Alexcredit пропонує до 3000 грн FAQ
Офіційний сайт Вхід в особистий кабінет Алекс Кредит
AlexCredit (Алекс Кредит)

Алекс Кредит кредит онлайн Alexcredit

Розмір кредиту:100 - 3 000 грн
Термін:від 5 до 30 днів
Ставка:0,01% - на день
Рейтинг 4.49 rating rating rating rating rating
Оформити заявку
Зміст сторінки:
Блог Алекс Кредит

Ця компанія присутня на вітчизняному ринку мікрокредитування з 2017 року. Саме тому її клієнти мають можливість отримати якісні послуги від постійно розвивається сервісу. Головною метою Алекс Кредит є надання кредитів своїм клієнтам. Саме тому вона дотримується умов повної прозорості і використовує алгоритми, що дозволяють видавати кредит в лічені хвилини, а значить саме тоді, коли потрібно клієнтам.

Алекс Кредит вхід в особистий кабінет

переваги Алекс Кредит

Серед плюсів використання сервісу варто відзначити кілька головних:

  • Компанія має власну програму лояльності, яка дозволяє швидко перейти на новий рівень з вигідними знижками на кредитні продукти;
  • Висока швидкість обробки даних;
  • Відкрита політика надання інформації клієнтам, так що всі дані про реєстрацію присутні на сайті;
  • Постійне вдосконалення технічних можливостей сервісу.

Alexcredit особистий кабінет

щоб отримати позику в компанії Алекс Кредит досить відповідати декільком простим вимогам:

  • Мати вік від 18 років і більше;
  • Мати ІПН і паспорт.

Якщо клієнт не має постійного джерела доходу, то не варто хвилюватися. Навіть такі позичальники, а також клієнти з поганою кредитною історією можуть одержати можливість взяти позику на вигідних для себе умовах.

Alexcredit вхід

Блок питання і відповіді від Алекс Кредит

на свою першу позику можна отримати 100% знижку від компанії. Це означає, що клієнт не оплачує процентну ставку в повному обсязі, а тільки переплачує по 1 грн за 1000 грн використання кредиту. Повністю нульова ставка неможлива з юридичних причин, адже в такому випадку договір не буде вважатися договором позики. Це зайвий раз підтверджує легальність роботи компанії.

Постійні клієнти отримують гроші під 1,7% в день. Згодом, їх відсоток зменшується через участь у програмі лояльності.

Алекскредит реєстрація

Щоб отримати кредит на карту Алекс Кредит достатньо заповнити стандартну заявку, в якій потрібно вказати свій вік, ІПН, точні паспортні дані, інформацію про роботу, заробітну плату та склад сім'ї. Також буде потрібно вказати соціальну інформацію з контактними особами. Потрібен особистий номер телефону та електронну адресу, які будуть використовуватися для подальшої авторизації. Номер телефону також буде електронним підписом для договору, тому слід уважно до заповнення всіх полів.

Як взяти кредит онлайн в Алекс Кредит?

Вхід в кабінет користувача Алекскредит здійснюється за допомогою логіна і пароля, вказаного при реєстрації. Він пропонує відстежувати своє становище в програмі лояльності, переглядати поточний стан своєї позики, оплачувати його або навіть оформляти нову заявку на отримання кредиту. Саме тому даний інструмент є кращим для швидкого зарахування коштів і контролю їх руху.

Швидка позика на карту в МФО Alexcredit

кредит онлайн від Алекс Кредит

Повернути кредит в Алекс Кредит можна кількома зручними способами:

  • Через термінал самообслуговування. Для цього потрібно вибрати компанію серед інших фінансових послуг, ввести номер договору і кошти. Варто зберігати чек до моменту зарахування коштів на рахунок.
  • Банківським переказом. Зробити його можна в будь-якому банківському відділенні і для цього потрібно знати реквізити компанії, а також свій номер договору.
  • Через інтернет-банк. Для цього потрібно буде вибрати опцію платежів по Україні і ввести реквізити, а також номер договору у відповідне поле.
  • В особистому кабінеті. Цей варіант є кращим для того, щоб проводити оплату, адже зарахування проводиться в день оплати і часто моментально. Після внесення оплати нарахування відсотків на цю суму припиняється і клієнт платить менше за решту кредиту. Якщо внесена вся сума, то відбувається повне погашення.

