Як оформити кредит в Чернівцях?

2019-06-14
Навігація сторінкою:
Як оформити кредит в Чернівцях? | vse-credity.com.ua ©

Оформити кредит по інтернету на карту значно простіше і швидше, ніж брати його в стаціонарному банку. Не потрібно їхати у відділення, чекати своєї черги до менеджера, розповідати на які потреби потрібна сума, мучитися з паперовою тяганиною і чекати поки банк відповість. У 2019 році взяти позики на картку можна всього за кілька хвилин, причому не покидаючи власного будинку. Фінансові компанії заполонили не тільки Чернівці, але і всю країну. Щоб отримати кредит потрібно тільки оформити кредитну картку в будь-якому українському банку-саме на неї прийдуть гроші.

Якщо вирішили оформити короткостроковий кредит, то слід визначити наступні аспекти взяття позики:

  • термін, за який збираєтеся погасити заборгованість;
  • максимальна сума першого кредиту;
  • отримуватимете кредит готівкою або найкраще перерахувати на картку / рахунок;
  • розмір процентної ставки для існуючих і нових клієнтів, є спеціальні пропозиції для новачків або промокод на знижку.

Кожна кредитна компанія в місті Чернівці індивідуально розробляє форми заявок на отримання грошей, враховуючи певні переваги, оскільки в цьому аспекті не існує обмежень з боку законодавства. Алгоритм, відповідно до якого компанія вирішує видати кредит на карту, можуть відрізнятися. Наприклад, багато мікрофінансових компаній можуть відразу дати відмову в кредиті позичальникові, але деякі з них можуть відразу надати мікрокредит на певних умовах.

До чого потрібно бути готовим, якщо вирішили взяти кредит онлайн

Компанії, що пропонують гроші в борг, підходять не так строго до оцінки позичальників, як звичайні банки. Їм не потрібно пред'являти довідки про доходи, давати щось заставу. Вони запитують тільки дані паспорта, ІПН і номер карти, на яку потрібно перераховувати гроші.

Тільки варто зауважити, що, як правило, в позики дається невелика сума – не більше декількох десятків тисяч. Також процентна ставка досить висока, але через невеликий період погашення кредиту це не так критично.

За матеріалами: vse-credity.com.ua

Схожі статті

Всі статті

хвилин тому отримав кредит на сумму грн. у Компаньон Финанс (kf.ua)

Читати огляди кредитних компанiй