацію, для того щоб оформити кредит на карту, необхідно ознайомитися з усіма документами і кредитним договором компанії. Ваше відповідальне ставлення до питання сьогодні, позбавить вас від проблем завтра.  

Cash You реєстрація

Cashyou.ua має гнучку систему процентних ставок, тим самим демонструючи індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо ви звертаєтеся в компанію в перший раз і сума позики не перевищує 1000 гривень, то процентна ставка буде всього 0,1%. За умови суми понад 1000 гривень, відсоток зростає до 1,5%. Для другого і будь-якого подальшого позики діє ставка 1,8% в день.

Як взяти кредит онлайн в Cashyou?

переваги кредитів CashYou

Кредитний калькулятор на сайті допоможе вам розрахувати точну суму виплати. Ви заздалегідь дізнаєтеся, скільки грошей належить переплатити. Калькулятор покаже вам крайній термін виплати зобов'язання, суму переплати і загальну заборгованість.

Умови займу в Cashyou

Розмір кредиту: 100 - 4 000 грн
Процентна ставка: 1,07% - 1,50% на день
Термін: від 2 до 14 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від c 18 років
Перелік необхідних документів: Паспорт громадянина України; ІПН; Банківська картка
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Кешью Кредит

Веб Сайт: https://cashyou.ua/
Юридична адреса: 61058, м.Харків, вул. Чичибабіна б.7-А, оф 42
Телефон: 0 (800) 21 23 00 38 (044) 364 23 00 38 (067) 011 23 00 38 (095) 288 23 00 38 (093) 170 23 00
Email: [email protected] [email protected] [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 09:00-21:00 Сб-Нд: 09:00-21:00

📈 Динаміка запитів по Cashyou в Google

🎬 Відео про CashYou (Кеш ю)

С [22-02-2024] получайте первый кредит от Cashyou на любую сумму до 4000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про CashYou (Кеш ю) ?

Як сайт https://cashyou.ua/ виглядав у минулому?


Швидка позика на карту в МФО Кешью Кредит

Cashyou надає певні вимоги для тих, хто планує оформити кредит в даній організації. Деякі з них компанія ввела для того, щоб бути впевненою у вашій платоспроможності, а окремі навіть прописані на законодавчому рівні країни. Умови отримання кредиту:

  • Вік від 18 до 70 років;
  • Бути громадянином України і мати постійну прописку;
  • Паспорт України та ідентифікаційний номер платника податків;
  • Мати банківську карту будь-якого банку країни;
  • Мобільний телефон і постійний доступ до Інтернету.

Офіційне місце роботи, як і додаткові документи для отримання позики на карту надавати не потрібно. Скористатися послугою компанії може будь-який громадянин України. Це великий плюс для тих, хто працює без офіційного оформлення, на себе або просто тимчасово залишився без роботи.

Промокоди Кешью Кредит

документи для отримання кредиту CashYou

Обов'язково ознайомтеся з принципами роботи порталу Cashyou перед тим, як оформляти заявку на кредит. Кожен клієнт повинен знати, які переваги має ця організація. Особливості фірми помітно виділяють її з ряду інших, залучаючи все більше нових клієнтів щодня. Особливо клієнтам подобається особистий кабінет з розширеним функціоналом можливостей. Вхід в ЛК проводиться за допомогою логіна і пароля, які ви отримуєте при реєстрації.

Ви здійснили вхід в Кешью Кредит що далі?

Відгуки клієнтів переконують у надійності майданчика, у вигоді позики тут також сумніватися не доводиться. Кеш Ю позиціонує себе як сервіс, де кожен може отримати позику на прийнятних умовах, що допоможе громадянам України вирішити будь-які фінансові проблеми.

Цікава стаття по темі: Кредит безробітним

Cashyou відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у CCloan (ССлоан)

Оформити заявку в CashYou