Умови займу в Алекс Кредит

Розмір кредиту: 100 - 3 000 грн
Процентна ставка: 0,01% - на день
Термін: від 5 до 30 днів
Способи отримання: Готівкою, на карту
Вік: від 18 до 65 років
Перелік необхідних документів: Паспорт громадянина України; ІПН; Банківська картка
Кредитування в містах: Вся УкраЇна (крім АР Крим и зони АТО)

Контакти Alexcredit

Веб Сайт: https://www.alexcredit.ua/
Юридична адреса: 49041 м. Дніпро, вул. Стартова, 9-А, 2-поверх
Телефон: 38 (044) 38 9 33 03 38 (099) 618 64 64 38 (097) 618 64 64 38 (093) 618 64 64
Email: [email protected]
Графік роботи
Пн-Пт: 08:00-20:00 Сб-Нд: 10:00-20:00

📈 Динаміка запитів по Алекс Кредит в Google

🎬 Відео про AlexCredit (Алекс Кредит)

С [24-02-2024] получайте первый кредит от Алекс Кредит на любую сумму до 3000 грн, а возвращайте меньше, чем берете!

Де я можу знайти більше інформації про AlexCredit (Алекс Кредит) ?

Як сайт https://www.alexcredit.ua/ виглядав у минулому?


Промокоди Alexcredit

Варто враховувати, то компанія Alex Credit бере гроші з клієнтів за пролонгацію. Це може бути сума від 100 до 200 гривень, залежно від терміну дії позики і його суми. Якщо мова йде про декілька сотень гривень, то ціна пролонгації пропорційно зменшується. Щоб використовувати пролонгацію доведеться сплатити суму в розмірі нарахованих відсотків і вартість пролонгації. Компанія пропонує продовжити термін користування позикою на 10, 20 або на 30 днів. Вартість пролонгації в кожному з випадків буде трохи відрізнятися. Використання пролонгації для клієнтів не обмежується. Можна використовувати цю послугу стільки разів, скільки буде потрібно для повного погашення заборгованості за своїм кредитом в цій компанії.

Ви здійснили вхід в Alexcredit що далі?

акції компанії AlexCredit

компанія постійно стежить за тим, щоб клієнти отримували вигідні пропозиції до свят і з інших приводів. Це допомагає зробити умови кредитування більш вигідними і залучити нових клієнтів.

Головною акцією, яка не втрачає своєї актуальності з моменту відкриття сервісу, є знижка 100% на користування кредитом. Таким чином можна отримати до 3 000 грн терміном на 30 днів. За умови пролонгації кредиту слід враховувати, що вона буде реалізована під 1,7% в день для всіх клієнтів.

Ще одна вигідна постійна пропозиція — подарунки у вигляді грошей на рахунок по акції “приведи друга”. За кожного нового клієнта, який отримає позику за рекомендацією, людина отримує по 100 гривень. Дуже часто компанія проводить розіграші в рамках яких дарує по 100 доларів тим активним користувачам, які залучили за відведений час найбільше нових позичальників. Саме тому партнерство з компанією також має очевидну вигоду.

Що робити якщо вам відмовили в кредиті в Алекскредит?

програма лояльності AlexCredit

Alex Credit практикує використання програми лояльності, яка дає можливість клієнтам збільшувати знижку і пропорційно з нею збільшувати розміри кредиту. Після довгого використання сервісу та оформлення декількох кредитів клієнт має можливість отримання коштів у розмірі до 10 000 грн і під 40% знижки, що допомагає істотно заощадити кошти, а значить і віддавати позику доведеться не настільки швидко, як довелося б зробити без наявності даної програми.

Щоб перейти на новий рівень необхідно замовляти собі кредити терміном мінімум на 5 днів і в сумі не менше 1000 гривень. Згодом буде підвищуватися рівень клієнта, причому відбуватися це буде автоматично.

Як повернути кредит в Alexcredit?

відгуки про компанію AlexCredit

Alexcredit має в основному позитивні відгуки від клієнтів, які відзначають високу швидкість видачі позик, яка суттєво змінилася з моменту відкриття ресурсу і до сьогоднішнього часу. Також клієнти високо оцінюють програму лояльності, завдяки якій їм не потрібно шукати конкурентні сервіси для того, щоб реалізувати більш вигідні умови по позиках. Окремі клієнти користуються позиками для відновлення своєї кредитної історії. Це один з кращих варіантів для того, щоб це зробити, адже невеликі позики, які вчасно погашаються, збільшують шанси на одержання великого банківського кредиту в подальшому. Завдяки легальній роботі сервісу всі оплати клієнта відображаються в кредитній історії, що з часом істотно її покращує.

Цікава стаття по темі: Кредит без відмови

Алекс Кредит відгуки


За матеріалами: vse-credity.com.ua

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Компаньон Финанс (kf.ua)

Оформити заявку в AlexCredit